Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

128 ofiar śmiertelnych, FRA zamknęła granice, jeden z terminali Gatwick ewakuowany bo podejrzenie bomby. Ja pierdolę, co za poranek...

 

I pragnę przypomnieć, że w przyszłym roku w Krakowie mamy Światowe Dni Młodzieży. 500 tysięcy osób, i papież do tego. Wymarzona okazja dla zamachowców! A lewactwo chce dalej przyjmować imigrantów do Europy!

 

Also witam /sb/.

  • +1 1
Link do komentarza

BĘDZIESZ MIŁOWAŁ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO.

Terrorystom chodzi o to, by szerzyć strach i nienawiść. Chodzi o nakręcenie spirali nienawiści, o podsycanie konfliktu. O to, by przez ich poczynania ucierpieli niewinni.

Nie bądźcie ślepi. Nie dajcie się zmanipulować.

Proszę.

Link do komentarza
5 minut temu Ylthin napisał:

BĘDZIESZ MIŁOWAŁ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO.

Terrorystom chodzi o to, by szerzyć strach i nienawiść. Chodzi o nakręcenie spirali nienawiści, o podsycanie konfliktu. O to, by przez ich poczynania ucierpieli niewinni.

Nie bądźcie ślepi. Nie dajcie się zmanipulować.

Proszę.

Przykro mi, muzułmanie uznają Jezusa tylko jako proroka, więc nie uznają przykazania miłości. Zakazać wpuszczania "uchodźców" do Europy (odsiewu imigrantów o terrorystów się nie da zrobić!), bo skończy się tak, że Zachód będzie spieprzał do V4 i Rosji głównie. Ale wtedy na jakiekolwiek działania będzie za późno!

Link do komentarza
3 minuty temu Ylthin napisał:

Kura, przestań, za przeproszeniem, pierdolić, tak? I nie każ agnostyczce cytować Biblii.


Mam przestać pierdolić o tym, aby zaprzestano przyjmowania tych pseudoimigrantów? Nosz kuźwa, ODSIEWU NIE ZROBISZ, powtórzę to po raz kolejny!

 

Also, Ty pierwsza podałaś cytat z Nowego Testamentu. I tyle.

Link do komentarza

Ilfin podaje puste dla niej słowa których sama nie zbyt rozumie. 

 

Miłować można. Dlatego unika się konfliktu. Aby uniknąć konfliktu trzeba podejmować ekstremalne kroki. Lewicowe miłowanie zaczyna się na darciu ryja "Fachszysci, homofoby, rasiści, naziści( i inne słowa polegające na graniu kartami ofiary)" na ludzi którzy niosą polską flagę na marszu 11.11 a kończy się na pluciu na Kościół Katolicki i na wartości narodowe. Więc nie, dziękuję. Lepiej pomagać takim imigrantom wysyłając im prowiant i leki niż na siłę przyjmować ich do Niemiec... aby dawać im zasiłki. Dziwne jest to, że  kiedy ludzie z Wietnamu /Chin /Kambodży przybywali do Polski/USA /ogólnie do Europy, to nie było takiej burdy. Mieszkam w sumie koło największego Chinatownu w okolicach Warszawy i nigdy nie było tam jakiegoś większego zamieszania. 

Link do komentarza
1 minutę temu Sosna napisał:

hue z jakiegoś powodu nie mogę uploadować avatara na muve.pl... niezależnie od wielkości/rozmiaru po kliknięciu na przycisk zapisz po wybraniu grafiki absolutnie nic się nie dzieje a avka jak nie było, tak nie ma :v 

 

Bo masz nie zmieniać. Co ty sobie myślisz, co :cyg: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...