Jump to content

Poznajmy się!

Adisso

Recommended Posts

Powitawszy wszystkich . Imie : Radek znany jako ( TraCer ) ale u was KucykGórnik :P Wiek : 21 Miejscowość : Jastrzębie Zdrój Zawód : Górnik na KWK Jas-Mos ( Kopalnia węgla kamiennego ) Ulobiony kucyk : Wszystkie , a co sobie będę ! :) Tak więc witam i mam nadzieje że przyjmniecie mnie tu ciepło .

Witam wszystkich nowych. Chciałbym przedstawić swój życiorys (ciekawe, kto skojarzy, z czego to :3) : Jestem Bartek, lat 12. Mieszkam w Kościanie (ciekawe, czy ktoś w ogóle kojarzy ...). Pierwszą styczność z MLP miałem w 4 klasie, ale dojechałem do 6 odcinka. Dalej klasa mnie wyśmiała i przemieniła w hejtera ... Ale "co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr", więc znowu zacząłem. I mam już gdzieś, co sobie inni myślą. Dołączyłem na forum z nadzieją, że poznam jakiegoś broniego z okolic ;) Moje ulubione postacie, to : - z Mane 6 AJ i Twilight - z backgroundowych postaci VInyl Scratch, Derpy i Octavia.

Witam nowo przybyłych! :) Na imię mi Julka (wiem dosyć pospolite imię :P ) Kucyki zbierałam jak byłam mała (te z trzeciej generacji) Od zaczęcia podstawówki przestałam już je zbierać. W 4 klasie zaczęłam interesować się na nowo kucykami tyle , że z FiM. Ulubione kucyki? Tak właściwie to wszystkie ale jak mam wybierać to Twilight, Rainbow, AJ i Luna :)

Witam, jestem Sporeczek/Mateusz, mam 15-16 lat (bliżej 16, a raczej został miesiąc), forum przeglądam od dłuższego czasu, kilka miesięcy, ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałem. Kucyki lubię od dawna, ale zawsze się tego wstydziłem, i każdy mnie z tego powodu wyśmiewa. Ciesze się, że są takie miejsca gdzie można normalnie pogadać i się poznać :) Pozdrawiam i mam nadzieję, że na tym forum będę siedział długo :)