Skocz do zawartości

Spellforce Universe


FaithFire

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gram na nim ja... jako ja.... posealor jako posealor... i jako Greenie... oraz Faithfire... jako Faithfire... jako kucofire... i jako duszofire.... YEAH! Szóstka nas panowie! Z taką paką to se możemy... :pinkie4:

Plothorse, co ja mogę ci powiedzieć? Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego... :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jest taki mały problem od jakiegoś czasu jak pewnie zauważyliście pytania pojawiają się coraz rzadziej i niestety przez jakiś czas będą się tak pojawiać bądź nawet znikną na kilka dni. Przyczyny prywatne takie same o których pisałem jakiś czas temu wtedy że pytania przez długi czas będą pojawiać się bardzo rzadko. Wybaczcie ale na razie muszę ogarnąć się i gdy tylko wszystko wróci do normy quiz będzie prowadzony dalej w mam nadzieję takim samym klimacie jak dawniej, jeśli mnie zobaczycie gdy będę dostępny krzyczcie o nowe pytanie a jeśli będę mógł to poprowadzę historię chociaż o chwilkę dalej. Przepraszam :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, też się czepiasz szczegółów... Miałem na myśli jego wdzianko...

Ale w sumie... dobra. Tylko puśćmy z życiem jego młodszą wersję. Paradoks czasowy dostarczy nam kolejnych takich... zmonopolizujemy rynek. :lyrahappy:

Poczekaj, wezmę tylko moją wyrzutnię muffinków i...

*Posealor rozgląda się*

Green! Gdzie schowałaś moją wyrzutnię?

*Chwila ciszy*

Na trudno... Zadowolę się toporem...

*Posealor otwiera szafę*

GREEN! Gdzie reszta moich zabawek?! Miałaś je oddać!

*Posealor wybiega z nową misją: "Znaleźć Green Timid", reward - 2000 exp*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chwilowo... wszystko wydaje się uporządkowane aczkolwiek ten chaos który jest mym życiem runie od dmuchnięcia niczym układane karty. Tak czy inaczej wracam nie wiem na ile wybaczcie że musieliście tak długo czekać. Posealor typów? Jak ty to dzielisz? Magowie, wojownicy strzelcy? Czy po prostu ilość planów jednostek przypadającą dla każdej rasy? Plothorse 2 punkty za rozśmieszającą odpowiedź. Liannon - Amra i Lea Sunder: Amra? Amra był wojownikiem w gorącej wodzie kąpanym, lecz serce miał na właściwym miejsu. Lea? Była to najcudowniejsza istota na ziemi. Lecz teraz, teraz odeszli w mrok nie wiem co się z nimi stało, jeśli chcesz wiedzieć więcej idź do siostry Lei... No i jak nazywała się siostra Lei? (1 punkt)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie, Faithcio.. Yup. Shan Muir. Choć nie pamiętam, by na drugie miała ,,uzdrowicielka z Liannon..." ACH TAK! Racja. Posealor pewnie sięgnął po jej imię z chrzcin, które nie widnieje w kartotece. Skubany... 10 planów jednostek, jeśli mnie pamięć nie myli..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz za kartotekę? Ja mam wszystko, drugie imiona, trzecie, czwarte, imiona rodziców, nazwiska rodowe, tytuły, ksywki, psełdonimy... Nawet przezwiska szkolne... Czasem takie rzeczy się przydają. A co do planów, to... Nie mam pojęcia. Zadałem to pytanie, żeby offtop nie był, ale sam zawsze używam tylko 2-3 typy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaithFire(kuc) 8 planów policzyłem u ludzi :P Liannon - Amra i Lea Sunder: ...Shan Muir. My: Shan Muir jest siostrą Lei? Sunder: Tak. Odchodząc od pomocnego lecz dość gburowatego jegomościa idziemy w stronę uzdrowicielki (szczerze to tam rzut beretem był :P dosłownie). My: Shan Muir? Ty jesteś siostrą Lei? Shan: Tak. My: Wiesz gdzie ona jest? I gdzie jest Amra? Shan: Niestety nie. My: Co ich łączyło? Shan: Amra był najemnikiem u mojego ojca, Lea była w nim zakochana i byłaby z nim gdyby nie oddała wcześniej ręki innemu. My: Komu? Shan: Pewnemu bogatemu magowi, przybył tu i prosił ją o rękę. My: Czy wiesz co się z nimi dalej stało? Shan: Mag powrócił z ogromną wściekłością, chciał Dar Bogów, zabił mojego ojca i spalił nasz dom. My: Dar Bogów? Aż 2 pytania, czyli kumulacja: Domyślacie się kim był ów mag? Czym był Dar Bogów? Mogłem nie pić cydru który znalazłem w szafie teraz mam kaca i boli mnie głowa ał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, w sumie chyba 8... Mag nie został zidentyfikowany, ale jedynym, który w tej historii był wymieniony jako cielesny magus mrokus był nasz stary (młody) znajomy, Rohenowaty. Zatem... może to właśnie on? Dar Bogów wymiata. Tyle, że Lea miała podróbkę z Crunchipsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaithFire(kuc): Hmmm... dobra uznaję to wam obojgu 1 punkt dla Posealora i 2 punkty dla Plothorsa bo dopowiedział. Emmm... Tak można tak uznać iż to Rohen był tym młodym bogatym magiem, chociaż taki fakt iż w na samej górze Doliny Sharrow jest skrzynka z tymże pierścieniem. Jak to powiedział Craig - "Dar Bogów był zwykłą błyskotką, opowiastką stworzoną przez ludzi. Bogowie nie mają darów dla śmiertelników." Liannon - Amra i Lea Shain: Pierścień który Lea otrzymała z ręki bogini Elen. My: Gdzie jest twój dom? Shain: Jest niedaleko stąd ale zostały z niego tylko zgliszcza wątpię czy coś tam znajdziesz. My: Zobaczymy... Urywając tą rozmowę ruszamy w stronę domu rodu Muir. Gdy byliśmy już blisko niego ujrzeliśmy... Kogo lub co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste. Jak dotarliśmy na miejsce, to ujrzeliśmy... Dom :crazytwi:. A i paru podejrzanych chłopków, którzy pracują (pracowail) dla Sentosa. Edit. Po przeskanowaniu okolicy zauważyłem jeszcze małą skrzynkę. Podbiegłem do niej z radością, ale po otwarciu okazała się pusta. Dopiero po chwili przypomniałem sobie, że opróżniłem ją dawno, dawno temu (w odległej galaktyce... :crazytwi:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...