Skocz do zawartości

[Gra] Wodospady Cienia


Shine Star

Recommended Posts

Angus wzruszył ramionami, chociaż przez myśl mu przemknęło tylko ,,Obojętność jest gorsza od smutku'' ale nie odezwał się. Po prostu skupił się na wyjściu z lasu, na całe szczęście, jego zmysł tropiący i orientacja w terenie była dobra, w tym przypadku wdał się w ojca. 

- No, wyszliśmy z tego lasu. - powiedział do Nicole. - To wracasz do siebie czy robimy coś jeszcze? - zapytał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faran nie natknął się na ślady tamtej dwójki.

- Cóż chyba już wyszli - Powiedział do siebie. Cieszył się, że nie było rozlewu krwi. Nie chciał bić się ani z nimi ani z swoimi braćmi. Poszedł na skraj lasu i zaczął patrzyć na polanę.

- Ciekawe co się dzieje w szkole? - Zastanawiał się siadając na trawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mhm, racja. - powiedziała spokojnie. - A tak w ogóle to powiedz mi... Skoro jesteś wampirem to masz czasem tak że nie możesz się ogarnąć i po prostu masz taką ogromną chęć napić się krwi? Wybacz że pytam o takie sprawy ale po prostu ciekawią mnie takie rzeczy. - powiedziała przekręcając się na brzuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W sumie to są ludzie którzy lubią być gryzieni, uzależniają się tak takiej ,,trucizny'' którą dajemy gdy pijemy czyjąś krew, przez to nie boli ale i podobno jest przyjemnie. - powiedział i spojrzał na dziewczynę. - Nie mów mi że sama się od tego uzależniłaś. - dodał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...