Skocz do zawartości

Spellforce Universe


FaithFire

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zgadzam się z daniem szansy innym. Hmm... na tego wojownika składamy się my wszyscy albowiem to my kreujemy jego historię, po prostu nasz przyjaciel poszedł do Sharrow i jeśli nie skończymy historii to pozostanie tam na zawsze gdyż będzie zbyt słaby by powstrzymać Kowala, jesteśmy mu potrzebni. (Oj tak tak wiem ale lubię pisać historyjki ale cicho już wracamy do zabawy :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z powrotem i wykonaniem jakiegoś side-questa nie jest taki zły. Po prostu daj do jednego posta dwa pytania (główne i poboczne) i dopóki nie znajdzie się ktoś, kto słucha nieboszczyków, to my sobie poszukamy stuffu. No i trochę expa się też przyda... A do tego czasu nasz rycerz niech sobie pokutuje do woli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie to wracamy ale dopiero po następnym pytaniu. Jednocześnie kończącym Rozdział I Lodowe Bagna - Nadzieja matką głupców Nie mając innego wyboru przechodzimy przez portal do Lodowych Bagien, gdy jesteśmy na miejscu widzimy Rohena i krzyczymy: My: Mistrzu Rohenie stój, to pułapka! Rohen: Co? Co to ma znaczyć? My: Idziesz prosto w pułapkę tam jest inny mag kręgu. Proszę tu jest skrzynka a w niej plany inwazji! Rohen: A więc, moje przeznaczenie mnie dopadło. Słuchaj mnie sługo run, nie mamy wiele czasu musisz odszukać spadek po Hokanie tylko tak zdołasz powstrzymać Mrocznego, weź tę księgę zawiera całą prawdę o przywołaniu. A teraz, daj mi skrzynkę. My: Co? Jest... Co jest nie tak ze skrzynką i co się stało chwilę po tym? (wysilcie się :P) PS. Poczekać poczeka ale będzie poobijany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię ten fragment. Skrzynka jest pusta (co oznacza, że inwazja ruszy nieplanowana, pełna improwizacja), co więcej otwarcie jej uwalnia klątwę, która zamraża Rohena i naszego Sługę Run. Potem standard: przychodzi "ten zły", zabija Rohena, a nas ma tam, gdzie słońce nie dochodzi i puszcza nas wolno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał... znowu nie zdążyłem... tylko z tym wyjątkiem, że zabijanie ludzi nam znanych w czasie, gdy jesteśmy zamrożeni to jeszcze nie norma.. jeszcze... Mój ulubiony motyw z tej właśnie sceny: lód zablokował nam uszy i znajdujemy Rohena martwego, nie wiedząc co i jak. :molestia: Wracając do Zakonu Świtu - aby nikt się nie domyślił, że przez naszą paczkę uwaliło największego maga i dobroczyńcę tych czasów - nasyłamy na Ostrza ludziów w czerowniastych zbrojach. Później pozorujemy ratunek pozostałych, celowo dając się zamrozić Mrocznemu, by pozbył się za nas reszty świadków. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł men!

Em... przynieś mi ostrze burzy (trochę się przebiegniesz bo jest w bruździe :P)

Ostrze Burzy? Mam ten złom na strychu, ale teraz nie chce mi się po niego iść.

Czytaj - posealor chce być na tyle miły, by jeszcze dać mi jakąkolwiek szansę dogonienia go. :TWcU3:

Nie żebym był nieskromny, ale nawet jakbym zaczął się cofać to byś mnie nie dogonił.

No, chyba że też umiesz się cofać do przodu.

