Skocz do zawartości

Złote Ziemowity !2018!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Miałem napisać nominacje, ale zaspałem. Kij z tym, czas na nagrody. 

Żeby jednak przytrzymać was w napięciu to życzę Szczęśliwego Nowego Roku, żeby ten 2018 był jeszcze lepszy niż 2017. I abyście dobrze się bawili i mieli całą masę powodów do radości :D

 

Najbardziej puszysty user: @PainChillerPL 

Najbardziej martwy trup: @Setco 

 

I wziuu, lecimy dalej z tym razem nagrodą, a właściwie nagrodami głównymi. 

 

Trzecie miejsce to @Kruczek. Bardzo żywa osoba, w sumie jedyna, której każda z wypowiedzi moim zdaniem była albo mądra, lub śmiechowa. Ogółem zawsze trafiał w punkt i go szanuję i to ostatnie przesądziło głównie :kappa:. A tak na serio to brawa dla tego Pana. 

 

Drugie to @Polineks. Wytrzymałeś w sumie ze mną cały rok, wkręciłeś mnie w FGZ, gdzie dorzuciłem swoje trzy grosze chaosu, a na sam koniec galiśmy wspólnie online w FM-a. Cokolwiek nie tworzyłem czy nie organizowałem to brałeś w tym udział, więc brawo. Za to należy ci się Srebrny Ziemowit 2017

 

I pierwsze miejsce to @Onyx. Za wspólny projekt, który może nie poszedł tak jak zaplanowaliśmy, ale było bardzo dużo chwil, dla których pracowaliśmy. Mieliśmy wspólny cel i go zrealizowaliśmy w jakimś stopniu, plus jeszcze piękna i wspólna praca. Złoty Ziemowit za rok 2017 należy do ciebie, rób z nim co chcesz. 

 

Zobaczymy kto i z jakim dorobkiem zakończy rok 2018, a od tego poniedziałku na ten rok pracujecie, wcale ta praca nie polega na wspólpracy ze mną i podlizywaniu się mi. 

 

Szczęśliwego Nowego Roku! 

 

Jak któryś z moderatorów, np. @Sosna nie ma nic ciekawego do roboty, to może zmienić z 2017 na 2018 nazwę, bo przypomnę jestem na moim nowym koncie :v 

Edytowano przez Ziemowit
  • +1 2
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...