Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Hmm, to może i ja coś napisze najwyższy czas, zwłaszcza że już długo tu na tym forum jestem. A więc interesuje się informatyką, ( nienawidzę infy) Czasem gram w EvE Online. Mieszkam w Chrzanowie (Małopolska, i chyba jestem jedyny brony z tego miasta) Mam już 24 lata, (niestety) (mimo wieku nie jestem jakimś chorym pedo żeby nie było.....) Na co dzień pracuje jako kierowca zawodowy, Uwielbiam MLP, moja ulubiona postać to Luna (widać w avatarze zresztą) oraz derpy, podobają mi się również Arty foxa (w mojej sygnaturze jest jeden.) MLP:FiM zacząłem oglądać 3 miesiące po premierze pierwszego sezonu, oglądnąłem, z ciekawości, po zobaczeniu że coraz to więcej ludzi ma avatary i arty z nimi, i tak mniej więcej stałem się Brony Tak więc, witam i pozdrawiam wszystkich Bronies i Pegasis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może i ja coś napisze najwyższy czas, zwłaszcza że już długo tu na tym forum jestem.

Witaj. :cydr: :cydr: tu są też sporo starsi ;-]

A więc interesuje się informatyką, ( nienawidzę infy)

Czymś konkretniej? studia, profesja, zainteresowania?

Czasem gram w EvE Online.

Też czasami gram, a właściwie lamie X_X zresztą PLEX prawie po 600kk sic! ISKi na handlu/kopaniu/produkcji zdobyć coraz trudnej, ogólnego zła i piractwa coraz więcej, a czasu na grę coraz mniej i brakuje Bronych! Jakoś nie aktywni są ;-/ na kanale Bronies zwykle 2-3 kolesi. Z kucykowych corpów to chyba żaden nie aktywny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Chrzanowie (Małopolska, i chyba jestem jedyny brony z tego miasta)

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo się mylisz...

Jeżeli cię interesuje polski fandom kilku bronies z Chrzanowa jest "znanych".

A tak w ogóle witaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tradycyjnie przywitam wszystkich nowych: Hey hi hello :) Życzę wam wspaniałej zabawy na forum , które jest SUPER! Mam do wszystkich nowych prośbę : podbijcie Nogalikowi reputacje , bo ładnie prosi o to , a poza tym wita Was wszystkich co dziennie (w tym mnie :D) Od razu dodam , że na tym forum szybko się zaklimatyzujecie , ponieważ są tu sami wspaniali ludzie:wrWgR:. Na start daję wam:muffin::cydr: lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,jak mogłem dopiero to zauważyć i się tu nie wpisać.Pewnie to wszystko przez te liczne rozmowy na PW nie miałem czasu. Mimo że jestem już długo wpiszę się.Mam na imię Dawid.Moje zainteresowania to przede wszystkim pomoc innym,sprawia mi to największą przyjemność.Mam 16 lat i interesuję się też trochę obrabianiem i edycją zdjęć na Adobe Photoshopie CS6.:fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...