Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Siemanko! :hug: & :brohoof: dla nowych.

Witam wszystkich nowych. Chciałbym przedstawić swój życiorys (ciekawe, kto skojarzy, z czego to :3) :

Jestem Bartek, lat 12. Mieszkam w Kościanie (ciekawe, czy ktoś w ogóle kojarzy ...). Pierwszą styczność z MLP miałem w 4 klasie, ale dojechałem do 6 odcinka. Dalej klasa mnie wyśmiała i przemieniła w hejtera ... Ale "co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr", więc znowu zacząłem. I mam już gdzieś, co sobie inni myślą. Dołączyłem na forum z nadzieją, że poznam jakiegoś broniego z okolic ;) Moje ulubione postacie, to :

- z Mane 6 AJ i Twilight

- z backgroundowych postaci VInyl Scratch, Derpy i Octavia.

Taaaak! Nareszcie ktoś z Kościana! :hug: Wiesz gdzie leży Stary Lubosz? Ja tam mieszkam i mam jakieś kilka kilosów do Kościana :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oɹbǝןןɐzɐɹnʇɐıʍɐןʞ

Nie widzę innych tematów pasujący do mojego więc napisze to tutaj Sprzedam klawiature z ebay Pisze odwrotnymi literkami to jest najgorszy minus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem Magda, 14 lat sobie liczę. Kucyki oglądam od jakiegoś miesiąca, ale od razu moją sympatię zdobyła Fluttershy, która w pewnym sensie jest do mnie nieco podobna. Czas wolny spędzam grając w różne gry komputerowe, czytając książki i słuchając muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Flaterko, czyżbyś była fanką Dra Who? A skoro piszę już tu posta witam wszystkich którzy niedawno się zarejestrowali. Witajcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek' date='dobrej zabawy na forum ^^.A i taka mała rada z mej strony zrób z czasem temat powitalny ^^.[/quote']

Pytanie tylko jaki ma sens zakładanie tematu powitalnego przez kogoś, skoro przedstawiał się już w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Chrystian, mam siedemnaście lat i pochodzę z Krakowa. MLP:FiM oglądam od ponad roku (wakacje 2011), a moim ulubionym kucykiem jest Twilight. Oprócz MLP moje zainteresowania obejmują fantastykę, gry RPG, muzykę wszelkiego rodzaju (oraz jej wykonywanie) oraz systematykę i filogenezę zwierząt (dziwne, wiem). Chociaż oglądam kucyki już od dłuższego czasu (do czego przekonała mnie grupa zagranicznych kolegów internetowych, głównie z USA), to polskim fandomem zainteresowałem się dopiero teraz, poprzez udział na My Little Konwencie. Bardzo mi się podoba welcome post na tym forum (link), bez którego prawdopodobnie nie napisałbym nic tak szybko po rejestracji. Ogólnie forum wywarło na mnie pozytywne wrażenie i mam nadzieję, że będzie mi tu dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...