Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Szymon,rocznik 1998,Silesia... :flutterblush: Ulubiona klacz z Mane 6: Rarity Ulubiona klacz/kuc Backgroundowy: Vinyl Scratch:djpon3:, Octavia:octavia: Co lubię robić: Grać,na czymkolwiek co mi w ręce wpadnie :vinylspin: Umiem grać na: Tubie,saxhornie,puzonie,trąbce,saksofonie,rogu myśliwskim,klawiszach(pianino itp) i jeszcze śpiewać lubię :rd11: Inne skille : Stosunkowo biegle znam język Angielski, mogę pomóc w tłumaczeniu "fanfików" To chiba wszystko co mogę o sobie powiedzieć :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również jestem Szymon. Mam 15 lat i mieszkam w okolicach Poznania. Interesuje się głównie militariami szeroko pojętymi (asg, rekonstrukcja itp.), muzyką, historią , końmi, no i oczywiście MLP. Moimi ulubionymi kucykami są Applejack :aj: , Rainbow :rd7: i Derpy :omnom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich. Moją ulubioną postacią jest: Pinkamena Diane Pie, Fluttershy, Rainbow Dash i Spitfire. Nie wiem, którą z nich najbardziej lubię, ale możemy przyjąć, że Fluttershy. KOCHAM MLP, lubię również sagę Zmierzch. Lubię naleśniki i oczywiście babeczki (CAPCAKES!!!). Jeszcze raz was witam i życzę wam miłego grania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome , welcome , welcome - innymi słowy witam i życzę miłej zabawy na forum , a jako że nikt ci jeszcze nic nie dał(post wyżej się nie liczy barak wyrażenia ,że :muffin: dla ciebie jakby ktoś się czepiał :D) (wreszcie ja będę pierwszy)to trzymaj:cydr::muffin: lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIII!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...