Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam wszystkich nowych i starych użytkowników. Mam na imię Wojtek i jestem z okolic Słupska rocznik 90. Na co dzień to ja w sumie nic nie robię,a nie żyje przecież i to nawet mi to jakoś wychodzi względnie... No i się uczę...zaocznie hihi czyli też nic nie robię.Monotonia wdarła się w moje życie po całości ale to nic. Oglądam od jakiegoś czasu MLP sporo to zmieniło w moim monotonnym trybie życia. Moim ulubionym kucykiem jest Rainbow dash,a sam serial wnosi wiele pozytywnego w moje nudne życie zacząłem coś robić wiec jest dobrze.. jak na razie A i też muszę powiedzieć ze forum jest super,ogrom informacji,opinii,miłych ludzi ech.. będę miał co czytać i robić naprawdę bardzo mi tu miło. Jeszcze raz witam wszystkich,witanych i witających i pozdrawiam. Groomlake

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam sie Dominik i mam 15 lat. Mieszkam w Starym Luboszu (niedaleko Kościana który jest pare kilosów od Poznania) w Wielkopolsce. Interesuje sie: Informatyką, troche angielskim, grami (np: Unreal Tournament, Serious Sam, Gothic itp). Muzyka: Hmmm.... słucham wszystkiego co mi sie spodoba, ale ostatnio słucham PMRP (Pony Music Remix Playlist) które założyłem razem z FOXXem. My Little Pony Friendship is Magic stało się dla mnie czymś baardzo ważnym od tego rocznej Wielkanocy. Hmmm.... Powiem jeszcze że mój ulubiony kucyk to Rainbow Dash a ulubiona księżniczka to Celestia. No to chyba wszystko. Witam ponownie wszystkich fanów MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaaazeeek! :D Ty stary koniu xD Wreszcie masz neta ;D Wstaw sobie jakiegoś avka i sygnę bo trochę pusto w Twoim poście (nie licząc tekstu) :F Nie mówiłeś mi że lubisz Celestie :D Też mam ją w "favourites". A myślałem że bardziej ciągnie Cię do Luny, tak bardzo podoba Ci się filmik "Serious Luna" :F Ok, koniec tego ględzenia. Witaj na forum! ; >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...