Skocz do zawartości

Ostatnie słowa? [Oneshot][Sad][Human]


MaxyBlack

Recommended Posts

Dlaczego odnoszę wrażenie, że połowa Bronys to ludzie skrzywdzeni przez życie...

Bo ludzie ciągną do tego, co jest przeciwieństwem tego, czego doświadczyli w życiu. Dlatego jakiś procent czytelników, to ludzie "po przejściach".

Fanfic bardzo przyjemnie mi się czytało. Nie wiem czemu, ale z fanfic preferuje te z tagiem Sad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Umrzyj bo to sztuczne. Albo to jest mocna ironia, albo to na pokaz.

[Cenzura] mać ... Ty myślisz że ja jestem bez serca ?! Ja brałem udział w tym że Maxy to napisał i wiesz jak ja się źle z tym czuję a ty mówisz że to jest ironia albo że to jest na pokaz ?! Serce mi jeszcze bardziej krwawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyklnijcie mnie, nazwijcie potworem, gruboskórnym ku***em, bezduszną bestią. Trudno, jakoś to przeżyję. To jest sekcja Fan Fictions, czyli opowiadania, które stworzyli bronies, mające dać przyjemność lub inne emocje z czytania. A ten wątek to jakaś chędożona grupa wsparcia. Bądźmy poważni. Na pewno jest inna sekcja od takich wynurzeń. To tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyklnijcie mnie, nazwijcie potworem, gruboskórnym ku***em, bezduszną bestią. Trudno, jakoś to przeżyję.

To jest sekcja Fan Fictions, czyli opowiadania, które stworzyli bronies, mające dać przyjemność lub inne emocje z czytania. A ten wątek to jakaś chędożona grupa wsparcia. Bądźmy poważni. Na pewno jest inna sekcja od takich wynurzeń.

A ja ci powiem, że masz rację. Ten wątek po prostu tutaj nie pasuje :P

Poza tym jakoś dziwne jest czytanie opowiadania o samobójstwie i czyimś nieszczęściu na forum o kucach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Sam zglosilem to do moderacji. W moich postach starałem się ująć to co mnie natchnelo do napisania tego fica. Staram się ukazać obraz tego co przeżywa główny bohater, łącznie z przemyśleniami których nie dałem w ficu. Nie dbam o to co myślisz na temat mojego dzieła, mojej osoby czy tego co tu piszę. Edit Tric przeczytaj sobie jaki to dział. Przeczytaj jakie są tagi w tytule i jak coś nie pasi to wyjdź. Edit2 Bez obaw, jak będę pisał temat pożegnalny to dam go do offtopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tric przeczytaj sobie jaki to dział. Przeczytaj jakie są tagi w tytule i jak coś nie pasi to wyjdź.

Bosh, ale ty się wszystkim przejmujesz. Napisałem tylko, że dziwnie jest dla mnie czytać o czymś takim na forum o kucykach, po prostu dziwnie się czuję. Tylko tyle i wiem co to jest offtop.

Co do fica - przeczytałem całego, niezbyt przy tym szlochałem. Wprawdzie

szkoda mi ciebie, przeczytałem wszystkie okropne wydarzenia opisane w ficu, ale czy się zabijesz, czy przyjdzie ci na to odwagi czy nie - to tylko i wyłącznie twoja decyzja. Poza tym, fic prawdziwy i wyczerpujący.

i nie że coś mi nie pasuje, ja po prostu wyrażam swoją opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyklnijcie mnie, nazwijcie potworem, gruboskórnym ku***em, bezduszną bestią. Trudno, jakoś to przeżyję.

To jest sekcja Fan Fictions, czyli opowiadania, które stworzyli bronies, mające dać przyjemność lub inne emocje z czytania. A ten wątek to jakaś chędożona grupa wsparcia. Bądźmy poważni. Na pewno jest inna sekcja od takich wynurzeń.

To tyle ode mnie.

Nie jesteś potworem,ani bezduszną bestią. Masz silniejsze nerwy od nas i my musimy to uszanować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

1.

Wyklnijcie mnie, nazwijcie potworem, gruboskórnym ku***em, bezduszną bestią. Trudno, jakoś to przeżyję.

To jest sekcja Fan Fictions, czyli opowiadania, które stworzyli bronies, mające dać przyjemność lub inne emocje z czytania. A ten wątek to jakaś chędożona grupa wsparcia. Bądźmy poważni. Na pewno jest inna sekcja od takich wynurzeń.

To tyle ode mnie.

Potworem nie jesteś, ale będę bronił Maxyego. On pisał tutaj o swoich odczuciach i przeżyciach, które natchnęły go do napisania ficu. Idąc dalej, dzięki temu dowiadujemy się więcej o samym autorze, co można zaliczyć do dyskusji o jego dziele. To nie jego wina, że ludzie mają serca i piszą tutaj żeby go pocieszyć. Maxy nie ma na to wpływu, od usuwania postów nie na temat są tutaj odpowiedni ludzie.

2.

Nie wiem kogo to obchodzi' date=' ale piszę drugą część tego opowiadania.[/quote']

Mnie na pewno, uwielbiam twoje prace i czekam na więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz znać moje zdanie, o nie zakwalifikowałbym ww. dzieła jako prawdziwego fanfika. Fan Fiction to opowieść skupiająca się głównie a kucykach lub przedstawiająca je w szerszy sposób. A tu mamy.... co mamy? No wybaczcie, moi drodzy ale ja to widzę jako proste żale kogoś na życie. Ja rozumiem - każdemu się zdarzy tragedia i chce się nią podzielić z innymi ale wchodząc do tego działu, chcę czytać o kucykach a nie o tym jakie życie jest okrutne. Nie ten dział po prostu. Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 10 years later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...