Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

TAAAAAK !!!!!!!!! Nareszcie ktoś z Zielonej Góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam Cie bardzo serdecznie :P Życzę miłej zabawy xD A jeszcze przed chwilą narzekałem , że w zielonej Górze nie ma w ogóle bronych ...... !!!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello everypony, oficjalnie-nieoficjalnie zwę się Jari Hrothgar Viking Beermaster I, lecz dziś me imię zostało skrócone w sposób, który widać po mym nicku forumowym :D część z Was może mnie znać z dzisiejszego meetu w Katowicach (tak, ten leniwy, brodaty facet z długimi włosami, ubrany nieodpowiednio do pogody). W stadzie jestem od niedawna lecz jak widać kucykowe klimaty strasznie mnie wciągnęły. Na świat przyszedłem w roku 1992, moje zainteresowania to głównie muzyka i historia. Cóż, mógłbym się bardziej rozpisać ale niestety zmęczenie nieco negatywnie na mnie wpłynęło, więc myślę, że tyle powinno wystarczyć w mym pierwszym poście na tym forum, pozostaje mi tylko pozdrowić wszystkich użytkowników forum na koniec. Tak też pozdrawiam i liczę na to, że miło przyjdzie mi spędzić tu czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... Dawno tu nie zaglądałem... Tożto grzech! Serdecznie witam wszystkich nowych użytkowników forum, życzę wam miłej zabawy... I tak już stąd nie uciekniecie. :P ...So... welcome to the herd!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...