Skocz do zawartości

Luna/Nightmare Moon - dyskusja ogólna


Lukiner

Recommended Posts

Jak wszyscy wiemy ma być więcej Luny w trzecim sezonie. Wiem, że temat samej Luny w nadchodzącym ciągu był poruszany jednak, może warto doń wrócić...

Czego może dotyczyć odcinek z Luną? Luna będzie sprowadzona do postaci chwilowej czy może dostanie swój odcinek?

Osobiście uważam, że w kilku odcinkach może pojawić się jako postać drugoplanowa, ale też dostanie swój odcinek.

Jako postać drugoplanowa może wystąpić w odcinku o smoczycy Fluttershy, niestety nie mam pojęcia w którym odcinku mogłaby być główną postacią.

To nie zachodzi pod spoilery? Nienawidzę spoilerów... Mam nadzieję, że będzie miała swoje odcinki. Jest jednym z najbardziej lubianych kucyków, zobaczymy jak Hasbro reaguje na zachowania fanów. Luna to doskonały materiał na zabawne sytuację, a ona sama bardziej nadawałaby się do "solo" odcinków. Aczkolwiek, ciekawym pomysłem byłoby wysłanie Luny na czele grupy kucyków z ważną misją :luna:

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Co sądzicie i występach Księżniczki Luny w trzecim sezonie? Moim zdaniem Hasbro zauważyło jej popularność, lecz narazie nie mają konkretnego pomysłu jak kontynuować ta postać... z jednej strony w Luna Eclipsed wydawała się taka otwarta i potrzebująca zrozumienia, a z drugiej bardziej jej pasuje chłodniejszy typ emocjonalny. A co wy o tym myślicie?

Dołączona grafika

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

cóż moim skromnym zdaniem chłodny typ emocjonalny Pani Nocy nie pasuje, bardziej wolę moją kochaną Tsukihime taką jak przedstawili ją w 4 odcinku drugiego sezonu, trochę nieśmiała, ale zarazem chcąca poznać swoich poddanych co prawda jest trochę wybuchowa, ale to normalne jeśli było się na wygnaniu 1000 lat.. Podoba mi się jej wrażliwość w tym odcinku natomiast w 3 sezonie Luna jak na razie mi się nie podoba. Wiadomo jest księżniczką, ale żeby tak chłodno zachowywać się przy kucyku, który naprawdę jej pomógł wyzwolić się od własnych Cieni i jeszcze zaoferował prawdziwą przyjaźń i zrozumienie ? Dlatego mam nadzieję, że to chłodne zachowanie z 1 odcinka było tylko epizodyczne i że w następnym odcinku o Lunie zobaczę ją taką jaką polubiłem. Rozrywkową, z naprawdę pięknym uśmiechem próbującą nawiązać prawdziwy kontakt z poddanymi bez królewskiej wyniosłości. Kto jest Za niech podniesie kopytko

Link do komentarza

cóż moim skromnym zdaniem chłodny typ emocjonalny Pani Nocy nie pasuje, bardziej wolę moją kochaną Tsukihime taką jak przedstawili ją w 4 odcinku drugiego sezonu, trochę nieśmiała, ale zarazem chcąca poznać swoich poddanych co prawda jest trochę wybuchowa, ale to normalne jeśli było się na wygnaniu 1000 lat.. Podoba mi się jej wrażliwość w tym odcinku natomiast w 3 sezonie Luna jak na razie mi się nie podoba. Wiadomo jest księżniczką, ale żeby tak chłodno zachowywać się przy kucyku, który naprawdę jej pomógł wyzwolić się od własnych Cieni i jeszcze zaoferował prawdziwą przyjaźń i zrozumienie ? Dlatego mam nadzieję, że to chłodne zachowanie z 1 odcinka było tylko epizodyczne i że w następnym odcinku o Lunie zobaczę ją taką jaką polubiłem. Rozrywkową, z naprawdę pięknym uśmiechem próbującą nawiązać prawdziwy kontakt z poddanymi bez królewskiej wyniosłości. Kto jest Za niech podniesie kopytko

Zapominam i jednej a jednak istotnej rzeczy. Nie wiemy dokładnie ile czasu minęło między tymi odcinkami. Jak wiemy Ludzie się zmieniają, a obecność Luny w Canterlot w jakiś sposób wpływa na zachowanie. Po za tym w trzecim sezonie dochodzą problemy z Crystal Empire. W obliczu takiego zagrożenia raczej ciężko się nie przejmować niebezpieczeństwem i beztrosko, luźno, rozmawiać z jedyną osobą, która jest w stanie rozwiązać ten problem.

Jedyne co mamy o Lunie to jej zachowanie w różnych, często dość skrajnych sytuacjach. Można wyciągać jakieś wnioski, jedna w odniesieniu do konkretnych epizodów historycznych...

Link do komentarza

Zapominam i jednej a jednak istotnej rzeczy. Nie wiemy dokładnie ile czasu minęło między tymi odcinkami. Jak wiemy Ludzie się zmieniają, a obecność Luny w Canterlot w jakiś sposób wpływa na zachowanie. Po za tym w trzecim sezonie dochodzą problemy z Crystal Empire. W obliczu takiego zagrożenia raczej ciężko się nie przejmować niebezpieczeństwem i beztrosko, luźno, rozmawiać z jedyną osobą, która jest w stanie rozwiązać ten problem.

