Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Pyrkon 2018  

20 members have voted

1. 1. Będziesz na Pyrkonie?

• Ma się rozumieć!
    • Niestety nie.

Recommended Posts

Dobry miesiąc został do największego wydarzenia / konwentu fantastycznego w Polsce, czyli Pyrkonu 2018. Jako, że to miejsce gdzie spotkać można dosłownie wszystkich - od fascynatów literatury po fanów mangi i anime kończąc, to także i dla nas może małe miejsce się znajdzie. Co wy na to, aby się spotkać i pokazać, że jeszcze ten fandom aż taki martwy nie jest :pinkie4:?

Proponowałbym sobotę (bo wtedy pewnie najwięcej z nas będzie, a nie każdy na 3 dni zostanie), coś koło 15 - 16, aby zwieńczyć spotkanie obejrzenie najnowszego odcinka o 17:30. Bądź szczerzy, każdy pewnie ma lepsze rzeczy do roboty i głupio ten czas od tak kraść kiedy dookoła będzie można wiele ciekawszych rzeczy porobić. Chociaż kto wie, w miły towarzystwie wszystko jest lepsze :). Obejrzy się i ustali wszystko na dniach i jeszcze przed konwentem.

Podstawowe pytanie kto się wybiera z forum :twilight2:?   

Chciałbym pojechać na Pyrkona (nie tylko dla "zlotu"), ale niestety to niemożliwe :ajsleepy: Nie mam jak dojechać, ani nikogo z kim mógłbym się zabrać. Mówi się trudno...   

Będę, ale nie chce się z nikim spotykać bo nie lubię. Choć sam pomysł nie jest zły.

Forumowy zlot? O ile nie będę z przyjaciółmi, znajomymi, lub nie będzie jakiegoś fajnego panelu lub wiedzówki z MLP..to jestem za :D

@SttarkJest wiedzówka o 10:00 w sobotę, na pewno będzie sporo bronych nie tylko z forum. Rok temu było tylu chętnych, że wszyscy nie weszli do sali. Można by się równie dobrze spotkać po albo przed nią, chociaż perspektywa wspólnego odcinka też jest kusząca :)

@Malachi

Hej :)
Z wielką chęcią będę na wiedzówce, mam nadzieje, że uda się zebrać dobry skład, w zeszłym roku było 2 miejsce, ale jak zwykle ludzie za bardzo chcieli brać pytania za 4 punkty xd. 

Prawdopodobnie nie pojadę w tym roku. Szkoda, bo znowu wyszedłbym na początku w proteście przeciwko okrojeniu pytań o te związane z fandomem :v

@Malachi

No, no to byliśmy w tej samej drużynie xd. 

Już nie pamiętam tam wszystkich, ale mam nadzieje, że tym razem frekwencja również będzie dobra ^^ 

Ale z Was marudy, skoro już taka trafi się niepowtarzalna okazja, że będziecie w skali kraju w tym samym miejscu, w tym samym czasie, to co Wam szkodzi choćby na chwilę wpaść na towarzystwo z forum Wam tylko znane, chociażby tylko po to, aby rzec "No cześć, na żywo wyglądacie jeszcze gorzej niż na zdjęciach :3" i takie tam, jakoś wątpię, by to było swego rodzaju formalnie ustawiane spotkanie, żeby trzeba było się deklarować czy coś ^^

Nie wiem, czy można to uznać za zasadę, ale w zeszłych latach to tak funkcjonowało, że gdy trafiła się jakaś konwentowa atrakcja związana z MLP, to się tam pyrkonowi bronies sami z siebie zbierali i ot tak, spontanicznie się swego rodzaju poznański niezorganizowany ponymeet tworzył. W zeszłym roku sala była za mała, aby wszyscy się zmieścili na kucykowy quiz, ale m.in. dla mnie nie był to problem, gdyż poszedłem tam raczej z zamiarem spotkania starych znajomych i tak, w istocie, ten niecny plan się ziścił w stu procentach! x]

Spoiler

Ale najlepszy ponymeet na Pyrkonie jaki pamiętam, to ten z 2014, prelekcja była chyba ogólnie o fandomie, kierowana głównie do ciekawskich ludzi spoza stada, ale jak można było przypuszczać, sporo było tam naszych... naprawdę sporo, cała ogromna sala zapełniła się po brzegi, a całą interaktywna atrakcja zakończyła się przy wspólnym śpiewie pastelowych piosenek, yay! A, i jakby tego było mało, właśnie wtedy otrzymałem niemały prezent od pewnej cosplayerki, Pinkamena rozdawała fragmenty swojej makabrycznej sukni, a mnie w udziale przypadło zakrwawione skrzydełko księżniczki Luny, które to mam z sobą po dziś dzień, tak... dobre to były czasy na bycie w fandomie ^^

Także ten, do zobaczenia na Pyrkonie!! :pinkie4:

(...mam nadzieję (aż tak daleko w przyszłość nie planuję xd) może uda się mi tam dotrzeć! [trzymać kciuki .-.])

@Sttark @Tyber Może zrobimy reaktywację Butów Merego, aby nie zaginęła w fandomie pamięć o tej wielkiej niedopełnionej obietnicy :P
Jakby co, to typ w kaszkiecie, okularach i z torbą na ramieniu to ja ;)

Edited by Malachi

Dzięki wszystkim bronies z Pyrkonu, ja zabawiłem krótko z gromadką, ale atmosfera była super :)