Skocz do zawartości

[Zabawa] Skojarzenia!


trebuhpl

Recommended Posts

(Co do Earth 2160 to wszyscy wiemy że najlepsze było UCS , mechy rozkurwiały wszystko i były moją ulubioną frakcją.Fajne uczucie gdy ED i  LC padali jak muchy a twoi ludzie sterowali sobie mechami ze statku Fenix, łezka w oku za klasykami)

 

(To logiczne że jakaś inna cywilizacja istnieje bo to pewnie , jednaknie do końca taka jaką my znamy ,może obcy oddychają siarą albo czymś podobnym a może wgl)

(tylko nie wyjeżdżajcie z TCB)

 

A skojarzenie:

Obozy

Edytowano przez Dabrowski
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSE bo ( Oba koncerty zostały sfilmowane z zamiarem wydania koncertowego DVD, które ostatecznie trafiło na rynek 17 marca 2008 roku pod nazwą H.A.A.R.P)

Edytowano przez Perszing
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Może i UCS rozwalały wszystko, ale wystarczyła odpowiednia kombinacja pancerza i działa, a żaden z nich nie miał szans z Rasputinem, Kirovem albo Moscowem. W LC wystarczyło EMP i siedzą. Mimo wszystko ED mi się spodobało najbardziej. A rasa obcych miała dobrą flotę. Reasumując każdy miał coś dobrego, ale to ED miało największy potencjał. Moim skromnym zdaniem. @Dabrowski Ale tak, łezka na samo wspomnienie tej rozpierduchy w oku się zakręci.)

Wracając: Zero

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Ratchet :) (RAinbow Dash) napisał:

Tak ale nie do gadania tylko do grania. Niektórzy nie trzymają się tematu (ja tez nie jestem bez winy)

 

samochód

(W tym momencie właśnie ze mną gadasz w nawiasie :D)

 

Kubica

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...