Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam serdecznie, Real Brony do usług. Moje imię to Kacper, urodziłem się 12 lat i 11 miesięcy temu. Pochodzę z (oraz tutaj też mieszkam) Głogowa w województwie Dolnośląskim. Moje główne zainteresowania to historia i gry komputerowe tudzież konsolowe. Lubie też sport, głównie koszykówkę i sporty walki, i oczywiście serial My Little Pony: Friendship is Magic. :> Moje ulubione kucyki to Fluttershy i Rarity. Słucham również muzyki, (kto nie słucha ?) głównie rock, pop rock oraz heavy metal, choć nie pogardzę też soulem i muzyką klasyczną. Miło was poznać bronies & pegasisters, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[patrząc na taki temat aż drżała z myśli o poznaniu innych]:pinkie2: Hejka wszystkim. Jestem Gabrysia, a to moja przyjaciółka Lenita. No cóż mieszkam w Gorzowie Wlkp. Jestem blondynką i błękitno szarych oczkach, no i za 12 dni będę miała 14 urodzinki. Lubię oczywiście MLP fim, muzyką, gitarą i muzykalnymi kucykami.:YEtmX: Jestem nowa na forum, więc konkretniej napiszę. Jestem nieśmiała (jak sami wiecie kto) i rzadko kogokolwiek poznaję, więc bardzo zapraszam na priv. :OTE2F::yay: Gram na gitarze, słucham rocka, metalu, bluesa i R&B. -A ja? o mnie to już nie napiszesz?:octcry: [jak zwykle Lenia też chciała wejść i coś o sobie powiedzieć] -Jestem Lenita, dzięki Gabi poznałam muzykę i jak ona kocham grać i śpiewać.(przyznam, że gra idzie ciężko) Razem piszemy piosenki i słuchamy kucykowych utworków. Jak już moja przyjaciółka wspomniała, bardzo zapraszamy na priva, gdyż jesteśmy tutaj nowe.:tempt: Z nadzieją na znalezienie nowych znajomych:cadanceawesome: Gabi&Lenita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Witaj Gabrysia ^^. Baw się dobrze na tym forum, a odnośnie nieśmiałości tu cóż.. tutaj dużo osób jest nieśmiałych, więc nie masz czym się przejmować :P:pinkiehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome , welcome, welcome , jak ja lubię witać nowych, tyle czekałem na nowe buzie, że myślałem , że się nie doczekam, jak się cieszę:pinkie3:. Życzę bardzo kucykowej zabawy i wszystkiego dobrego. W prezencie specjalnie dla kikiz: :muffin::cydr: i :). Szczere pozdrowienia. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Nogalika. Rogaliki pysznosci. -Mniam, pycha najlepiej na sniadanie. :twilight2: Do PitPl i kapi. Bardzo dziekuje za takie slowa. Jesli wszyscy sa tu tacy to sie odnajdziemy. -To superowe forum ma superasnych uzytkowinikow. Dziekuje za mufinke i cydr. Nie zmarnuja sie. :fluttershy4: Tak jak Lenita powiedziala jestescie naprawde fajniusi. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Karolina na tym przekucykowym forum. Życzę wspaniałej zabawy i trzymaj :muffin::cydr:. Przy okazji kucykowego nowego roku i wszystkiego najpinkastyczniejszego. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...