Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Gość Zniszczyciel

Cóż, spóźnione, ale zawsze! Wita was Zniszczyciel, dla skrótu zwany Zniszczu, lat niemal 17, mieszkaniec Śląska :P Metalowiec, nałogowy gracz i fan mlp (A jak!). Ulubione kuce: Fluttershy, Big Macintosh Gram w: LoL (Eu nordic East), Skyrim Słucham: Głównie Power metal i Nu metal Oglądam mlp od: Z 4 miesiące będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja kolej! Witam, nazywam się Robert (w necie zazwyczaj Footsoldier), mam 16 lat, wpadłem na kucyki parę tygodni temu i od razu mi się spodobały. Oprócz MLP lubię Dragonball Z (moje dzieciństwo w końcu), ASG (Airsoft, latanie po lesie z repliką broni i bezsensowne ryczenie), gry komputerowe (głównie FPS'y i LoL), język angielski (?), Youtube Poopy oraz czytać książki. Słucham głównie metalu. Ulubione kuce to AJ i Big Macintosh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Applejack powiadasz? No to fajnie xD Nie żebym jakoś ją faworyzował, ale po rozwiązaniu "Pony Personality Test" (czy jakoś tak), wyszło mi że jestem jak AJ xD I oczywiście AJ kojarzy mi się z pewnym jegomościem z rewolwerem w łapie xD "I love to reload during a battle" ^^ Widzę, że grasz w LoL'a, ale zaraz zaraz. Dlaczego TAK WIELU z bronies gra w ową grę? O_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grasz w LoL'a, ale zaraz zaraz. Dlaczego TAK WIELU z bronies gra w ową grę? O_o

Ja nie gram! :O

Mogę ci to wyjaśnić. Bo... hm, ci co założyli to forum, spotkali się na forum LoLa, no i dlatego osób tak dużo w niego gra ;p No i teraz dochodzą nowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grasz w LoL'a, ale zaraz zaraz. Dlaczego TAK WIELU z bronies gra w ową grę? O_o

Żebym to wiedział... mój kolega Zniszczyciel mnie namówił i wpadłem w tę manię natychmiastowo :D

Dzięki wszystkim za miłe przywitanie :) Bronies are magic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Żebym to wiedział... mój kolega Zniszczyciel mnie namówił i wpadłem w tę manię natychmiastowo :D

Dzięki wszystkim za miłe przywitanie :) Bronies are magic!

Your Welcome, my friend! Im glad, I could bring some more light into your life ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum :D. Kilka osób pisało o ASG, więc pewnie szybko się z kimś dogadasz. DBZ... jak łatwo się domyślić to nie tylko twoje dzieciństwo :D, metal rlz, zaraz po muzyce instrumentalnej i soundtrackach. Btw... Też nie gram w LoLa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The time has come!

Witam wszystkich, z tej strony Michał. 18 wiosen z hakiem na karku, wiodę spokojne życie maturzysty w Rzeszowie. Z zainteresowań mogę wymienić:

Militaria - od WWII wzwyż, źródło zainteresowań szeroko pojętą tematyką ASG (celne oko, pewna ręka - Action Air)

Warhammer 40000 - niesamowita sprawa, wersja na PC to prawdziwe cudo, dobrze spasowana strategia, chociaż przy współczesnych mega-produkcjach nieco zaszufladkowana, każdą rasą da się grać na poziomie, bez ,,przegięć'' (zważywszy że jest ich aż 7 w Dark Crusade). Od niedawna posiadam małą armię Kosmicznych Marynarzy w wersji bitewniakowej (tj. figurki). Pewną wiedzę posiadam na temat tych mrocznych i fascynujących czasów, może encyklopedią nie jestem ale zawsze chętnie służę radą. Niesamowite wrażenie robi szczegółowe dopracowanie tego uniwersum, pełen szacunek dla twórców.

Pływanie, jazda na rowerze - ogólnie dobrze jest mieć jakieś zajęcie zmuszające ludzką skorupę do ruszenia się z domu

Piesze wycieczki - tj. wakacyjne wypady w Tatry, Bieszczady etc.

Muzyka - na pewno Chemical Brothers, Depeche Mode, a także utwory Ørjana Nilsena

Film - zdecydowanie ,,Święci z Bostonu'' są moim No.1, Lotr, Zielona mila, Skazani na Shawshank, Gran Torino (Clint Eastwood to zarówno niesamowity aktor jak i reżyser) - każdy film trzeba racjonalnie ocenić, a obok tych wybitnych produkcji tylko ślepiec przejdzie obojętnie

Seriale - dobrą animacją nie wzgardzę (produkcje np. Marvel, Habsbro - yeah you know what I mean...), ,,Skazany na śmierć'', ,,Dr. House''

Ogólnie z zainteresowaniem obserwowałem cały ten ,,BOOM'' na kucyki od pewnego czasu, zastanawiało mnie co ludzie w tym widzą, przeczytało się kilka (-dziesiąt?, -set?) opinii o tej produkcji, pozostało jedynie zobaczyć kilka odcinków. Jako miłośnikowi animacji serial naprawdę mi zaimponował, chwila moment i pierwszy sezon zostawiłem już za sobą, nie jest to kolejna telewizyjna ,,sieczka'' skierowana wyłącznie do młodszej widowni, praktycznie każdy może się tutaj odnaleźć, docenić złożoność charakterów głownych bohaterek, a także ujrzeć pewne życiowe problemy w waśniach miedzy nimi. Jak na razie największe wrażenie robi na mnie Fluttershy, chociaż praktcznie wszystkie kuce zasługują na aprobatę.

