Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Dead Radio Man

[Gra]初恋[Clocky]

Recommended Posts

- No właśnie. - Uśmiechnął się do niej Hide, w tym momencie właśnie przez drzwi weszli rodzice Hideakiego. Chłopak się poderwał i wyszedł do przedpokoju. - Cześć mamo, cześć tato, jak tam w pracy? Mamy gościa, znaczy moja koleżanka z klasy. 

- Co ? - Zdziwił się ojciec, matka się tylko uśmiechnęła i poklepała syna po głowie. 

- No pomogła mi posprzątać po zajęciach klubowych i zaproponowałem jej żeby zjadła z nami.

- Hmm to dobrze, przedstaw nas. 

Hideaki zawołał Madokę.

Madoka przyszła tam szybkim krokiem.

-Dzień dobry, jestem Madoka. - powiedziała po czym się skłoniła, na twarzy miała uroczy uśmiech.

Ojciec Hideakiego przyjrzał się dziewczynie. 

- Miło mi Fukai Kurosaki. - Ukłonił się lekko.

- Shina Kurosaki, proszę zaopiekuj się naszym synem. - Powiedziała do Madoki z uśmiechem takim samym jak u Hideakiego.

Chłopak tylko wywalił na nią gały zdziwiony.  

Dziewczyna zachichotała.

-Dobrze. Lecz uważam, że Hide jest w takim wieku, że umie o siebie zadbać. A artystka taka jak ja nie za bardzo zna się na obronie. - powiedziała Madoka patrząc na chłopaka.

- Mamo przesadziłaś. - Powiedział chłopak, ta tylko zachichotała. 

Po chwili wszyscy siedzieli przy stole, zastawionym ciepłym pachnącym jedzeniem. Po modlitwie zaczęliście.

- Przepraszam za nich. - Powiedział na ucho nagle Hide. 

(( Wiesz o co chodzi jak rodzice w japoni mówią coś takiego do wybranki swojego syna? Dają jej coś w rodzaju pozwolenia by z nim była))  

//Wiem xD

Madoka uśmiechnęła się do niego.

-Mój, ojciec pewnie nie byłby lepszy. Zapewne siadziałby nie trzeźwy. - stwierdziła.

- No jest już 19. - Odpowiedział Hide. - A tak w ogóle to jak ci się układa z twoim ojcem. Powiedziałaś że dużo pije. - Zaniepokoił się chłopak. - Myślę że można było by tak zrobić że mogła byś mieszkać u nas jeśli policja by go zatrzymała. 

Madoka wzruszyła ramionami.

-Często wychodzi, niby do pracy ale kto wie. Nie wchodzimy sobie w drogę. Ale na moje plecy lepiej nie patrzeć. - stwierdziła.

Madoka spojrzała na niego.

-Sama tam nie pójdę. Po za tym, prawdopodobieństwo, że by mnie zabił wynosi sto procent. - stwierdziła.

//Będziesz jej ojcem czy ja mam być?

(( Ja będę))

- Hmm szkoda że nie mam swojego miecza bambusowego. - Powiedział cicho pod nosem. Złapał Madokę za rękę. - Będziesz ze mną do końca mojego życia? - Zapytał ją na poważnie. Miał lekki uśmiech na twarzy. 

Madoka zaśmiała się.

-Jeśli czas pozwoli. - stwierdziła. Jeśli wrócili to zapukała do domu, nie chciała tak po prostu pukać.

- Czego - Ryk za drzwi był bardzo dobrze słyszalny. Hideaki odsunął dziewczynę od drzwi które właśnie w tym momencie roztworzyły się w impecie. Ojciec Madoki był pijany, było to po nim widać. - A to ty właź do środka a tego kurdupla zostaw za drzwiami, muszę cię ukarać za późny powrót do domu, 

Madoka spojrzała na niego.

-Nie! - powiedziała. Jedną dłoń trzymała w kieszeni. Miała tam nóż i telefon. Mogła albo zadzwonić albo go zabić. Otworzyła kieszeń tak by tylko Hide widział przedmioty. Spojrzała na niego pytającym wzrokiem.

Madoka zkrzywiła się.

-Nie! - powiedziała po czym chwyciła za telefon, schowała się za Hide i zaczęła dzwonić. Jeśli udało jej się zadzwonić, opowiedziała całą sytuację.

Udało jej się opowiedzieć sytuacje policji. Natomiast jej ojciec chcąc ją powstrzymać próbował wyrwać jej telefon. Hideaki zaczął się z nim przepychać i po chwili przeleciał przez barierkę i spadł z pierwszego piętra. Widać było jak leci krew z jego czoła, lewą rękę miał wykrzywioną pod nienaturalnym kątem. Była złamana. 

Madoka warknęła.

-Nikt! Nie! Będzie! Robił! Krzywdy! Hidekiemu! - powiedziała po czym rzuciła się na niego z norzem, chcąc zadać mu cios w klatkę piersiową.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...