Skocz do zawartości

Stowarzyszenie Wielbicieli Parówek


Sowenia

Nowa nazwa  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która nazwa dla parówek? :v

    • Parówkowa Grupa
      0
    • Parówki
      1
    • Parówy
      3
    • Stowarzyszenie wielbicieli parówek
      12
    • Parówkowicze
      0
    • Parówkowe rozmowy
      2


Recommended Posts

Gość Ziemowit
17 godzin temu Siper napisał:

Niech temat zostanie. Już nie róbmy z forum jakiegoś smutnego kółka pogrzebowego, gdzie wszyscy są poważni i nie pozwalają sobie na więcej luzu. W najgorszym wypadku zostanie on zapomniany i tyle

 

 

Przyjęto do wiadomości ~Dec

No i chwała tobie za to Siper!!!

 

17 godzin temu Pawiu napisał:

@Uszatka i jeszcze jedno: ja rozumiem, że heheszki itp., ale żeby parówki nie wychodziły poza ten temat, bo Ziemovit się rozszalał po całym forum z tymi parówami. Niektórzy nie chcą mieć zaśmieconego tematu. 

 

EDIT: Co nie zmienia faktu, że chce aby wątek pozostał :giggle:

Taki szalony jestem. Jak bóbr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Uszatka napisał:

@Triste Cordis Chwała tobie za to, że posunąłeś się aż tak daleko i stworzyłeś dla nas grę! Ale niestety nie jestem w stanie jej uruchomić :ajsleepy: Pisze, że potrzebuję jakiegoś RPGVXAceRTP. 

Ups... nie miało prawa działać :/ Zapomniałem o zaznaczeniu opcji (mniej więcej): "dodaj używane pliki". Innymi słowy, to taka wersja dla posiadaczy programu. Wrzucam nowy link. Powinno działać (zajmuje więcej miejsca) Jeśli nie zadziała... Ech, kolejne filmiki na YT i poradniki. A trochę już tego obejrzałem.

 

1. Rozpakować plik exe

2. W folderze jest plik "game.exe" - uruchomcie go

3. Sterowanie: strzałki + enter

 

Może zadziała: Parufka: The Game (inny serwis)

Coś jest nie tak z Google Drive :burned: Link GD (póki co, są problemy)

 

Spoiler

Dodałbym więcej rzeczy (nicki użytkowników czy moderatorów), ale nie chcę dostać po głowie :fluttershy3:

 

@Dank Lord Sprawdź teraz. Dziwne. U mnie link działa :/ Więcej czasu spędzę na naprawianiu linku, niż robieniu "tego czegoś"

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Triste Cordis

Ciekawy pomysł zrobienia gry, ale... Tak jakby nie mam gdzie iść po pierwszej walce (wersja alpha, czy coś się skopało?)
P.S. Dobrze widzę, RPGMaker?

Edit: Jak to mam w zwyczaju... znalazłem też parę błędów, jak schodki, które nigdzie nas nie przenoszą, ściany, na które można wejść, czy nawet możliwość ominięcia walki, co pozwoli nam od razu pogadać z typem i obrabować skrzynię. Ale potem nie ma co robić :/

Edytowano przez Virtual_Wolfy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Virtual_Wolfy napisał:

@Triste Cordis

Ciekawy pomysł zrobienia gry, ale... Tak jakby nie mam gdzie iść po pierwszej walce (wersja alpha, czy coś się skopało?)
P.S. Dobrze widzę, RPGMaker?

Edit: Jak to mam w zwyczaju... znalazłem też parę błędów, jak schodki, które nigdzie nas nie przenoszą, ściany, na które można wejść, czy nawet możliwość ominięcia walki, co pozwoli nam od razu pogadać z typem i obrabować skrzynię. Ale potem nie ma co robić :/

1. To nawet nie miała być gra. Ot, idziesz do gościa, walczysz z jakimś glutem, otwierasz skrzynię... tyle. Cała reszta, to "dodatki wizualne" :] Obecnie siedzę nad czymś innym, poważnym (w sensie, nie dla jaj).  

2. Tak, to RPG Maker

3. Ominąć walkę? Hmm... musiałem namieszać w skryptach. Ale mniejsza o to. Miała być mini ultra mikro "gierka" i jest :YEtmX:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minuty temu Triste Cordis napisał:

1. To nawet nie miała być gra.

3. Ominąć walkę? Hmm... musiałem namieszać w skryptach. Ale mniejsza o to. Miała być mini ultra mikro "gierka" i jest :YEtmX:

1. Smoteczeq :(
3. Tak, wystarczy przejść obok kratki, na której miała odbywać się walka. Tak samo można pominąć tą wypowiedź typa w tej scenie, przed walką (lub odczytać ją setki razy) albo nasz bohater może nie zauważyć listu, tylko od razu go 'przeczytać' xD 

Tak, wiem. Musi mi się mega nudzić, by szukać takich rzeczy :rd5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu PervKapitan napisał:

Czasami zamiast parówki można użyć psa

http://c.wrzuta.pl/wi5388/af049ad3000ab51849f0930a/0/hot%20jamnik

Hot Dog to w sumie Gorący Pies, jakby to przetłumaczyć dosłownie, ale ci z Ligi Ochrony Zwierząt, czy skądyś innąd się pewnie poprzyczepiają... Dlatego ja tam preferuję zwykłe parówki do bułek wsadzać niż jamniki... Z tego co słyszałem, to nawet one dobre nie są (w sensie jamniki), ale nie próbowałem :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
9 minut temu Arkane Whisper napisał:

Aha. Zatem, chwała i cześć wielkiej parówce, itp., itd.

Powód dobry, jak każdy inny; tak myślę.

Zapraszamy do Parówkowej Elity! Starczy przedstawić swoje CV na priv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Arkane Whisper napisał:

Ta oferta wymaga zastanowienia. Przy parówce, najlepiej.

 

Nie zapomnij o ketchupie c: 

 

2 godziny temu PervKapitan napisał:

Zrobiliby wódkową elitę :C

 

Pijak ruski :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...