Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

To miał być temat do poznania się, nie czat. Michał, lat 16. Pozytywnie zakręcony. Przez każdego uważany za chaotycznego. Najbardziej lubię: z mane6 Rarity, ogólnie Gummy. Lubię także rosół, książki, gry oraz anime. O MLP nie wspominając. Coś o mnie: w głowie mam chaos którego Discord by się nie powstydził(potrafię rozmawiać o byle bzdetach i nagle wyskoczyć z np. dylatacją czasu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów MLP. Jestem nowy na forum , ale bardzo lubię wszystko co można tu znaleźć. Z góry przepraszam za błędy ortograficzne. Nazywam się Kacper najbardziej lubię Pinkie Pie , a poza nią strategiczne gry bitewne takie jak LOTR , Ogniem i Mieczem , Flames of war. Jestem dość nieśmiały. Ci , którzy byli na konwencie w Krakowie (mój pierwszy w życiu jeśli chodzi o MLP) 24-25.11.12 i brali udział w nocnym Pony LARP'ie (choć finalnie był to po prostu RPG) mogą kojarzyć mnie jako immortal dresa. (Dres power :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za tak ciepłe przywitanie. Jesteście najmilszą internetową społecznością z jaką do tej pory miałem do czynienia. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy i będę polecał to forum wszystkim moim przyjaciołom :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...