Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Jestem Łukasz, lat 20 z Piotrkowa Trybunalskiego. Zainteresowania : pływanie, trochę muzyki, gry typu horror i niezaprzeczalnie My Little Pony! Nowiuśki na forum, trochę zagubiony. Cieszę się, że będę mógł spędzić z Wami trochę czasu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Skoro gustujesz w horrorach, to pewnie większość części Silent Hilla masz już za sobą :D

Szczerze mówiąc to Sillent Hill'e nie koniecznie ;) ale za to wszystkie części Penumbry, wszystkie Resident Evil, Amnesia, wszystkie części Fear... może coś ominąłem ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penumbra fajna, ale niestraszna, Resident Evil... klasyka, fajny survival ale niewiele ma z horroru xd. Amnesia, ledwo zacząłem, ale klimat ma niesamowity i względnie może przestraszyć. Co do FEARa grałem w 1 i 2, nie był zbyt straszny, ale gra świetna. Właśnie zdałem sobie sprawę, że bardzo lubię grać w horrory xD. Ja cię Zelph już witałem w innym temacie, ale aby tradycji stało się zadość powtórzę się :D. Witaj na forum i miłej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za ciepłe przywitanie ;) Co prawda. Większość z gier, które wymieniłem, daleko mają do horrorów z prawdziwego zdarzenia ;) Do Sillent Hill'ów niestety nie miałem długo dostępu, a nie licząc ich samych, świat gier z tą tematyką, niestety nie za bardzo ma się czym pochwalić :D Może kiedyś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bronies. Jako iż jest to mój pierwszy post, tak więc mówię jeszcze raz "witam". zapewne chcielibyście, abym coś o sobie napisał? otóż nie wiem co napisać, ale nie dlatego, że nie ma o czym pisać, uważam że moje życie jest na tyle ciekawe, żepo prostu nie mam pomysłu co wybrać. Owszem, mogę pisać o swoich zainteresowaniach... oczywiście uwielbiam literaturę, w szczególności fantastyczną, sam lubie czasami napisać jakieś wiersze. od dziecka, zawsze moją pasją były konie i jazda konna, tak wiem, że w fandomie to taka żadkość, jeździec w fandomie kucykowym, no ale co poradzę. od jakiegoś czasu, uczę się poikować... tak zaraz zalejecie mnie pytaniami czym są poi itd, no cóż, polecam poszukać, może komus jeszcze się to spodoba. Odpowiem za wczasu na jedno z podstawowych pytań: "Jakiej słuchasz muzyki?" Odpowiedź jest prosta, aczkolwiek nie jedyna. Na codzień słucham rocka oraz metalu, ale nie powiem, czasami posłucham reagge, punka, dawniej słuchałem hip-hopu, ale zostawmy to w niepamięci. Może w końcu coś o mojej osobie: z natury jestem niesmiały, ale staram się to tuszować w gronie ludzi. będę czytał wszystko z forum, o wiele rzadziej pisał, ale tu będę. ogólnie właśnie tracę wenę i chęci do pisania o sobie, ale myslę że z biegiem czasu mnie poznacie. Jeśli macie jakies pytania, piszcie, chętnie odpowiem. Fillerr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię, jednak wolę abyście pisali mi Fil, albo Fillerr. Urodziłem się w Warszawie, ale obecnie mieszkam w Ząbkach, mniejsze miasteczko bardzo blisko stolicy. /edit mogę jeszcze napisać, że gdy zaczynam narzekać, a zdarza mi się to dosyć często, to po prostu mnie ignorujcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy wielbiciele poniaków! Bronym to ja jestem raczej okazyjnym. Jednym okiem patrzę na serial i wciąż zastanawiam się dlaczego wciąga mnie jak dobra koka. Nie planuje na razie wizyt na żadnych ponymeetach, a fanfiction tworzę w nieco bardziej konwencjonalnych uniwersach. No, mam nadzieje, że moje posty się wam spodobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...