Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Equetrip i dodruk Past Sins


Sun

Recommended Posts

I jak tam postępy? 

 

Mam takie pytanie, czy jeżeli ktoś zamówił z wysyłką, ale się okaże, że będzie na Vistulianie to będzie mógł odebrać osobiście? Na razie skłaniam się na wyjazd, ale nie jestem jeszcze pewny co do tego, ale wolę się spytać i poinformować za wczasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępy są na etapie pracy drukarni. Jutro po południu teoretycznie powinienem odebrać i popakować, tak więc decyzja co do wyboru czy wysyłka czy odbiór musi zapaść defacto do czwartku rano. W czwartek rano jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem wysyłam wszystko pocztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę pakowanie (pierwsza partia już wysłana zostało jeszcze jakieś 8 paczek). Istnieje pewne niezerowe prawdopodobieństwo, że ktoś z was otrzyma paczkę już dziś. W międzyczasie kiedy ja będę robił, możecie popodziwiać jak wyszło:

http://93sun.deviantart.com/art/Past-Sins-Wydanie-II-543526272

http://93sun.deviantart.com/art/Equetrip-543526682

I obejrzeć wideo z rozpakowania

 

Uprzedzam tylko, że jeśli chodzi o nagrywanie to jestem jeszcze gorszy niż przy robieniu zdjęć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować, że książka przyszła do mnie 15 minut temu. Z zewnątrz jest ok (dobre zabezpieczenie książki w paczce przez bąbelki) a w środku wszystko chyba dobrze wydrukowane. Jestem mega zadowolony z zakupu i już nie mogę się doczekać wolnej chwili na czytanie  :giggle:  :twilight:  :pbtt:

Edytowano przez LegosCraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję i życzę miłej lektury. 

Przy okazji, w spisie treści są na pewno 2 błędy (znikomo małe) Se stołu Pena Stroka jest na 428 nie 429 stronie (i powinno być Ze)

Oj tam nic nie szkodzi :) Najważniejsze, że nie ma już naszego pamiętnego "alikornym"  :giggle:

I jak już przeczytam to czekają na mnie na dysku pobrane z FimFiction sequele do Past Sins z czego jeden jest w trakcie pisania.

Jakby ktoś chciałby je przeczytać po angielsku to zapraszam tu: http://www.fimfiction.net/story/41596/past-sins

Po prawej stronie macie sequele  :fluttershy5:

Edytowano przez LegosCraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że akcja zakończona (prawie, o czym niżej) i nikt się nie skarżył na brak przesyłki czy cokolwiek innego, pozostało mi napisać kilka słów.

Ze swojej strony dziękuję oczywiście wszystkim, którzy się zapisali na kolejne wydanie, jesteście jak zwykle wspaniali. Drukarni, za kolejne wspaniale wykonane dzieło i pełną współpracę (jeden z egzemplarzy Past Sins miał być dziełem pokazowym, niestety inny egzemplarz, który otrzymałem miał źle wydrukowaną stronę i musiałem go wymienić na ten pokazowy). No i poczcie za to, że (mam nadzieję) dostarczyła paczki tam gdzie trzeba.

 

Jeśli chodzi o następne dzieło, to mam nadzieję, że crisis dojdzie do końca, a jeśli nie zdąży, to albo komedie

albo nieszczęsne Silent Ponyville (któremu przyda się spora ingerencja w tekst).

 

PS. Jeśli czyta to osoba, która nie odebrała egzemplarza Past Sins na Vistulianie, przez najbliższy miesiąc może to zrobić w warszawie, a potem w Gdańsku. (albo dopłacić do wysyłki)

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem nadprogramowej sztuki Past Sins został rozwiązany. Sun zwyczajnie nie umie zliczyć do 26 i się o 1 sztukę pomylił (ech, mogłem nie zabierać tej nadprogramowej z drukarni, która miała zostać materiałem demonstracyjnym) Jeśli nikt jej nie będzie chciał kupić do 22.07 to trafi na aukcję na jakimś meecie (a moze by ją dać na licytację na allegro?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że jeszcze nie przyszło ile to już 2 tyg?  :fluttercry2:

Przypomnij się mailowo, to sprawdzę, bo pewnie poczta zgubiła awizo. I na przyszłość, jeśli po tygodniu nie ma paczki, pisać! To się tyczy kazdego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Ponieważ słyszałam, że okładnka będzie się zmieniać, to czy mogę się zgłosić to zrobienia rysunku tych kucyków? I jeśli taak, to czy prześlesz lub napiszesz jak mają wyglądać? A i czy będzie dodruk "Past Sins", bo niestety nie załapałam się :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...