Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Minish, to dla kumatych?

To w żółtych to ilość ataku a w czerwonych jest ich życie, naszych wojowników, których po polsku się nazywa stronnikami. Po lewej jest ich ilość ataku, a ten ostatni po prawej robi że ja nie mogę dostać żadnego damage i nie mogę zginąć, dzięki czemu przeciwnik nie może ani użyć na mnie Pyroblast ani mnie zabić bo i tak zginie nawet jeśli użyje Pyroblast i zaatakuje nim bo nie zdejmie obydwóch stronników z Prowokacją, która to zmusza przeciwnika do zaatakowania ich, prowokacja to ta tarcza dookoła. W skrócie: Nie miał w tamtej sytuacji żadnych szans :spike: Nawet jakby miał każdą kartę dla maga to nie miałby szans no chyba że by wyrzucił wcześniej coś by obniżyć koszty kart które trzyma ale nic takiego nie miał. Najlepszy nie jestem w tłumaczeniu ale myślę że coś z tego bełkotu rozumiesz :v Gdyby wszyscy przetrwali to bym zadał w sumie min. 27 damage przeciwnikowi, gdyby to mógł przetrwać skoro miał 12 życia :spike: Nadal się dziwię że go tak ograłem skoro na samym początku mnie bił mocno i nie mogłem nic przyzwać ani użyć :v

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...