Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

HAI!

Dołączona grafika

Jako że od czasu, kiedy ostatnio udzielałem się na forum przybyło paru użytkowników (jakichś sześciuset.... :derpwalk: ), a nie sądzę, by ktokolwiek ze "starej gwardii" jeszcze mnie pamiętał, postanowiłem się przywitać (nowe emotki! :yay: )

Mam na imię Daniel, mam 21 lat, mieszkam i studiuję w Olsztynie. Interesuję się szeroko pojętymi naukami przyrodniczymi (w szczególności biochemią i biofizyką) językiem polskim, literaturą i pisarstwem (z miernym skutkiem), oraz fantastyką. Jestem zapalonym graczem ( cóż, w zasadzie to byłem zapalonym graczem... Coraz mniej jest gier, które wzbudzają we mnie zainteresowanie, niestety), szczególną sympatią darzę cRPG-i wszelakie. Swego czasu "mistrzowałem" też w papierowych sesjach (głównie Advanced Dungeons&Dragons, Warhammer Fantasy Rolplay oraz systemy autorskie). Uwielbiam czytać książki oraz włóczyć się po leśnych ostępach. Z powodu "specyficznego" stylu bycia oraz ubioru (dresy "ninja style" oraz Monstrualne Łapcie™ FTW) znaczna część mojego otoczenia uważa mnie za chorego psychicznie ekscentryka. Ponoć widziano mnie kiedyś poza domem bez wiernie towarzyszącego mi psa, ale są to tylko niepotwierdzone plotki i absolutnie nie należy się nimi sugerować. Jestem też prawdopodobnie największym leniem, jakiego dane mi było poznać. MLP oglądam mniej więcej od czasu ukazania się
filmiku. Uwielbiam wszystkie kucyki z Mane6 (i nie tylko), dlatego też ciężko byłoby mi wskazać ulubioną postać, jednak w obliczu odpowiednich środków perswazji (jak na przykład zestaw pod tytułem: "Gaz, pała i wąskie drzwi" (plus operator) - standardowy zestaw niezbędny do tego, bym w końcu zrobił coś pożytecznego) po cichutku wskazałbym Twilight jaką tą najulubieńszą z ulubionych. Poza tym mam tendencje do marudzenia oraz płodzenia ścian tekstu, których potem i tak nikt nie czyta. Oczywiście o ile zdobędę się na iście tytaniczny wysiłek napisania CZEGOKOLWIEK (dość powiedzieć, że z powrotem na forum zbierałem się od czasu zimowej sesji egzaminacyjnej...). Cóż, to chyba wszystko, co miałem Wam do przekazania. Pozdrawiam!

PS: Z góry przepraszam za wszystkie błędy stylistyczne/składniowe/leksykalne/interpunkcyjne/etc., których nie wyłapałem. Po prostu zazwyczaj o tej porze śpię już od jakichś trzech godzin :angelscoot:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham muzyki typu Nickelback i Linkin Park ( tylko starsze płyty). A z rodzajów gier, które lubię to głównie FPS'y ( Battlefield 3 i CoD) i RPG ( Skyrim) ;). Jak jest jakaś dobra strategia to też pogram (R.U.S.E.). Gram jeszcze w LoL'a, ale to rzadko. Z filmów strasznie podobała mi się ,,Incepcja". Jestem też fanem Star Wars (tylko części 4-6). Lubię też ,,porządne" komedie a nie takie z Disney XP(?), czy jak to się tam nazywa. Brohoof!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...