Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Arjen

Co wiesz o Księżniczce Lunie?

Recommended Posts

Dokładnie tak. Wiemy tylko tyle, co powiedział Ares. W serialu nie padły dodatkowe informacje kto jakim elementem władał.

Stanęła razem z Celestią przeciw niemu/wystąpiła razem z siostrą używając Elementów Harmonii.

Jakże by inaczej, była połowiczną autorka tego sukcesu :rainderp: Teraz coś bardzo łatwego, ale czuwam.

Za którym razem Luna trafiła zabawką-pająkiem dokładnie w cel?

Co dokładnie powiedziała Luna, widząc wściekłą Twilight biegnącą przez plac przed zamkiem Canterlot?

Dołączona grafika

Ym..... Tego akurat nie pamiętam, albo "Witaj" choć to mało prawdopodobne, albo "Dokąd tak pędzisz"...

To było "Who goes there? Stay indoors Twilight Sparkle"

Tak, słowo w słowo ta jakże lubiana przeze mnie scena:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Zu5qJVeGUnM

Od kogo Luna dowiedziała się czym jest "Zabawa" (Fun)?

O ile pamiętam to AJ podsunęła Lunie pomysł z zabawą, ale bardziej konkretnie dowiedziała się na czym dokładnie polega od kucyka przebranego za pszczołę, a nazywała się bodajże Rose (nie wiem dokładnie).

Od Applejack i Twilight (...)

O ile pamiętam to AJ podsunęła Lunie pomysł z zabawą, ale bardziej konkretnie dowiedziała się na czym dokładnie polega od kucyka przebranego za pszczołę, a nazywała się bodajże Rose (nie wiem dokładnie).

Tak blisko :lunaderp: Ok, zaliczam Wam obu, Wiejowi za szybką odpowiedź i Twilight, Aresowi za dostrzeżenie kucyka w przebraniu pszczoły (nie, to nie Rose, ona ma jasnozieloną sierść i zielone oczy).

Jaki wpływ na najbliższe środowisko naturalne potrafi wywrzeć Luna, jeśli się uniesie, np. w sytuacji gdy Twilight Sparkle próbowała się jej przedstawić?

Nagłe czarne chmury, burza, silny wiatr coś w rodzaju tego co sie działo w całej Polsce jakieś 2 tygodnie temu. Edycja zatwierdzona i uzgodniona z Królową Nocy.

Potrafi w mgnieniu oka zmienić gwieździstą i bezchmurną noc w prawdziwą burzę z piorunami. Generalnie potrafi manipulować pogodą :D

Nagłe czarne chmury, burza, silny wiatr coś w rodzaju tego co sie działo w całej Polsce jakieś 2 tygodnie temu.

Tak jest, dlatego lepiej jej nie denerwować jak jedzie się z nią na urlop :lunaderp:

Edycja zatwierdzona i uzgodniona z Królową Nocy.

Nie mów mi tak :rainderp:

To tyle na dzisiaj, dzięki i zapraszam ponownie : )

Wojownik Nocnej Księżniczki rzecze.... Możliwość kontrolowania pogody na danym obszarze, a w tym wypadku sprowadzenie ciemnych chmur, błyskawic, i silnego wiatru, i osobiście twierdzę że jest to połączone ze stanem emocjonalnym Luny.

Jak tytułuje się Luna przed mieszkańcami Ponyville po przybyciu na uroczystości Nightmare Night? PL/ENG

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...