Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

ciekawe, czy to będą legendarki dostępne cały czas, czy tylko wprowadzą je podczas eventu. Jak ta pierwsza opcja to całkiem spoko, bo to więcej skinów do odblokowania i wszystkie w sumie są zajebiste, a jak ta druga to zastanawia mnie decyzja Blizzarda o nie wprowadzaniu skinów poza eventami. 

EDIT

dobra nie doczytałem informacji znajdującej się na samym dole newsa o tym,że będą wprowadzone do normalnych skrzynek... czyli całe dwa poprzednie zdania są nieistotne :drurrp:

Swoją drogą najbardziej będę polował na skina dla Wdowy, później Reina. Skin dla Orisy też jest całkiem spoko

 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sosna napisał:

ciekawe, czy to będą legendarki dostępne cały czas, czy tylko wprowadzą je podczas eventu. Jak ta pierwsza opcja to całkiem spoko, bo to więcej skinów do odblokowania i wszystkie w sumie są zajebiste, a jak ta druga to zastanawia mnie decyzja Blizzarda o nie wprowadzaniu skinów poza eventami. 

 

W artykule pisze "All of these new skins will be added to Overwatch's base loot boxes early next year. More skins, too, will be added alongside them."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa: Blizzard World

Spoiler

 

Moira - przedstawienie mechaniki postaci

Spoiler

W wielki skrócie można powiedzieć, że to hybryda: Żniwiarz + Symmetra + Zenyatta

Historia Moiry

Spoiler

Dowiadujemy się paru rzeczy:

- Moira pracowała dla podgrupy Overwatch, Blackwatch

- Moira jest odpowiedzialna za przemianę Gabriela Reyesa w Żniwiarza

- Moira jest członkinią Szponu

- Vishkar współpracuje ze Szponem

 

Nowa film animowany: "Honor i chwała"

Spoiler

Dowiadujemy się jak dokładnie rozegrała się bitwa w Eichenwalde w Niemczech. Widać także, że kolejni byli członkowie Overwatch idą się spotkać

 

Oraz angielska wersja filmu:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Moira pojawiła się na PTR. A i wyklarowała się nowa meta: 6 supportów! :evilshy: 

 

Spoiler

od1odip.jpg

 

Taki overkill, że aż boli ;-;

 

A tak serio, potwierdza się ta dobra synergia między Moirą a Aną. Może być powrót do triple tank mety.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm pograłem trochę Moirą na PST, głównie w obszarze treningowym i z tego, co zauważyłem to kulka zadająca obrażenia może chwytać nawet trzech przeciwników naraz, kulka lecząca też. Zadawanie obrażeń ma zasięg 20 metrów, leczenie około 10, ult ma zasięg 30 metrów, oraz co fajne trzeba zadawać obrażenia, by postać mogła leczyć sojuszników. boty treningowe mają około 200 hp, więc jedna puszczona kulka między dwóch zabiera po połowie, więc całkiem spoko. Nie wiem jak z przebijaniem barier przez ulta ale się dowiem

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promień Zarii nie przebija się przez tarczę, lecz suz Moiry już tak.A tu macie ode mnie prezentację zawartości Moiry, jeśli ktoś nie chce/nie jest w stanie pobrać PST. 

Spoiler



 

 

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki :rainderp: W tej chwili praktycznie żadnych nowych nie wyciągnę, mimo że według listy starczą jeszcze na dwa filmy. To są zepsute lub bardzo rzadkie, jeśli w ogóle się pojawiają. Teraz mam ochotę spolszczyć historię Smugi. A później aktualizacje filmów na rzecz Moiry.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...