Skocz do zawartości

Spellforce Universe


FaithFire

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Oj tam oj tam :P Liannon - Prosto w ogień. Po opowieściach Dariusa powraca część z wspomnień z dawnych krwawych lat, jednak musieliśmy iść dalej by ostrzec Rohena. Idąc mijamy strażników którzy pozdrawiają nas i życzą szczęśliwego powrotu, ostatni raz odwracając się w ich stronę wchodzimy w portal prowadzący do Eloni... No właśnie, czym była Eloni, co to za kraina? (YAY! Znowu pytanie za 3 punkty :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Greenie - hihi...) Jedna z krain Światła... rzecz jasna, Elfów stolica - lecz nie tylko. Na południu, za zaryglowaną bramą mamy maleńki światek ogrów i zwierzoludzi... a na północy za łańcuchem górskim żyją tam nawet pojedyncze smocze okazy... to niewielki, lecz na swój sposób dziki, pierwotny świat... ach, nawet nie wiecie co musi czuć ten pojedynczy mężczyzna w państwie z 300 panienkami na karku... mm... ma w czym wybierać... wspominać o węźle kupieckim, jaki przez niego prowadzi? O orkach nie będę nic mówił - o nich będzie zapewne dużo po przekroczeniu portalu do Cieniu... Drzew...? Jakoś tak..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poselaor a właściwie Green Timid dostajesz niestety 1 punkt (i dzięki za schowanie jego "zabawek", ej on naprawdę ma muffinkową wyrzutnie rakiet?). Plothorse dostajesz 3 punkty za ładne opisanie. Podsumowanie wyników: Runda 2 - Liannon: Plothorse: 9 Punktów. posealor: 12 Punktów. polesaor wraz z Green wygrywają rundę w Liannon. Oj ten Quiz długo potrwa biorąc pod uwagę ile jest w Spellforce map :D Zacząłem już Eloni w SP ZK ale na razie mam tylko jedno pytanie więc runda 3 rozpocznie się jutro (No sorry wiem wiem miałem zacząć ją dzisiaj ale te wszystkie wydarzenia. Cały czas miałem rogaliki na twarzy prowadząc z wami ten Quiz i mam nadzieję że to jeszcze potrwa i więcej osób się udzieli :D). :brohoof: dla was chłopaki i klaczko :P!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Któż go wie? Ale chyba lepiej nie wywoływać licha z lasu...) Atmosfera wesołej rywalizacji. Mnie też się podoba. :rd6::brohoof: hihi... Jakkolwiek boję się stanu własnej pamięci na temat później występujących map. Tych bowiem nie przeszedłem tyle razy... Oj, będzie ostro... tylko nie popijajmy, będzie jeszcze gorzej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tobą piję do oporu! Z posealorem też ale pewnie Green go przypilnuje :D

Hihi... Pożyjemy, zobaczymy... :fluttershy5:

Ależ nie, to jest wyrzutnia muffinek, nie ma nie wspólnego z rakietami. Czasami pożycza od Derpy.* - Green Timid

