Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Zbronifikuje się obszar całej Polski, rozpowszechni forum i będziemy organizować spotkania dla całej Polski gdzieś w centrum, z dobrym dojazdem xD... A później... Później przejmiemy kontrolę nad światem! Buahahahaah.... A tak poważnie... Stop już z offtopem xD. Często ostatnio odbiegam od tematów, muszę to poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

W tym układzie wita cały rocznik '95 :D Tutaj się nie patrzy na wiek, najważniejsza jest doktryna- "Love and Tolerance", bez względu na wszystko. Życzę miłego pobytu na forum ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! A może zły? Kto tam wie... Mam na imię Paulina i liczę sobie lat 13 (tak, rocznik '99). Interesuję się... Wieloma rzeczami, m.in. MLP (a jakżeby inaczej?), dajmonizmem (ah, nieważne), grafiką komputerową (kiepsko mi idzie D: ), fotografią, no i zwierzętami, które kocham nad me życie. Nie będę się rozpisywać, w każdym razie... Witam Was, kochani! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zanosiłem się już dłuższy czas na rejestrację, w końcu się udało :) Witam wszystkich kuco-zapaleńców :) Jestem z Poznania, data urodzin pamięta jeszcze komunę, w fandomie jestem od września 2011 (czyli stosunkowo niedługo). Studiuję, pracuję, oglądam kreskówki, filmy, czytam komiksy i uwielbiam gry komputerowe :) Ulubionym kucykiem z Mane6 jest oczywiście Applejack, następnie Luna, Vinyl Scratch, Lyra, i Daring Do. Peace!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...