Skocz do zawartości

Nowa płeć na forum


Gość Maniek

Recommended Posts

godzinę temu Pirydoksal napisał:

Z cyklu „Odmęty japońskiego zdziwaczenia”. Pamiętam, że na widok tego czegoś wyklaskałem rubika z facepalmów... Gra.

 

Grałem, ale przeklikałem bo jakieś takie dziwne było. Nie wiem któremu "gołembiowi" podpadłem, ale chyba zginąłem :drurrp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Ylthin Maruda napisał:

Pięć minut na angielskiej Wikipedii.

  Ukryj zawartość

"Hatoful Boyfriend is the first game developed by manga artist and writer Hato Moa—author of the series Vairocana and a former Dengeki Comic Grand Prix honoree[57]—under her dōjin circle PigeoNation Inc. As she had no experience with game development prior to Hatoful, Hato initially wanted to start with a visual novel, as she believed it was an easier game type for amateur developers to make; the format also allowed visuals to easily accompany her stories, something that she, as a manga artist, was accustomed to and viewed as being necessary in her work.[58][59] She first came up with the concept for Hatoful as a 2011 April Fools' Day joke: despite her lack of familiarity with the genre,[57][58] she initially intended to create a parody of otome game stereotypes.[59] Birds in particular were used as a theme due to Hato's fondness for pigeons;[57] however, this was also partially due to Hato's prioritization of writing over illustrating, as the use of bird photographs instead of hand-drawn sprites allowed her more freedom to focus on the script.[58][59]The first incarnation of the game was created over the course of half a day and posted as a browser game made with Adobe Flash; but due to strong word of mouth from social media it was taken down after immense traffic caused the web server it was hosted on to crash on two separate occasions.[57][59] Following the unexpected popularity of the Flash game, development began on a longer visual novel using the FamousWriter game engine.[57][59]"

tl;dr - gra była początkowo żartem z innych dating simów, a z czasem wyszedł z tego pełnoprawny produkt, chwalony zresztą za jakość scenariusza, emocjonalną głębię i sprytną zabawę konwencjami

Nie wiem co ja zrobiłam, ale jak zagrałam w to to w ogóle nie miałam żadnych randek tylko zrobił mi się jakiś scenariusz z kryminału, który mi się osobiście mocno podobał :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Maniek napisał:

Czy to jakiś symulator w stylu 1001 sposobów by zostać zabitym przez gołębia?

 

Ta gra to dramat zmieszany z horrorem i thrillerem. Chyba, że zrobisz wszystko dobrze to skończy się na symulatorze randkowania :v 

 

W Hatoful Boyfriend mamy: (w sumie spoiler więc jak chcesz)

Spoiler

- morderstwa, 

- spiski, 

- podrywanie gołębi, 

- duchy, 

- posłańców nieba,

- szalonego lekarza mordercę, 

- nawiedzoną szkołę,

- epidemię, 

- świat post-apo. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wyszły nawet poduszki związane z tą grą :forgiveme: Ludzkie zboczenie nie zna granic....

Spoiler

86842148b7dad66f63fc2a26246e2a3bd57ba67e

Swoją drogą trzeba to kiedyś przetestować, jedyne 1,99 jurka, a czuję, że świetnie poprawi humor xD

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Maniek napisał:

Widzę, że wyszły nawet poduszki związane z tą grą

 

Kupiłabym, ale z innym gołębiem XD Nie no...dali tym gołębiom ludzką mentalność, a jednak to ty siedząc przed kompem z nimi randkujesz więc nie dziwota, że możesz się "zabujać" jak w jakiejś postaci z anime czy coś :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wysyp gołombiów na forum ... proszę nie srać na innych użytkowników forum. Z góry dziękuję :drurrp:

Znaczy, proszę z góry nie srać na tych z dołu xD

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Simplistic said:

szkodzi tobie i osobom w twoim otoczenie

No chyba tylko osobom o płci niezmierzonej typu: GŁĄB (nie mylić z gołębiem).

UWAGA!

TEN post posiada spore ilości gimbusiarstwa idiotyzmów, głupotek i skrótów myślowych

2 minutes ago, Simplistic said:

Rozumiem że jak wrzucę tu r34 z gołębiami to dostanę warna :3

Od razu bana za obrazę ze względu na płeć :evilshy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
godzinę temu fallout152 napisał:

Proponuję by każdy mężczyzna z tą płcią umieścił sobie swój dick pic w profilu, a kobieta zdjęcie tego co może. W ten sposób reszta userów będzie wiedziała jak się do was zwracać.

Czy ty przypadkiem źle nie odczytałeś nowej płci? Toż to jest przecie GOŁĄB, a nie GŁĄB ... :drurrp:

Ale śmieszki, śmieszkami, ale co w tym jest, że nikt tak naprawdę nie wie jak się ma zwracać do niektórych użytkowników forum:

1) Gołębi

2) Steven Magnetów

3) Transwestytów którzy choć mają płeć "klacz", piszą w formie męskiej ... (odwrotnie mi się jeszcze nie zdarzyło zauważyć)

... i musi przeglądać 5-6 różnych postów, żeby zdobyć potrzebną informację o PRAWDZIWEJ płci użytkownika ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...