Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Gość Positive

Witam wszystkich... Jestem Olga, mam 15 lat, a MLP oglądam (i kocham) od kilku miesięcy ale dopiero teraz zainteresowali mnie ludzie którzy także kochają kuce ^^ Dlaczego kocham kucyki? Dużo do wymieniania...ale przede wszystkim dlatego że to dla mnie bardzo pokojowo nastawiony do świata serial (tak, jestem pacyfistą). Słucham reggae, ska, raggamuffin i wiele innej jamajskiej muzyki ale nie pogardzę także rockiem, punkiem czy metalem. Jest to moje drugie forum, gdyż należę już do RastaRootsReggae (miałam okazję poznać tych ludzi na reggae festiwalach, mam nadzieję że będę mogła i Was kiedyś poznać Kucykofani ^^). Nie gram...miałam kiedyś przyjemność zagrania w Heroes III ale aktualnie nie mam na to czasu. Jestem wegetarianką - tak na wszelki wypadek, by przypadkiem nie zjeść kucyka ;) Bless!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem Arek, pochodzę z Sandomierza ( tak, tam gdzie się kręci Ojca Mateusza ). Wieku nie podam, przynajmniej narazie. Lubię książki (głównie fantasty i SF), Transformers, modelarstwo, pływanie, ćwiczenia na siłce i ogólnie święty spokój. Typ samotnika, taki outsider. MLP zainteresowałem się chyba jak każdy - nie mogąc zrozumieć jak stare chłopy mogą oglądać ten serial i odpaliłem 1 odcinek. Skończyło sie na tym że przez następne 2 dni oglądnąłem wszytskie jakie do tej pory wyprodukowano i czekam z niecierpliwością na następne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...