Ale próbować nikt ci nie zabroni. (chyba że FaithFire...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Rozdział Drugi Rozpoczęty! (ale i tak was za to powieszę!) Szarogórze - Smutna Wiadomość Nie mając wyboru wracamy do Szaorogórza z wieściami o śmierci Rohena, gdy jednak mówimy to Sartariusowi on ze smutkiem odpowiada iż już ta wiadomość do niego dotarła. Rozważamy wraz z nim słowa Rohena przed śmiercią "musisz odszukać spadek po Hokanie" i dochodzimy do wniosku iż musimy wybrać się królestwa ożywieńców... Jak nazywało się królestwo ożywieńców? (bez opisu proszę) PS. Po tym pytaniu rozpoczniemy jednego z najlepszych side-questów. Ostra jazda bez trzymanki xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posealor przez swoje siedzenie na kompie 24h wygrywa rundę 6 i ale i również Rozdział I a o to punktacja (wiem słabo obrobiona ale co tam :D) Quiz: Runda 1 (Szarogórze) Plothorse: 7 punkty. – Zwycięzca. Applejack12: 1 punkt. Posealor: 3 punkt. Runda 2 (Liannon) Plothorse: 4 punkty. Poselaor: 7 punktów. – Zwycięzca. Runda 3 (Eloni) Plothorse: 2 punkty. Posealor: 4 punkty. - Zwycięzca. Runda 4 (Cień Drzew) Posealor: 8 punkt. Plothorse: 11 punkty. – Zwycięzca. Runda 5 (Shiel) Posealor: 6 punkty. – Zwycięzca. Plothotse: 3 punkty. Runda 6 (Dzika Przełęcz/Lodowe Bagna) Posealor: 6 punktów. – Zwycięzca. Plothorse: 2 punkty. Rozdział I Posealor zwycięstw - 4 Plothorse Zwycięstw - 2 Szarogórze - Amra i Lea Szwędając się po mieście spotykamy kowala Ortanca (krzyczeć jeśli źle napisałem), pytamy czy potrafiłby wykuć dla nas broń, odpowiedział iż tak ale jeśli przyniesiemy mu 5 kamieni duszy. Pytamy również o wykucie zbroi, również dostajemy odpowiedź twierdzącą ale jeśli przyniesiemy mu materiały. Wtedy kowal wspomina jak wraz ze swym uczniem Sunderem BlackHandem wykuł pancerz dla pewnego wojownika - Amry który był zakochany w Lei. Zaciekawieni tym pancerzem pytamy kowala o Sundera, on odpowiada nam iż jest w Liannon i tam wyruszamy. Na miejscu znajdujemy Sundera w wiosce i pytamy o Amrę i Leę (tu też chyba źle napisałem imię). Sunder: Amra? Lea? Amra był... Kim byli nasi bohaterowie? (najświetniejszy quest w całej grze według mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojownikiem jakich mało! A żeby z daleka ludzie krzyczeli: ,,Oto nadchodzi największe ego tych lądów!" kazał sobie wykuć pancerz lśniący i w oczy walący niczym włączony w nocnych mrokach monitor! Edit: ORTHAAAAAAAANC!!! :flutterage: Edit nr. 2: Lol? Z jakiego powodu uznałem, że to pytanie odnosiło się tylko do Amry? Ach... no tak... ,,Sunder: Amra? Lea? Amra był..." Nie doczytałem. T_T Trza mi wreszcie wyzdrowieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dokładnie pewien, o co pytasz... Może to przez ten cydr... No, ale spróbuję odpowiedzieć... Więc Amra był... Wojownikiem. Natomiast Lea była jego dziewczyną. Nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć, żeby nie psuć potencjalnego pytania. PS. Troszeczkę się spóźniłem... Cydr robi swoje...:9QuUw:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaithFire(kuc):[...]Znajdzie się kufel z cydrem i dla mnie?

Poczekaj, pójdę się zapytać brata...

*Posealor rusza w stronę drzwi. Za pierwszym razem nie trafia, boleśnie obijając nos o ścianę. Przy drugim podejściu udaje mu się wyjść.*

*Mija kilka minut.*

*Posealor wraca, niesie jakąś skrzynkę.*

Masz farta, jeszcze trochę zostało. Łap. :cydr: Plothorse, ty też chcesz?

*Posealor sięga do skrzynki, a po chwili zagląda do niej.*

Zaraz... Gdzie jest reszta? Chyba... Ktoś wypił po drodze... Szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...