Skocz do zawartości

Endor (Śródziemie) Quiz


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

to mój pierwszy quiz więc proszę o wyrozumiałość. Tematyką Quizu jest legendarium Śródziemia

oto zasady

1. gra Kończy się gdy któraś z drużyn uzyska 144 punkty

2. Będą maksymalnie 4 drużyny po 9 zawodników każda

3. rekrutacja trwa od 5 do 20 sierpnia i swoją chęć można zgłaszać w temacie

4. Pytania będą punktowane od 1 punkt (łatwe) do 5 punktów (trudne)

5. Odpowiedzi na pytanie udziela kapitan na PW (Liczy się czas i poprawność odpowiedzi)

Nazwy drużyn

Sador (Applejack) Team

Applejack12

Airlick

wstępnie

Stratos

Silveryn Angol (Twilight) team

Ever3Tree

Lukpik

Isiliela (Luna)

RedBalance12

TerroPony

Nihal789

Doguś ;D

Milui (Fluttershy)

Future Pony

BezimiennyKot1

Redemptor

posealor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

mało co wiem, ale zapiszę do AJ, kiedy konkurs?

Stratosie konkurs zacznie się planowo 27 sierpnia, chyba że wszytkie drużyny zostaną zapełnione wcześniej i zostałeś dodany:twilight4:

Chciałbym dołączyć do Fluttershy jeśli oczywiście jest taka możliwość.

Tak, można się dołączyć do drużyny :fluttershy5: i tym sposobem mamy 3 zawodników :yay:

I Yavanna berio le ( Niech Yavanna cię chroni)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, co mają robić członkowie drużyn, jeśli tylko kapitan ma odpowiadać? Czy to będzie trochę jak w "Familiadzie", że wysyła się własną odpowiedź do lidera, o on wybiera z tych od drużyny, czy jakoś inaczej? Jakby co, to byłbym chętny do drużyny Fluttershy. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, co mają robić członkowie drużyn, jeśli tylko kapitan ma odpowiadać? Czy to będzie trochę jak w "Familiadzie", że wysyła się własną odpowiedź do lidera, o on wybiera z tych od drużyny, czy jakoś inaczej?

Jakby co, to byłbym chętny do drużyny Fluttershy. :fluttershy4:

Kapitan drużyny wysyła mi na PW ustaloną (przewyższającą) w drużynie odpowiedź, czyli tak samo jak w Familiadzie i dodano cię

Ale... Ja 27 wyjeżdżam i wracam dopiero 2!

Przegapię Wojnę o Pierścień... :fluttercry:

Nie Ever nie przegapisz nie przegapisz Wojny o Pierścień bo w związku z twoją nieobecnością zmianiam datę rozpoczęcia konkursu - 3 września
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym dać kogoś innego Futuri, ale problem jest w tym, że Quiz ma małe zainteresowanie, wiec nie ma nawet ławki rezerwowych. czy nikt naprawdę tu nie lubi Universum Środziemia, czy tylko mi się tak wydaje ? a jeśli ktoś boi się spróbować niech się nie boi będę się starał naprawdę łatwe pytania zadawać, bo domyślam się, że większość użytkowników, oglądała tylko ekranizację P. Jacksona i na tym zakończyła, Będę nawet dawał podpowiedzi gdzie znaleźć odpowiedź na trudne pytania. Tylko niech się zgłaszają , Please :fluttercry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech będzie dzięki Valarom, a już myślałem, że ten Quiz nie ma sensu i zostanie pochłonięty przez ciemne siły Morgotha lub Saurona, Co prawda przydałoby się jeszcze więcej ludzi zgromadzić na Wojnę o Pierścień,

Oto nagrody za 3 miejsca , gdy Quiz się skończy

1 miejsce

Dołączona grafika

2 miejsce

Dołączona grafika

3 miejsce

Dołączona grafika

A dla drużyny która zajmie ostanie miejsce mam trochę fajkowego ziela na pocieszenie

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje ludziom ostania szansę za radą mojego brata przedłużam rekrutację (Dogusia) przedłużam rekrutację do 15 września i zmejszam iolś osób w druuzynach do 4, jak po 15 września będze mało osób lub stan nie ulegnie zmianie. Rozwiązuje drużyny Drużyna Fluttershy jest pełna Drużyna Luny - pusta Drużyna Twilight - 1/4 składu Drużyna Applejack - 1/2 składu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...