Skocz do zawartości

Spellforce Universe


FaithFire

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję za cenzurę :) I dostajesz 2 punkty jako że 2 pytania :P "Z głębin" Dziwna tajemnica.: Walka z tą istotą była dość łatwa, nie była ona aż tak silna jak opisywał strażnik ale to pewnie dlatego iż moc run była po naszej stronie. Po powrocie, daniu miecza Brok podziękował nam i dał zapłatę, pokazaliśmy mu pierścień znaleziony przy zjawie lecz on powiedział byśmy poszli do... No właśnie do kogo? I o czym się dowiemy od tej osoby? (YAY! znowu pytanie za 3 punkty, 1 za pierwsze pytanie i max 2 za drugie :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Zagapiłem się. I tak, masz rację, posealor. To była kobiecina. Literówka. ;p Edit: (O. Byłem tak zaspany, że uznałem, czytając poprzednie posty, że to ja pomyliłem się w płci drogiej Pani Porucznik w gorącym skórzano-lateksowym wdzianku... (no co? Taki strój dobrze grzeje... wiadomo, naturalne futro...) i za to przeprosiłem. Miodzio. XD) Nie pamiętam jak się dziad nazywał, ale był to weteran Wojny Przywołania. Handluje wraz z jakąś kobietą obok ,,rupieciami i gratami" ze starych czasów. Zna się na rzeczy, więc mówi nam cóż to za cacuszko skradliśmy marze z kopalni. Dowiadujemy się, iż ten duch był członkiem świty Udwina, możliwe, że reszta bandy po imprezie z demonami w podziemiach będzie miała takiego kaca, że i po śmierci będzie wyć z bólu łba i terroryzować okoliczną ludność. Dowiadujemy się także, iż może nam zaproponować za ową bezcenną pamiątkę jakiś niskolevelowy rupieć z jego kolekcji.. nasz hiroł uznaje to za godną propozycję.. nie zna się na targowaniu. Haah...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weteran wojny przywołania zwał się Ortah Gelfbeard, dowiadujemy się od niego, że duchy należały do świty Udwina, a także, że księga, którą znajdujemy przy jednym z duchów jest zapisana runami, które Darius będzie w stanie odczytać. Plus daje fajny "stuff" za pierścienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 punkty dla Plothorsa (brak imienia) i 3 punkty dla posealora (imię, kim był i czego się dowiedzieliśmy :P) "Z głębin" Dziwna Tajemnica - ciąg dalszy.: Ortah ostrzegł nas przed bardzo prawdopodobnym pojawieniem się następnych duchów, no i ponownie ciekawość i dziwne przeczucie zaciągnęło nas w stronę kopalni. Duch ten był o wiele silniejszym przeciwnikiem i był dobrym magiem umysłu, przy jego ciele znaleźliśmy jego pierścień, dziwną księgę i białe pióro podobne do tego o którym opowiadał czeladnik z Szarogórza, nie mając nic lepszego do roboty wróciliśmy do Ortaha w nadziei na odpowiedzi lub chociaż wskazówkę... Co to była za księga? Kim był ów czeladnik? (jeśli była o nim mowa to pobiegajcie za mną z nożem :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to była za księga?

Kim był ów czeladnik? (jeśli była o nim mowa to pobiegajcie za mną z nożem :D)

1. Księga była dziennikiem prowadzonym przez skrybę Udwina, zapisana w dawnym języku runicznym.

2. *Bierze największy nóż jaki posiada* Czeladnik o którym mowa to Gabar, który zleca kilka misji typu "przynieś podaj pozamiataj", między innymi zdobycie specjalnego pióra.

Możesz już zacząć uciekać... :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nasz Hero jest analfabetą i źle wpisał imię w dzienniku...