Jedyne co mamy o Lunie to jej zachowanie w różnych, często dość skrajnych sytuacjach. Można wyciągać jakieś wnioski, jedna w odniesieniu do konkretnych epizodów historycznych...

tu punkt dla ciebie Kuoth fakt nie wiemy ile czasu minęło między odcinkami i jak Canterlot wpłynął na jej zachowanie, ale ja sądzę że był to dosyć krótki okres czasu. dlaczego bowiem w ostatnim odcinku 2 sezonu Luna zachowuje się jeszcze tak jak w odcinku 4 chociaż bardziej stonowanie, Rozumiem też że Sytuacja w Crystal Empire nie pozwala jej na durnoty, ale mogła obdarzyć Twi jakimś miłym spojrzeniem a co zrobiła patrzyła dosyć chłodnym wzrokiem, aż mnie ciary przeszły, bo pomyślałem że :nmm: na mnie patrzy , albo gdy twi weszła do sali tronowej zuprłnie zignorowała Twi, Chociaż ta patrzyła za nią. Nie ja takiej Luny nie chcę dziękuję bardzo
Link do komentarza

tu punkt dla ciebie Kuoth fakt nie wiemy ile czasu minęło między odcinkami i jak Canterlot wpłynął na jej zachowanie, ale ja sądzę że był to dosyć krótki okres czasu. dlaczego bowiem w ostatnim odcinku 2 sezonu Luna zachowuje się jeszcze tak jak w odcinku 4 chociaż bardziej stonowanie, Rozumiem też że Sytuacja w Crystal Empire nie pozwala jej na durnoty, ale mogła obdarzyć Twi jakimś miłym spojrzeniem a co zrobiła patrzyła dosyć chłodnym wzrokiem, aż mnie ciary przeszły, bo pomyślałem że :nmm: na mnie patrzy , albo gdy twi weszła do sali tronowej zuprłnie zignorowała Twi, Chociaż ta patrzyła za nią. Nie ja takiej Luny nie chcę dziękuję bardzo

Dołączona grafika

Słodziara jakich mało. Stawiam, że zastanawiała się, czy Twilight da rady. Ewentualnie sama chciała wziąć udział w tej misji? W każdym bądź razie, Twilight nie była zachwycona tym spojrzeniem xD

Link do komentarza

Arjen ja też stawiam podobną hipotezę chyba nawet napisałem ją w temacie dotyczącym odcinka i uzasadniłem dlaczego luna tak myślała a nie inaczej, ale boję się żeby Luna nie została taka zimna i sceptyczna ,bo to na dłuższą metę psuje relacje społeczne i rani oby Hasbro nie szło więcej takim tropem bo było mi żal Twi po tym spojrzeniu, bo w końcu to moja 2 ulubiona postać i często ją z Luną łaczę

Link do komentarza
Co myślicie o Lunie w najnowszym odcinku? Moim zdaniem spełnia oczekiwania! Świetne wykonanie graficzne efektów (jej sylwetka na powierzchni Księżyca), no i ten głos, akcent! Zdecydowanie, intonacja i barwa głosu bardzo mi odpowiada ("I am the princess of the night!"), dobra dawka słodyczy głosu połączona ze słyszalnym, królewskim sposobem mówienia.
Link do komentarza

Co myślicie o Lunie w najnowszym odcinku? Moim zdaniem spełnia oczekiwania! Świetne wykonanie graficzne efektów (jej sylwetka na powierzchni Księżyca), no i ten głos, akcent! Zdecydowanie, intonacja i barwa głosu bardzo mi odpowiada ("I am the princess of the night!"), dobra dawka słodyczy głosu połączona ze słyszalnym, królewskim sposobem mówienia.

Widać że myślimy podobnie Arjen. :TWcU3: Zapomniałeś dodać że wspaniałe jest to że pokazano że Luna ma swoje obowiązki. W tym wypadku są to sny

Link do komentarza

Luna z tego odcinaka bardzo mi się podoba taki styl mi odpowiada jest niczym Olorin "Szary Pielgrzym" dostojna, ale udziela wskazówek niczym prawdziwy przyjaciel. Przynajmniej taka wydała mi się w tym odcinku, a jej animacja w tym odcinku jest śliczna :ohmy: :ohmy: :luna3: :luna3: chcę cię tulić do końca świata teraz (przepraszam wymsknęło m się :twiblush: )

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Sprawa alicorna już za nami, sporo informacji dostarczył nam odcinek. Dlatego też uważam, że można zmienić nieco tor naszej rozmowy.

Luna wystąpiła tylko kilka razy w serialu. Od jej powrotu minęło pewnie sporo czasu w Equestrii. Po części pewnie już się przyzwyczaiła do życia w nowych czasach i zapewne poznała swój charakter na nowo. Właśnie, charakter Luny. Jak sądzicie, Nasz "Luniak" jest spokojnym kucykiem, dość stałym w emocjach o olbrzymiej dawce cierpliwości? A może jest niestabilna emocjonalnie i zaraz z euforii popada w iście morderczy nastrój?

Jako że to jest jedynie dyskusja, jakieś profile psychologiczne robione na podstawie dosłownie jednego odcinka są... nie na miejscu?

Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...