Mates

Jaka jest twoja najgorsza cecha charakteru?^^

Recommended Posts

Jak w temacie- chodzi o przyznanie się do swojej najgorszej strony ^^

To może ja zacznę- jestem strasznie leniwy i za często przegrywam walkę: lenistwo vs ja :P

• Upvote 1

Widzi pan, najgorszymi cechami mojego charakteru jest to, iż doprowadzam sprawy do końca. Jestem także szczery i niestety jestem uzależniony od pracy. Tak, niestety jestem pracoholikiem..... zaraz, przecie to nie jest rozmowa o pracę.

• Upvote 1

3 minuty temu White Hood napisał:

Widzi pan, najgorszymi cechami mojego charakteru jest to, iż doprowadzam sprawy do końca. Jestem także szczery i niestety jestem uzależniony od pracy. Tak, niestety jestem pracoholikiem..... zaraz, przecie to nie jest rozmowa o pracę.

te dwie pierwsze cechy, które podałeś, są przecież pozytywne! ^^ A pracoholizm, no cóż... Znajdź sobie może jakąś pasję (poza pracą)?

Powinno pomóc!^^

• Upvote 1

3 minuty temu White Hood napisał:

A co jeśli moja praca, to moja pasja?

to znajdź jeszcze jakąś ^^ nie samą pracą człowiek żyje... Np. moje życie to muzyka, ale lubię też fandom, taniec. Myślę, że kuce to też twoja druga pasja, czyż nie? Przecież jesteś na broniakowym forum :)

No i potrafisz przestać myśleć o pracy i poświęcić czas, by tu wejść- nie jesteś więc 100%-towym pracoholikiem :D

Edited by Mates
  • Upvote 1

Co do pytania, jestem leniwy.

Co do hobby, wiele tego, ale jeśli chodzi o to co mogę ujawnić... poezja.

Uwielbiam też prowadzić jeden temat na forum. Dlatego ciągle go prowadzę. Aż dziw, że go nie zostawiłem.

Edited by White Hood
  • Upvote 1

Właśnie teraz White Hood napisał:

Co do pytania, jestem leniwy.

Co do hobby, wiele tego, ale jeśli chodzi o to co mogę ujawnić... poezja.

poezja, to fajna zajawka, sam kiedyś pisałem wiersze :) Ale wolę w sumie pisać teksty :D

Kɪᴇᴅʏ ɴɪᴇ ᴘᴏᴅᴏʙᴀ ᴍɪ sɪᴇ ᴛᴇᴍᴀᴛ ᴛᴏ ɢᴏ ᴢᴍɪᴇɴɪᴀᴍ ɴᴀ sɪʟᴇ.

Niech pomyślę... Złośliwość, pamiętliwość, chorobliwa skrytość? Jestem niestety jednym wielkim kłębkiem najgorszych cech charakteru, aż dziw bierze, że woda święcona mnie nie parzy (tak, próbowałem :kappa: ). 

• Upvote 1

Jestem uparty i często nie potrafię przyznać się do błędu, który z perspektywy czasu wydaje się dość oczywisty.

• Upvote 2

4 minuty temu Phosky napisał:

Jestem uparty i często nie potrafię przyznać się do błędu, który z perspektywy czasu wydaje się dość oczywisty.

mam dokładnie tak samo :P

1 minutę temu Po prostu Tomek napisał:

Ja jestem swoją najgorszą cechą.

Bez przesady! Na pewno nie jest aż tak źle! Grzywa do góry i więcej wiary w siebie ziooom! :D

Pozdrawiam ^^

Niech pomyślę jestem leniwy,uparty,zarozumiały,nigdy nie przyznaję się do błędu, mam wielkie ego i wiele więcej :rainbowcry:

37 minuty temu TheFallen321 napisał:

Moją najgorszą cechą charakteru jest trolling i lenistwo, ale gdybym bardziej pomyślał znalazłbym tego więcej :D 

Jesteś normalnie odbiciem mojego charakteru  :ming:

• Upvote 1

Jak by sie tak zastanowić to kłamstwo,lenistwo,mściwy,wybuchowy taki troche choleryk.