Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Wuchta

Premiera filmu My Little Pony: The Movie

Recommended Posts

Chciałbym zapytać się już z wyprzedzeniem:

Wybieracie się na film do kina?

Może jest jakaś szansa, żebyśmy wybrali się grupą na jakiś seans? Myślę, że byłoby fajnie.

(I wiem, to jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek planować, ale możecie przynajmniej wyrazić swoje chęci)

• Upvote 1

Nie żeby coś, ale według filmwebu ten film w kinach pojawi się 6 października. Nie za bardzo wybiegasz w przyszłość :rdblink:?

28 minut temu Cahan napisał:

Nie za bardzo wybiegasz w przyszłość :rdblink:?

Z pewnością, ale to dlatego, że jestem bardzo ciekaw co będzie w tym filmie. Nie mogę się doczekać.

Ale myślę, że masz rację, to jeszcze nie czas na te pytania.

Edited by Wuchta

Jestem za!

Już od jakiegoś dłuższego czasu zastanawiałem się nad jakimś wspólnym wypadem do kina, taką dużą broniaczową grupą.

Mamy wystarczająco dużooo czasu...

Kiedyś próbowałem kilka razy wskrzesić częstochowskie ponymeety, ale się nie udawało. Pojawiały się maksymalnie 2 osoby, nie wliczając mnie. Chyba w tym roku po prostu pojadę do jakiegoś miasta, gdzie grupa będzie pewniejsza. Kraków, może Gdańsk? Warszawa? Nie chce mi się iść na film samemu, ani zwoływać częstochowskich broniaczy. Od tamtego czasu wiele się zmieniło i chyba większość z tego wyrosła. Zostałem sam jak palce, szkoda...

29 minut temu Wuchta napisał:

Ale myślę, że masz rację, to jeszcze nie czas na te pytania.

Ja to bym już zaczynał odkładać...

Brzmi nieźle mam wszędzie daleko ale iść na taki film samemu to trochę lipa ale w większej grupie czemu nie.

I will definetly go see the movie to the cinema, unfortunately I'm not from Poland so there is no chance to go as a "group" I quess.

Rapid:  From where is this pic? I dont like that idea make AppleBloom alicorn much...

Do kina na film? Chętnie i to bardzo, ale na Opolszczyźnie raczej tego nie widzę. Ktoś wspomniał, że samemu trochę lipa. W grupie zawsze raźnie i po seansie można podyskutować.

Film będzie w kinach, czy to tylko spekulacje? Z tego co pamiętam, tylko jedna część Equestria Girls była u mnie w kinie i to bodajże w kiepskich godzinach. 

Mimo tego z chęcią obejrzę. :yay:

4 godziny temu Rapid napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

maxresdefault.jpg

Jeżeli będzie taka grafika/animacja...to...wyczuwam dobry seans.

Nie za dużo jest już źrebaków-alikornów? :crazytwi3:

Właśnie teraz Gringo37 napisał:

Film będzie w kinach, czy to tylko spekulacje? Z tego co pamiętam, tylko jedna część Equestria Girls była u mnie w kinie i to bodajże w kiepskich godzinach. 

Mimo tego z chęcią obejrzę. :yay:

Nie za dużo jest już źrebaków-alikornów? :crazytwi3:

Może właśnie o tym będzie film, na początku się nim stanie, potem będą ogarniać jak do tego doszło..."źrebak alikornem cooooo, jak to możliwe, Twilight zrób coś szybko, tak nie może być!" i inne teksty tego typu będą latać. Na koniec jakaś akcja, może i antagonista, wybuchy strzały...może ktoś zginie:shrug:, i na koniec Apple B będzie normalna.I to jest dobry film!

5 minut temu Rapid napisał:

..może ktoś zginie:shrug:, i na koniec Apple B będzie normalna.I to jest dobry film!

No i wszystko jasne, już nie trzeba nawet filmu oglądać :) 

9 minut temu Rapid napisał:

Może właśnie o tym będzie film, na początku się nim stanie, potem będą ogarniać jak do tego doszło..."źrebak alikornem cooooo, jak to możliwe, Twilight zrób coś szybko, tak nie może być!" i inne teksty tego typu będą latać. Na koniec jakaś akcja, może i antagonista, wybuchy strzały...może ktoś zginie:shrug:, i na koniec Apple B będzie normalna.I to jest dobry film!

Znowu będzie trzeba ocalić Equestrię... brzmi niewiarygodnie znajomo, a mimo tego jestem wielce ciekaw samego filmu.

20 godzin temu Cahan napisał:

Nie żeby coś, ale według filmwebu ten film w kinach pojawi się 6 października. Nie za bardzo wybiegasz w przyszłość :rdblink:?

Ideanalna data, wybiorę się na urodziny do kina. ^^

Odalikornienie? Lipny pomysł... ale gdyby to Sunset wróciła do Equestrii pod postacią alikorna... 

Dobra, wiem, nadmiar optymizmu. 

W sumie wspólne wyjście nie byłoby złym pomysłem. Ktoś planuje się wybierać w Poznaniu?

• Upvote 1

10.01.2017 at 16:01 Lyokoheros napisał:

W sumie wspólne wyjście nie byłoby złym pomysłem. Ktoś planuje się wybierać w Poznaniu?

Jesteś człowiekiem, którego szukam :D (Mam zapłon, wiem). Pomysł świetny i znam co najmniej dwie inne osoby z Poznania, które chętnie by się wybrały :)

Szczerze to wątpię, żeby Sunset pojawiła się gdziekolwiek poza Equestria Girls... Chyba poniekąd po to, by wypełnić siódme miejsce wprowadzili na stałe Starlight. Przynajmniej tak mi się wydaje.

godzinę temu Wuchta napisał:

No, widziałem. Przepiękne.

.MV5BMTI1NDU0MzAwN15BMl5BanBnXkFtZTcwMDE5

Rozwaliłeś mnie xD

Właśnie teraz Cluvr napisał:

Chyba poniekąd po to, by wypełnić siódme miejsce wprowadzili na stałe Starlight. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Zajmowanie przez Starlight miejsca dla Sunset to najgorszy możliwy kierunek wykorzystania tej postaci. 

Po za tym wiesz, akurat właśnie obecność Starlight daje świetną okazje na wprowadzenie Sunset w sposób pozwalający nie martwić się o to czy ktoś oglądał filmy Equestria Girls czy nie. Nie mówiąc o tym, że ich potencjalna relacja to kolejny fajny wątek jaki może wyniknąć z powrotu Sunset. 

No i co do wybrania to tu dodam, że w sumie i tak nie wybierałbym się tak zupełnie sam, bo jeszcze z moim młodszym bratem. 

13.01.2017 at 22:01 Wuchta napisał:

No, widziałem. Przepiękne.

.MV5BMTI1NDU0MzAwN15BMl5BanBnXkFtZTcwMDE5

Oglądałem ten film, był epicki.