Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

No to tak: witam się z wszystkimi, którzy witają wszystkich, którzy przywitają się po nich. I z całą resztą też. Na forum trafiłem w dość prosty sposób: wystarczyło przejechać 600 km Podłymi Kolejami Państwowymi z Koszalina do Katowic, aby na tamtejszym ponymeecie spytać, czy jakieś forum posiadają. Cały plan niemalże legł w gruzach gdyby nie to, że kiedy już opuszczałem SCC zostałem wciągnięty z powrotem przez jakąś tajemną siłę. (Siła nazywa się yuko (chyba, jak się pomyliłem, to nie zabijajcie mnie za szybko, żebym jeszcze zdążył przeprosić) i miała towarzyszkę) No a dalej to już poszło... Teraz troszkę o mnie: w kucyki władowałem się 16 września 2011 (data pełnego obejrzenia pierwszych dwóch albo trzech odcinków i stwierdzenia: IZ GOOD!) poprzez znajomego z Finlandii ("z", nie "od", jest różnica). Szukać kontaktu z lokalnymi fanami zacząłem z 2 miesiące temu i nagle okazało się, że o 3 dni przegapiłem ponymeet w Koszalinie. Zapoczątkowało to ciąg wydarzeń, które doprowadziły mnie tutaj. Tak właściwie, to w udzielaniu się w społecznościach internetowych za dobry nie jestem, w rzeczywistych też nie bardzo. Nie znaczy to jednak, że nie da się tego zmienić. Jakiś czas temu postanowiłem trochę rozruszać artystyczną część mnie, z całkiem umiarkowanymi skutkami. Ostatnio nauka do matury wszystko nieco przyhamowała, ale za 2 tygodnie będzie po wszystkim i, mam nadzieję, ruszę z kopyta [całkowicie niezamierzony suchar]. Zanim zacząłem skrobać w 2D głównie siedziałem w 3D, przeważnie robiąc modele do TF2. Z owym 3D, a konkretnie game artem chcę związać swoją ewentualną karierę zawodową. Z bardziej ogólnych zainteresowań: słucham metalu, czasem cięższego rocka i co tam jeszcze się usłyszy, lubię grzebać przy samochodach/motorach (chociaż nie za często się zdarza), jeździć nimi też lubię, nawet bardzo. Próbowałem też napisać fanfic, ale 5 dni i 500 słów później dałem sobie spokój. Problem w tym, że chyba jestem perfekcjonistą, i nic co robię nie spełnia moich kryteriów. Dobra, na razie chyba tyle starczy. Aha, jeszcze jedno. Cierpię na słowotok pisemny. Objawy są kalekie pod względem stylistycznym i interpunkcyjnym. A, jeszcze drugie. Pozdrawiam wszystkich, którzy przywitają się po mnie. I tych którzy będą ich witać. I tych przede mną też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Chyba jeszcze żaden post w tym temacie tak mnie nie rozbawił xD Powinieneś chyba pisać jakieś komediowe fanfiki :D

poprzez znajomego z Finlandii ("z"' date=' nie "od", jest różnica)[/quote']

To było najlepsze :D

W ogóle to mega szacun, że chciało Ci się te 600 km zachrzaniać xD

A rocka i metalu to chyba dość znaczna część forum słucha, w tym ja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już się witałem, ale nie było mnie przez dłuższy czas, więc i tak mnie nikt nie zna xD Broohof wszystkim! Jestem Zaraza, mam 12 lat, pochodzę z zadupia koło Bydgoszczy zwane Zielonką. I co jeszcze... eee... wiem! Lubię kucyki :D A oprócz tego interesuję się grami, komputerami i troszkę sportem. No i co... jestem podobno troszkę walnięty :D A dalej wyjdzie wszystko w praniu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...