Oczywiście. Jak mogłem o tym nie pomyśleć. :twilight3:

Np... to w tej kolejce zostałem chyba wyautowany, nie? Mm... co powiedzielibyście o dawaniu pytań w jakichś równych odstępach czasu? Ot. pół godziny na przykład? Nie chce mi się co chwila strony odświeżać, a nie pragnę utracić zabawy. :rd6:

Ale zostaw ten nóż, o Gabarze nie była chyba ni słowa. XD

Zresztą, ktoś powinien prowadzić ten quiz, nie? :rd9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAA *patrzy na nóż a potem na posealora, odwraca się i zaczyna uciekać*. Jako że nasz prowadzący jest niedysponowany albowiem goni go z nożem (na życzenie :D) jeden z uczestników Quizu, więc JA artystyczna część jego duszy która na chwilę się wyrwała (Przy okazji mówiłem głąbowi by zadawał pytania za które nikt go nie zabije. Mówiłem mu także żeby poprawiał te arty w minecrafcie ale czy on mnie kiedyś słucha?) zobowiązałem się poprowadzić dalej Quiz (przynajmniej mam fajniej bo mnie nie zranicie nożem :P) ok posealor dostaje 2 punkty łap w locie :D. "Z głębin" Zbyt silny. Ortah powiedział by pójść z tą księgą do Dariusa gdyż on studiował stare pismo. Darius powiedział że może mu to zająć więc zaproponował nam nagrodę w zamian za księgę, zgodziliśmy się i chwilę później od razu wyruszyliśmy do kopalni by sprawdzić czy jest tam jeszcze jakaś zjawa. I była wyglądał na silniejszego niż tamci , miał przy sobie dobry pancerz zwiadowcy i groźnie wyglądający łuk zdradzający jego profesję, lepiej było na razie z nim nie zaczynać... Z jakiego materiału był ten łuk i do czego będzie on nam później potrzebny? Sorki ale to już ostatnie pytanie reszta wieczorem. *patrzy jak Faith ucieka* Jak tylko ucieknie, pojedzie i wróci to dokończymy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! No to, duszy fragmencie, teraz Ty rogal na mych ustach zwojowałeś. A zatem... był to czarny cis. Jeden z rycerzy świtu będzie chciał zrobić wyjątkową kuszę... ale do tego będzie potrzebował tego konkretnego rodzaju drewna. A my mu go dostarczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuk był z czarnego cisu, dawniej pospolitego materiału, który z racji swoich wspaniałych właściwości ostatnio stał się wielką rzadkością. Łuk można było podarować rycerzowi świtu o imieniu Ziram, który chciał zrobić kuszę z czarnego cisu, ale zabrakło mu materiałów. PS. Wieśniak nawet nie dał nagrody...:rapidash: *Z racji swojej (bardzo) niskiej kondycji posealor odstąpił od pościgu po 3 minutach* - Green Timid

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarreth! Plothorse! Ktokolwiek! Kucykolwiek! Ratujcie tu jest kucyk pokroju Pinkameny! (Nie obraź się Pinka ciebie szczerze uwielbiam :3) *wykrzykuje ciężko oddychając po przebieżce ratującej twarz przed pocięciem*. To ja się żegnalski wrócę wieczorem. *szybko podbiega do drzwi i wybiega*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O NIE! PARASOL?! Moja siekiera nie przebije parasola! No, ale mam... *posealor wyrzuca siekierę i wyciąga... Nic?!* Green! Gdzie moja wyrzutnia muffinków?! *Green Timid pokazuje wspomniany sprzęt, po czym szybko ucieka przez drzwi* Hej! Wracaj! Green, wracaaaj! *posealor też wybiega przez drzwi*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wracamy nareszcie do gry! Incydent z posealorem nie skończy się pozwem bo to brony (czyli prawie jak brat a głupio brata pozywać :D) nie było go (ale uważaj bo Tarretha następnym razem poproszę do monitorowania przebiegu Quizu a on ma fajny młot wiem bo go miałem gdy na chwilę na forum nastał chaos :D). Liannon - opowieści z dawnych lat.: Zrezygnowani gdyż byliśmy zbyt słabi by pokonać zjawę idziemy zapytać Dariusa o przeszłość gdyż sami mamy mętlik w głowie i nic nie pamiętamy po ponownym powołaniu pod broń, był uczonym i znał Rohena więc jego wiedza sięgała zapewne dalej niż sama wojna przywołania a o to nam właśnie chodziło... O co nasz bohater pytał Dariusa? (Małe rozpisanie się i 3 punkty wpadają do kieszeni, nie musicie mówić jak odpowiedział nasz dosłownie wszechwiedzący)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...