Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

HAHA! Nareszcie ktoś kto słucha tak jak ja Sabatonu!Ja również witam tych,którzy przybyli i mam nadzieję,że będziecie aktywni na forum ^^ A tak btw. którą piosenkę ich wolisz jeśli wolno zapytać :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa, nie było nas 20 godzin, a tu kilka nowych stron i userów :O Witamy was serdecznie na forum! Bawcie się dobrze, byle nie siejcie chaosu! Pamiętajcie, że przykładny user, to szczęśliwy user! (lol, to zalatuje propagandą. fajnie ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora bym i ja powitał nowych, zwłaszcza TAKICH nowych! *.*

1. Jeśli chodzi o Sabaton... http://mlppolska.pl/Watek-Sabaton Spinwide, słuchaczy nie brakuje :P.

2. Wypatrzyłem dwie osoby interesujące się psychologią... BROHOOF! /)

3. ... Jedną wielbiącą noc i księżyc... BROHOOF! /)

4. ... Jedną-dwie osoby lubiące Pinkamenę... BROHOOF! /)

5. ... No i może jeszcze BROHOOF /) za hard rocka, choć mówiąc, że słucham i znam się przegiąłbym ( znam tylko kilka zespołów, ale sam gatunek bardzo lubię )

6. Mrocza, wiele jest osób kryjących się z byciem brony, ale większość woli to publicznie pokazywać bo tak jest zabawniej i to ci zalecam :D. Jeśli o mnie chodzi nie wstydziłem się bycia brony i teraz w moim skromnym, zadupnym miasteczku jest ich już z 6... Jawnych xD ( w tym z 4-5 wciągniętych przeze mnie ). No i oczywiście na moją przyjaźń także możesz liczyć, co zresztą powie chyba każdy na forum, czuj się jak u siebie! xD

7. Całą resztę niepowitanych jeszcze przeze mnie osób chciałbym serdecznie powitać na naszym zacnie wspaniałym i uzależniającym forum! Życzę wam miłej zabawy i dobrze Zmarnwanego spędzonego czasu! :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E

No nie mogłem się powstrzymać... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Jestem trochę nieśmiały... eee... trochę. W moich okolicach niezbyt ciepło traktuje się Bronies (są raczej wyśmiewani), a kucykami zaraził mnie kolega ze szkoły. Lubię rock, ale nie jakiś mega mocny, raczej umiarkowanie ostry (RHCP, Led Zeppelin, Oddział Zamknięty). Próbuję rysować, ale raczej nie są to mistrzowskie dzieła. Wymyśliłem kucyka, ale przedstawię go dopiero po prepierze trzeciego sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było w tym temacie :D. Hai wszystkim z którymi się nie witałem. Oby czas spędzony na forum był miły :P @up Też byłem trochę nieśmiały. Potem jak się wkręciłem to ta nieśmiałość gdzieś zanikła na dobre : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa, zostawiliśmy was na chwilę a tu znów tyle wspaniałych (mamy nadzieję) ludzi przybyło... Cóż, pragnę was powitać na forum, a jak was witaliśmy, to będziecie powitani x2 ^^

(Ecape był nieśmiały, a teraz ma prawie 1k postów i moda xD)

Nuff said Warmi xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sądzę że jeszcze więcej nas przybędzie (dopilnuję tego :D), bo zaprosiłem tylko jednego kolegę na to forum a w klasie mam jeszcze 2 a 3 w drodze do zostania z nami, bronies. Witam wszystkich nowo przybyłych, liczę że odnajdziecie wiele ulubionych tematów oraz będziecie się udzielać i przełamywać nieśmiałość :yay:. A tak btw. Czy tylko ja na tym forum nie trawię metalu i rocka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy cię Jakubie :3 Jesteś chyba jedną z niewielu osób, która nie napisała nic o muzyce xD Mam nadzieję, że czas, który spędzisz z nami na forum nie będzie czasem zmarnowanym :P (to strasznie uzależnia xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome everybrony! Daniel, rocznik 94. Brony jestem od niedawna :D Moim ulubionym kucykiem jest Rarity, którą z resztą przypisali mi znajomi :P Co lubię? Ostatnio polubiłem siedzenie na forum ;D Lubię także słuchać muzyki i oglądać anime. Pozdrawiam Gandi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...