Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
The Silver Cheese

Overwatch

Recommended Posts

Also, wbrew oczekiwaniom, Brigitte to jednak najmłodsza córka Torba, a nie najstarsza xd

Origin story:

Spoiler

Developer update:

Spoiler

Jakby ktoś chciał trochę gameplayu Brigitte z obszaru testowego z PTR

Spoiler

Pewno na świątecznych zakupach w Londynie czy innym Sztokholmie :wow: To dzieciaczki dali dziadkom Torbjornowi i Reinowi :x 

Ktoś zauważył, że zaktualizowali Eichenwalde po wydarzeniach z "Honor i chwała"? Wóz, dziura w wieży A itd.

Tak samo zrobili po "Pobudce" na Ekopunkcie: Antarktyda.

No i ten tego... Wcześniej wyszedł komiks Retribution "Odwet", a teraz z kolei mamy zapowiedź sezonowej misji:

Spoiler

\^.^/

Weri kłaliti staf, nie często widzi się crossovery TF2 i OW, które w walce postaci są wyrówane, szanują obie gry, mechaniki oraz community i są tak...dobre i zabawne :D

A końcówka urocza <3 a chcecie bardziej bym wam ją zasłodziła? Sasza to zdrobnienie od Aleksandry w języku rosyjskim, czyli Heavy by miał dwie Saszki, bo jego broń też się tak nazywa :3 

• Upvote 2

Jak tam dropy skinów po ivencie? :v

• Upvote 1

Trochę tam coś wpadło. A poza tym na koniec sobie dokupiłem Zombrę eventową xd

• Upvote 1

Więc tak, przez dwa pierwsze dni wypadło mi 5 legendarek na 8 :rainderp: Lucio, Hanzo, Sombra, Winston, Mei. Bardzo chciałam Reapera i Moire, ale szczęście już mi się skończyło xD Dokupiłam sobie ich. Potem zaczęły mi dropić legendarki do eventu z poprzedniego roku :drurrp: PotG dla Zarii mi wypadł na pewno...hm... nie pamiętam jakie jeszcze tam były itemki tak szczerze, ale wiele fioletów z tego eventu mi wypadło, chyba wszystkie jakie tam były. Także dość szczęśliwie, nie powiem. Nawet jeśli musiałam wydać te 6000 golda to jednak nigdy nie miałam takiego miłego dropu. 

• Upvote 2

A ten... grając w Retribution, zdarzyło wam się trafić na Heavy'ego zaraz po wyjściu z chaty Antonia? :rariderp: 

• Upvote 1
  • Thanks 1

Zdarzyło mi się parokrotnie ale tylko w trybie dla wszystkich :v, a co do moich lootów to co chciałem to mam, a fakt, że trzy skiny kupiłem nie jest istotny i tak mam już prawie 12 tysięcy hajsu do kolejnego eventu

Edited by Sosna
  • Upvote 1

Eskortowa mapka Rialto już dostępna!

Spoiler

Ponadto zmiany SPAMZO (now more than even :evilshy:), Trejsa (słabsza bombka), Spamrat (rzekomo ma być słabszy, bo zmniejszony rozmiar pocisków ma sprawić, że będzie nimi trudniej trafić, czego nie zauważyłem na PTR), Baguette (kąt basha to teraz 60 stopni, a nie 90 [więcej nerfa w przyszłości]), MADAMADA (mniejszy Deflect, już po 2 latach od premiery :wow:).

I standardowo: NAPRAWIONO BŁĄD UMOŻLIWIAJĄCY GRACZOM DOSTANIE SIĘ DO MIEJSC NIE PRZEWIDZIANYCH PRZEZ TWÓRCÓW.

rozmiar pocisków spamkrata zmniejszono o 0,1.... nerf w wuj :ming: 

• Confused 1