Czyżby? A może... pociski muffinowe napędzane rakietowo? :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozpoczynamy 3 rundę tym razem pytania będą w dużych odstępach czasu (mam coś do załatwienia) ale wieczorem powinny już iść co pół godziny :) Runda 3 Eloni - Pradawny Świat. Po przejściu przez portal widzimy piękną krainę, przypominamy sobie EO sprzed przywołania. W oddali widzimy zamknięte wrota lecz naszą uwagę przykuwa samotna elfka pośrodku leśnych ruin... Kim była ta elfka? (Pytanie za max 2 punkty, trochę rozpiszcie się o niej :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta elfka nazywała się Sidahan. Jej oddział próbawał przerwać oblężenie stolicy, ale został rozbity. Oddział podzielił się na 4 grupy i się wycofał, z czego ona sama była całą czwartą grupą. A my, jako dobry Hero, wykonamy za nią jej zadanie, licząc na trochę expa i jakiś "stuff".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo God NOOO a nie to dobra odpowiedź :D 2 punkty dla posealora. Eloni - Monument i brama. Pokonując kilka małych pająków aktywujemy Monument Ludzi, od elfki dowiadujemy się iż zamknięta brama była jedyną drogą prowadzącą do osady i że zamknął ją pewien człowiek przekupiony przez Czarną Pięść... Jak nazywał się ten człowiek? (1 punkt) Ja: To ja lecę dalej przechodzić Spellforce :P Fragment Duszy: Tak tak zostaw wszystko na mojej niematerialnej części głowy (jak zwykle). Ja: Nope ty idziesz ze mną będziesz mi podpowiadał. Fragment: To kto tu zostanie? Ja: FaithFire przecież on może prowadzić dalej ja mu będę mówił co i jak. *idzie i zostawia kuca* FaithFire: No tak tytułuje się moim imieniem tylko dlatego bo dzięki niemu tu jestem -_-. Nie może po prostu napisać jak ma imię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zgubiłem gdzieś pióro znalezione przy duchu... *Green szepcze coś posealorowi* ...Znaczy oddałem je Gabarowi, więc nie miałem jak zapisać imienia tego wieśniaka, i... *Green szepcze coś posealorowi* ...i nazywał się Zarn. A poza tym, czy naprawdę muszę pamiętać imiona wszystkich, których kiedyś zaciukałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Edita wrzucę jak nowe pytanie się objawi...

Wolałbym jakbyś dał nowego posta, bo edytowane nie zalicza jako nieprzeczytane, i nie będę wiedział, że jest nowe pytanie. A tak z ciekawości, będą pytania ogólne, np.Jakich surowców nie mogą zbierać ludzie?

PS.

Fragment duszy: Taaaa 2 punkty dla Plothorsa posealor sry za późno a i ten rycerz nie miał Zarim? Albo sprawdzę później i walne edita.

Sprawdziłeś?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mares & Gentlecolts Sorki, ale moja instalacja elektrycznaw domu uznała, że w 2/3 przestanie prawidłowo funkcjonować. Siedzę teraz ze starym laptopem pod ścianą - po dłu~ugim czasie podejmowania prób pracy na restartującym co 10 minut kompem... w takiej sytuacji w najbliższym czasie możecie uznać, że... nie gram... aktywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja:Hmmm mogę tak zrobić co do tego rycerza tak miał Zarim :) FaithFire: Tak tak a teraz wróćmy do Quizu: Eloni - Pierwszy cios dla hordy! Po spaleniu obozu goblinów i zabicia zdrajcy powracamy do monumentu i kończymy przygotowania armii, dzięki mocy run powołaliśmy pod broń silnych wojowników, otworzyliśmy wrota i po niedługim oczekiwaniu rozpoczęło się oblężenie które Czarnej Pięści się nie powiodło. To był odpowiedni czas na kontratak gdyż przeciwnik był osłabiony, po spaleniu 2 obozów wroga uwolniliśmy osadę Elfów. Niestety ponieśliśmy duże straty i gdy armia ponownie się formowała spacerowaliśmy po osadzie, trafiliśmy do samotni pewnej druidki. Wokół budynku rosły piękne błyszczące zielenią rośliny druidka powiedziała że to... Na twoją prośbę: Czym były te rośliny i jakie rasy potrafią ją zbierać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaithFire:Mroczne elfy nie zbierają lenyi. To prawda w Eloni się jej nie zbiera ale jest ona w samotni jednej z druidek a ona sama nic nie mówi bo nie można z nią nawiązać dialogu ja po prostu piszę historyjkę (na życzenie tego głąba przy komputerze lamiącego w Spellforce) by było ciekawiej :) Plothorse 2 punkty! Pytanie poza historią: Jakie surowce potrafią wydobywać trolle? (liczy się możliwość wydobycia bez potrzeby stawiania budynków)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...