Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Nie ocenię, bo nigdy ciebie na oczy nie widziałem. Nie wiem jak by to na tobie leżało.

Jak na mój gust jest to trochę zbyt... odważne? metalowe? groteskowe? Nie potrafię znaleźć odpowiedniego słowa xP 

Chyba rozumiem, o co chodzi, bo inny ziomeczek już mi powiedział, że wyglądałbym w tym jak permanentny cosplayer. Ale co poradzić, mam ewidentnego hopla na punkcie takich gotyckich fatałaszków, a poza tym przyzwyczaiłem się już do tego, że przyciągam spojrzenia, i nawet zacząłem to lubić :v

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Chyba rozumiem, o co chodzi, bo inny ziomeczek już mi powiedział, że wyglądałbym w tym jak permanentny cosplayer. Ale co poradzić, mam ewidentnego hopla na punkcie takich gotyckich fatałaszków, a poza tym przyzwyczaiłem się już do tego, że przyciągam spojrzenia, i nawet zacząłem to lubić :v

O właśnie, cosplay. Tego określenia mi brakowało.

Jeżeli ci się podoba, to nie widzę większych przeciwwskazań, abyś to kupił.

Link do komentarza

Ciekawy gadżet, Scyf, ale sama bym w czymś takim nie chodziła.

W sumie długi, skórzany płaszcz nie byłby zły. Albo kurtka. Widziałam taką fajną na eBayu, w odpowiednim kroju nawet... tylko cena była taka, że o ja pierniczę, prawie cztery razy tyle, ile wynosi mój miesięczny czynsz za stancję.

Link do komentarza

@Chodź Na Piwo

Wygląda dobrze, ale te buty strasznie rażą w oczy. Powiedz, że masz normalne glany.

Te buty to jakieś śmieszki - heheszki, prawda. Powiem Ci coś lepszego: glanów nie miałem, nie mam i w najbliższej przyszłości też nie planuję kupować, zamiast tego wałęsam się wszędzie w normalnych abibasach do biegania. Dobrze chociaż, że są czarne, to aż takiego dysonansu nie będzie :v 

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Te buty to jakieś śmieszki - heheszki, prawda. Powiem Ci coś lepszego: glanów nie miałem, nie mam i w najbliższej przyszłości też nie planuję kupować, zamiast tego wałęsam się wszędzie w normalnych abibasach do biegania. Dobrze chociaż, że są czarne, to aż takiego dysonansu nie będzie :v 

Kolorowy dres idealnie by się dopasował do tego płaszcza.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

>szukaj opisu przebiegu koronacji królowej

>koronacji królowej Polski nie ma

>znajdź opis koronacji szwedzkiej

>wystarczy.exe

 

Poszło w świat przez GT-I9001

 

 

Hmm... Czy Jadwiga i Anna nie nosiły tytułu KRÓLA Polski, a nie królowych? Przydałby się jakiś historyk.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...