Skocz do zawartości

[Dyskusja] [HE] Co sądzicie o Rainbow Dash?


Recommended Posts

u4xMvRW.png

 

Każda osoba oglądająca serial "My Little Pony" zapewne spotkała w nim taką klaczkę jaką jest Rainbow Dash. Jakie wyrobiliście sobie o niej zdanie? Czy przez te 7 sezonów bardziej zniechęciła czy bardziej zachęciła ona do swojej osoby? Podzielcie się własnymi przemyśleniami!

 

(Za każdą odpowiedź na temat 5 dyniek do Halloweenowego Eventu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Rainbow Dash jest jedną z najlepszych postaci w serialu. Przez te 7 sezonów rozwinęła się i zachęciła mnie do siebie jeszcze bardziej. Muszę przyznać, że kiedy oglądałam ten serial jako dziecko Rainbow była moją ulubioną postacią i utożsamiałam się z nią. Jednak, kiedy dorastałam zaczęłam bardziej się utożsamiać z innymi kucykami. Ale Rainbow Dash nadal pozostaje u mnie na wysokim miejscu i bardzo ją lubię. Utwierdzam się w tym przekonaniu z każdym odcinkiem.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

kiedyś istniał ship twister x rainbow, ale wolała zlew

Spoiler

serio

 

Rainbow jest jedną z moich ulu postaci.

Poprzez charakter, wygląd i przygody jakie przeżyła :)

Potrafiła i potrafi zainteresować sobą.

Jej próby być zauważona i chęć dołaczenia do Wonderbolts (do odcinka 7 sezonu 6... (chyba)) były przezaje*iste, i potrafiły zainteresować, tak samo jak reszta odcinków.

Dalej wisi jej plakat na ścianie a rodzice chcą mnie za to zaje.... zabić :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash to dzięki niej wpadłem w kucyki i potem cały fandom. W przeróbce "Nasz polski pony" wyróżniała się i zwracała uwagę tak samo jak potem w serialu który zacząłem oglądać żeby lepiej ją poznać. Dashie jest mi też bliska z racji podobnych zainteresowań i pasji  to z nią się utożsamiam najbardziej. W nowszych sezonach robi wrażenie bardziej ogarniętej i dojrzałej potrafiącej się bardziej dostosować do sytuacji ale w dalszym ciągu jest lekkomyślna i bardzo pewna siebie przez co potrafi doprowadzić do ciekawych i nie oczekiwanych zwrotów akcji jak np. Rozwalenie fabryki pogody w Cloudsdale i sprowadzenie zimy w jeden dzień. Jeszcze dużo mógł bym o tęczowogrzywej napisać ale napiszę tylko tyle że nie wyobrażam sobie serialu bez niej to jest świetna i wyjątkowa postać w sumie jak całe mane six ale Rainbow Dash tak 20% bardziej.     

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zawsze w moim serduszku jako fajna postać. Ostatnimi czasy tylko coś drętwo wychodziła. Poza odcinkami w których była główną bohaterką wypada tak jakoś mętnie i przewidywalnie. Ma spory potencjał, ale ludzie piszący odcinki zdają się ją spychać do nudnej roli w której raz na jakiś czas przeleci za szybko po ekranie albo krzyknie "AWESOMEEE". Dashie jest świetna, ale na takim samym poziomie jak była wcześniej, nie widzę za bardzo tego rozwoju postaci jaki widać wyraźnie np u Fluttershy. Jakby scenarzyści potraktowali fakt, że dostała się Wonderbolts jako jej największy rozwój i reszta pozostała tak jak była. Nie wiem, takie odnoszę wrażenie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy charakterek, postać bardzo dobra. Podobają mi się jej cechy typowe dla sportowca. Może ją polubiłem dlatego, że sportem się interesuje? Dość możliwe, bardzo też lubię poznawać typy sportowców i chyba Rainbow jest przykładem, który przedstawia te typy sportowcy w jednej osobie, za co ją polubiłem :P. Ogółem zachowuje się mega luźno, nie jak np. Rarity czy Twilight. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...