Skocz do zawartości

[Zabawa]Co robicie w tej chwili?


Crystal Dashie

Recommended Posts

Andrzej Duda! Andrzej Duda! Andrzej Duda! To dobrze, że wygrał, bo miałam dosyć Bronka

Bronek nic nie robił fakt, ale wojny też nie zrobił :u a ten to może zrobić i za dużo.

:v

 

 

Andrzej duda! Liż se uda. 

Nie, to dziwne było xD

 

ja teraz odpowiadam na post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, że większością debilnych postów na forum, gdzie niektórych słów można by sobie było oszczędzić, właśnie odstraszyliście założycielkę tematu ( aka. całkiem nową młodą użytkowniczkę) z forum. Możecie być z siebie dumni.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, że większością debilnych postów na forum, gdzie niektórych słów można by sobie było oszczędzić, właśnie odstraszyliście założycielkę tematu ( aka. całkiem nową młodą użytkowniczkę) z forum. Możecie być z siebie dumni.

Chędożenie dziewek to naturalny proces. Jeżeli odstraszyło ją to to odstraszy ją też życie.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, że większością debilnych postów na forum, gdzie niektórych słów można by sobie było oszczędzić, właśnie odstraszyliście założycielkę tematu ( aka. całkiem nową młodą użytkowniczkę) z forum. Możecie być z siebie dumni.

 

Doskonale!

Teraz można zamknąć kolejną spammerską zabawę i zaoszczędzić miejsca na serwerze.

 

Wracam kontemplować nad pizzą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...