Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Grał ktoś w MLP na telefony? Bo czytałem na internetach, że to, co Google Play udostępnił z MLP różni się od tego, co udostępnił przykładowo Amazon - prawda to?

PS. Granie w Equestria Girls na telefonie to masakra - palce bolą jak cholera, a do tego zdobywanie gemów jest momentami nudne i długie(do czasu odblokowania gry w łucznictwie[końcówka teoretycznie gry]). Aczkolwiek dobry zabijacz czasu :rd6:

Link do komentarza
1 minutę temu Paladyn Sonaty Dusk napisał:

Grał ktoś w MLP na telefony? Bo czytałem na internetach, że to, co Google Play udostępnił z MLP różni się od tego, co udostępnił przykładowo Amazon - prawda to?

PS. Granie w Equestria Girls na telefonie to masakra - palce bolą jak cholera, a do tego zdobywanie gemów jest momentami nudne i długie(do czasu odblokowania gry w łucznictwie[końcówka teoretycznie gry]). Aczkolwiek dobry zabijacz czasu :rd6:

Jest o tym temat w Brony Gaming. Osobiście nie poletzam, kolejne pay2win w wykonaniu Gejmloftu.

Link do komentarza

ja mam wszystkie części... na trójce spędziłem czasu najwięcej, choć częścią, która najczęściej wpadała do mojej kolekcji jest dwójka :v szóstkę średnio ogarniam, czwórka mnie odepchnęła od razu a 5 mi się podoba tak samo jak trójka zwłaszcza jak gram zamkiem trupiszczy :v

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...