Skocz do zawartości

W co gramy...


Bonifacus

Recommended Posts

Hmm... w moim przypadku gier było bardzo wiele, części tytułów nawet już nie pamiętam ale może wymienię te w które gram obecnie lub niedawno grałem: *Borderlands 2 *RaiderZ(Zamknięta Beta) MMO RPG *Warhammer 40 000: Dawn of War II *Warhammer 40 000: Space Marine *Alien Swarm *Starcraft II *Killing Floor *Diablo III i II *Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier *OSU! ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja gram w: - osu! - Audiosurf - F1 Challenge 99-02 (Mody F1 od 1999 do 2008 roku) - rFactor (Mody F1 od 2009-2011 roku). Jeżeli ktoś na forum pogrywa czasem w te dwie ostatnie gry to niech napisze do mnie na PW. Zawsze można pościgać się on-line :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz pora na mą listę: -Minecraft -TF2 -Baldur's Gate -Icewind Dale -Neverwinter Nights -Wszystkie HoMMy -Warcraft III z dodatkiem -Gothic I -Gothic III -World of Tanks (prawie zapomniałem) -Mass Effect (wszystkie 3 części) -Wiedźmin -Prince of Persia -Gry Lego (już bardzo rzadko) -LoL -Terraria (sporadycznie) -Portal -Settlers II Dziesięciolecie -Star Wars Republic Comando -Disciples II z dodatkiem -BF 3 -Enemy Teretory Quake Wars -Torchlight -Audio Surf (u brata na kompie xD) Jeszcze pare bym pewnie znalazł, ale na razie to tyle. (Wiem, wiem, moja lista wygląda jak u rasowego Nolife'a)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COD MW3. Steam dał za free na 3 dni, przetestowałem, kupiłem ruską wersję za 53 zł na gamecodes. Z tym, że jeśli kupujecie ruską, musicie dać swoje konto steam kolesiom z gamecodes, a oni zarejestrują i zmienia język na angielski. Polecam, oszczędzicie 50zł. Gra jest super, o wiele lepsza od rywala :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Dużo by wymieniać,ogólnie to jestem uzależniony od pc i wątpię że mi do przejdzie no ale do rzeczy: fifa11,audiosurf,angry birds,ghost recon advanced warfitgher 2,hard reset,nba 2k12 i mam także masę innych gier czyli np punisher,nfs carbon,pes 06 itp itd ale nie chce mi się ich instalować ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: - Battlefield 3 - Last Chaos (jestem masochistą :rainderp: ) -WRC ( Te ostatnio dodane do CD-A) - Torchlight I -Minecraft -Stalker : Zew Prypeci -Ballance -Beyond Good and Evil -Worms 3D -Gothic 1 + Mroczne Tajemnice -Harry Potter i Więzień Azkabanu (:rainderp:) -Pasjans (:yay:) -Flatout -Fallout 3 -Spore -CoD: MW 2 -Mass Effect 1 - I wiele innych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram tylko na konsoli, a jak dla mnie za grę płaci się tylko raz (dlatego nie kupię abonamentu Live dla jednej/dwóch gier). Dlatego jeśli już gram to tylko w singla. A co ostatnio?

-Minecraft (po łatce 1.8.2 gra nabrała sensu)

-Burnout Paradise - take me down to Paradise City... gdzie nikt i nic nie jest bezpieczne gdy dorwę się do swojego miniaturowego monster trucka :N9EAZ:

-Doom 3 BFG - powrót na Marsa (na chwilę obecną, oczekiwanie na kuriera)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że tu od niedawna jestem i trzeba zacząć integracje z grupą to ja gram w multi : -World of tanks -Resident evil OP Raccon city -Warhammer 40k space marine -Warhammer 40k dawn of war -Borderlands 2 -Dead Island -Portal 2 -Team fortress 2 -Red Faction Armagedon -Diablo 3 -Heroes of Might and Magic III -Gmod -Minecraft -Starcraft brood war -Assasins creed(tylko nie wiem które są na multi bo dzis kupiłem :derp: ) Także chętnie pogram z kimś na multi a na single to za dużo do pisania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, specyfikacja mojego komputera raczej nie pozwala mi grać w żadne nowinki, więc nie zdziwi was mój wybór gier:) -Cave story -VVVVVV -Edge -GTA Vice City(ten klimat...) -Minecraft -Audiosurf -Osu! -Jamestown -Obok marnuje się płyta z Baldurs Gate, ale potrzebuje więcej czasy, żeby zagrać... Reszta gier które mam na komputerze to gry czysto epizodyczne, gram może raz na miesiąc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...