To chyba wszystko, do usłyszenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hai, Manggha!

przeczytało się kilka (-dziesiąt?, -set?) opinii o tej produkcji, pozostało jedynie zobaczyć kilka odcinków

Szkoda, że aż tyle osób poprzestaje tylko na opiniach i zaczyna hejt, nawet nie sprawdzając, z czym mają do czynienia xP Czyżby się bali... pozytywnych wartości? :P

Muzyka - na pewno Chemical Brothers, Depeche Mode, a także utwory Ørjana Nilsena

Niezły rozrzut elektroniczny ;]

Gran Torino (Clint Eastwood to zarówno niesamowity aktor jak i reżyser)

Yep.

,,Skazany na śmierć''

Pierwszy sezon genialny. Później już niestety równia pochyła :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc za przykładem kolegi Manggha, i ja napiszę coś więcej o sobie. Na wstępię zaskoczę wszystkich swoim wiekiem (przeglądając kilka pierwszych stron wątku, nie znalazłem nikogo starszego...) - w lipcu 23 urodziny, więc stetryczały bronie ze mnie. Może coś bardziej przystępnego teraz. Student dziennikarstwa, pracuję sobie w biurze, uwielbiam czytać książki fantastyczne (Mistrza Pratchetta przede wszystkim!), grozy (King) i wszystkie związane z parapsychologią, społeczeństwem. Od paru lat aktywny airsoftowiec, członek stowarzyszenia i bractwa postapokaliptycznego Outpost. Coś jeszcze? A, muzyka! Głównie rock z lat 60.-80., alternatywny, hard, glam - w każdej formie. Czasem blues czy coś nowszego trafi na moją playlistę. A na końcu, najważniejsze. MLP:FiM. I tutaj coś zabawnego - od paru miesięcy zdawałem sobie sprawę z ich "istnienia" i w ogóle, jednak wychodziłem z założenia, że (aj, posypią się gromy na mnie) to dla dzieciaków w wieku wczesnoszkolnym. Nieco ponad 2 tygodnie temu coś we mnie pękło i się przełamałem. Z nudów w pracy zobaczyłem pierwszy odcinek... nuda się przeciągała. Zobaczyłem dwa kolejne. Wieczorem jeszcze jeden. Nie wiem skąd ta nagła fascynacja tym światem i kucykami. Może ukrywane w środku "dziecko" tego potrzebowało? Albo chodzi tylko o relaks? Albo o kochaną Fluttershy z którą się identyfikuję? Nie wiem sam, jednak cieszę się, że tutaj trafiłem. Bless wszystkim! :) ps. trochę nie ogarniam całego forum :D Zbyt dużo atrakcji dla nowicjusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZYTASZ KINGA?! CHWAŁA CI!

Ja przerobiłem póki co jedynie:

- "Christine"

- "Marzenia i Koszmary"

- "Bezsenność"

- "Gra Geralda"

Teraz zamierzam zająć się "Skazanymi na Shawshank" i "Lśnieniem", ale wszystko w swoim czasie.

Rock z lat 60.-80.? Nie no super :D

jednak wychodziłem z założenia' date=' że (aj, posypią się gromy na mnie) to dla dzieciaków w wieku wczesnoszkolnym[/quote']

Oj nie przesadzaj. Z pewnością wielu z nas początkowo wychodziło z takiego założenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co... "Lśnienie", "Podpalaczka", "Bastion" (dwa razy, mistrzostwo!), "Bezsenność", i "Smętarz dla zwierząt". "Zieloną mile" odpuściłem po bodaj 10 stronach - zdecydowanie ten styl nie pasuje do mistrza grozy :D Po obronie pracy licencjackiej zabieram się za jego twórczość na poważnie. Tyle osób mi polecało, że muszę poznac go bliżej. Dzięki za miłe przyjęcie w poczet bronies :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lipcu 23 urodziny, więc stetryczały bronie ze mnie.

I tam, ja w maju będę miał 24... Gdzieś tutaj w temacie był bronie 30-letni :P Więc jeszcze nie jesteś taki dziadek ;]

(Mistrza Pratchetta przede wszystkim!)

Ok, widzę, że się polubimy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. Student dziennikarstwa hmm... Jakbyś był zainteresowany zapraszam do gazetki :P. Książki... Uwielbiam je i nienawidzę zarazem... Niby lubię czytać, ale za cholerę nic mnie nie wciąga, choć klimaty postapokaliptyczne brzmią kusząco, muszę spróbować. Co do MLP, jak już ktoś napisał wyżej... chyba każdy na początku myśli podobnie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niklas

Jeszcze powiedz, że najbardziej lubisz cykl o Straży a "Pomniejsze bóstwa" to Twoja ulubiona książka spod jego piora, a uznam to za dziwny zbieg okoliczności :P

Owszem, najbardziej lubię cykl o Straży ;] Ale jeśli chodzi o moją ulubioną książkę... Akurat "Pomniejsze bóstwa" nie były aż tak fajne xP Hmm... chyba "Bóg, honor, Ankh-Morpork" - bo tę książkę przeczytałem jako pierwszą, więc jest sentyment ;]

A jaką uważasz za najnudniejszą, tak btw.? Dla mnie to Carpe Jugulum - jakoś to nie było "to".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... "Maskarada" (przy okazji najsłabsza część serii o Wiedźmach), zdecydowanie. Natomiast "Pomniejsze bóstwa" lubię: > z sentymentu (podobnie :D ) - moja pierwsza książka > bo świetnie opisuje twór zwany religią, wykazuje jego podstawowe wady, skutki fanatycznego podejścia do dogmatów > ma smaczki i nawiązania do starożytnej Grecji, krucjat, Egiptu > za przesłanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...