Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Equetrip i dodruk Past Sins


Sun

Recommended Posts

Ja tu czekam na poczcie na info o nowych książkach, a tu taka akcja na boku  ? Obrażam się *foch*


A tak serio to piszę się na oba. I Past Sins i EqueTripa.  Wysyłam info na pocztę.


Co z tym tomikiem komedii ? Chwilowo anulowany ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym tomikiem komedii ? Chwilowo anulowany ? 

Nie, nie anulowany, lecz przesunięty gdyż Equetrip ma chyba nieco większe powodzenie co się przyda przy okazji reklamy Past Sinsów. Do tego ilość autorów i tłumaczy, których trzeba zapytać jest zdecydowanie większa i dopiero muszę się zabrać za zapytanie wszystkich czy nie mają nic przeciw wydaniu ich dzieł. (no i ciągle brak okładki). Jeśli wszystko pójdzie jak najlepiej za komedię wezmę się tak by wyszły między październikiem a styczniem

 

Ja tu czekam na poczcie na info o nowych książkach, a tu taka akcja na boku  ? Obrażam się *foch*

Przez pomyłkę wyczyściłem całą bazę adresów na Gmailu i nie udało mi się odzyskać wszystkich, więc pary musiał przez pomyłkę mail ominąć. Jest mi z tego powodu przykro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Equetrip ma nieco mniejsze wzięcie od Past sins, czy Antropologii (szkoda) i jeśli nie wymyślę czegoś by w ciągu tych 20 dni znaleźć więcej chętnych to obawiam się, że cena pozostanie taka sama (a istnieje nawet pewne niezerowe prawdopodobieństwo, że wzrośnie). Nie mówiąc, ze cena Past Sins wzrośnie na pewno. Oczywiście spróbuję coś z tym zrobić ( i wy możecie przekazując to info dalej), aczkolwiek nie gwarantuję cudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba maile dotarły i zostały zapisane, więc na pewno jesteście na liście. Ilość egzemplarzy jest nieco mniejsza niż się spodziewałem, ale mimo to jest szansa, że do wydania dojdzie. Jeszcze jakieś 11 dni i kontakt z drukarnią gdyż obecne ceny są wyłącznie szacowane (mogą ulec zmianie). O wszystkim co ważne powiem mailowo i tu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby w pierwszym określić, żebym wiedział jak się na Vistulian zabrać i ile druczków na paczki muszę orientacyjnie zorganizować. Oczywiście można potem zmienić zdanie, podczas dokonywania płatności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyczne zmiany okładki (zmieniona czcionka). Mogę jeszcze tekst wyrównać do prawej, bo niestety próba justowania kończy się strasznie rozlazłym tekstem (nie wiem czemu :ppshrug: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pewnie dam zamówienie do wyceny, więc być moze jutro (albo w poniedziałek) poznam ostateczną cenę. Ostrzegam jednak, ze cena Past Sins może wzrosnąć (nieznacznie, góra 2 zł).

Jednocześnie zastrzegam sobie możliwość anulowania wydania konkretnego dzieła (i zwrotu pieniędzy), jeśli zbyt wiele osób zrezygnuje z danego dzieła. Jest to spowodowane faktem, że znajdujemy się na granicy opłacalności wydania, więc jeśli ilość chętnych drastycznie spadnie, cena może podskoczyć bardzo wysoko. (brak kalkulatora online nieco utrudnia życie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wycenę, wiec jak wrócę z zajęć, roześlę do wszystkich ostateczne koszty, zależne od ilości wybranych sztuk (znaczy każdy otrzyma maila z danymi do przelewu i ostateczną ceną całości, razem z wysyłką). Uchylę też rąbka tajemnicy i powiem, że ceny są miłym zaskoczeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo będzie?

I może jeszcze frytki z siana w gratisie? 

 

Nie przesadzajmy, ceny są zwyczajnie bardzo dobre jak na tak małe wydanie i do tego niższe niż te, które widnieją w pierwszym poście. (choć nie jestem w stanie chwilowo jednoznacznie powiedzieć ile, bo siedzę na zajęciach z tabletem, a wszystkie dane mam w domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są już znane:

Past Sins 29 zł

Equetrip 40zł

Szału może rzeczywiście nie ma, ale to już nie moja wina.

Teraz pozostało tylko czekać aż pieniądze spłyną, udać się do drukarni i potem popakować. Przy bardzo dobrych wiatrach paczki zdążą dotrzeć jeszcze przed Vistulianem (ale nie zakładałbym tego jako pewnika)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...