Skocz do zawartości

Odcinek 16: Friendship University


Lucas

Ocena  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena

    • 1/10 Znowu o nauce? BLEH
      1
    • 2/10 Okropny
      2
    • 3/10 Słaby
      2
    • 4/10 Ujdzie
      3
    • 5/10 OK
      3
    • 6/10 Solidny
      1
    • 7/10 Dobry
      6
    • 8/10 Bardzo dobry
      4
    • 9/10 Świetny
      4
    • 10/10 Wybitny
      0
    • 11/10 DO YOU PRAISE THE FRIENDSHIP?!
      4


Recommended Posts

Po pierwsze zapoznaj się z moim postem odnosnie tych dwóch,  bo nie chce mi się przepisywać. 

Po drugie jeden dobry uczynek i już  są moralni? A to, że najpewniej pomagali, bo mieli w tym interes już nie gra tu żadnej roli? Jak pisałem pomogli wykurzyć  poprzedniego szefa i zaraz zagarneli jego interes, przypadek?

Po trzecie, zabolało jak dostałeś minusa? A sam go dajesz, gdy ktoś ma inne zdanie od ciebie jak prawdziwie dojrzały członek internetu. Serio zamiast argumentami chcesz zmusić innych do zmiany zdania minusem? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BiP napisał:

Po pierwsze zapoznaj się z moim postem odnosnie tych dwóch,  bo nie chce mi się przepisywać. 

Po drugie jeden dobry uczynek i już  są moralni? A to, że najpewniej pomagali, bo mieli w tym interes już nie gra tu żadnej roli? Jak pisałem pomogli wykurzyć  poprzedniego szefa i zaraz zagarneli jego interes, przypadek?

Po trzecie, zabolało jak dostałeś minusa? A sam go dajesz, gdy ktoś ma inne zdanie od ciebie jak prawdziwie dojrzały członek internetu. Serio zamiast argumentami chcesz zmusić innych do zmiany zdania minusem? :v

ten odcinek o którym jest dyskusja z resztą pokazał, że może i pozbyli oni nawyku oszukiwania, ale nadal jednak mają ciągoty to bitsów i to jest raczej nieuleczalne, co zaś do drugiej części wypowiedzi mnie takie zachowanie na forum nie dziwi wystarczy spojrzeć, na zachowanie admnna wspierającego.

Edytowano przez Zandi
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BiP napisał:

Po pierwsze zapoznaj się z moim postem odnosnie tych dwóch,  bo nie chce mi się przepisywać. 

Po drugie jeden dobry uczynek i już  są moralni? A to, że najpewniej pomagali, bo mieli w tym interes już nie gra tu żadnej roli? Jak pisałem pomogli wykurzyć  poprzedniego szefa i zaraz zagarneli jego interes, przypadek?

Po trzecie, zabolało jak dostałeś minusa? A sam go dajesz, gdy ktoś ma inne zdanie od ciebie jak prawdziwie dojrzały członek internetu. Serio zamiast argumentami chcesz zmusić innych do zmiany zdania minusem? :v

1. Za bardzo nie obchodzi mnie Twoja opinia na ich temat, nie lubisz ich to se nie lub. Obchodzi mnie to, jak zostali oni przedstawieni w tym odcinku, a zostali przedstawieni imo źle, bo:

2. To jest chyba oczywiste, że na tym polega kształtowanie postaci, że po każdym dobrym/złym uczynku postać się kształtuje w jakąś stronę, więc ich raczej pozytywna rola w poprzednim odcinku już nadawała kierunek jakimś zmianą (chyba) na lepsze, a ten odcinek wszystko to zaprzepaścił. I ja nie uważam, że F&F to jacyś super szlachetni rycerze, który walczą ze złem i imię przyjaźni. Ja po prostu lubię tą ich cwaniakowatość, dlatego ich pierwsza i trzecia obecność była moim zdaniem najlepsza, bo nic nie zrobili  sumie złego, ale nadal byli sobą. I jakby nie patrzeć, w tym odcinku nie zrobili nic złego, a zostali potraktowani, jakby sprzedawali matki wszystkich uczniów po hurtowych cenach, a Twilight widziała w nich zbiór najgorszych cech i w ogóle szatan wstąpił na ziemie. Na prawdę ten odcinek jest tak debilny...

3. lol i kto to mówił? Dałem Ci minusa, bo twój post, który chyba sugeruje że Twilight leży w letargu pomiędzy odcinkami wydawał mi się za głupi, a co Ty zrobiłeś? Postanowiłeś dać mi minusa za jakiś mój losowy poprzedni wpis, na który już wcześniej odpisałeś. I z tego, co pamiętam, już nie raz było tak że dałem Ci minusa za coś tam, a by mi insta-minusowałeś mój losowy post sprzed dnia czy dwóch. Gdybyś dał mi ten minusowy punkt od razu po napisaniu czegoś, z czym się mocno nie zgadzasz, to nie mam nic przeciwko, ale dawanie mi go tylko dla tego, że ja Ci go dałem, jest dziecinne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Mnie też nie obchodzi kto jest twoją waifu i dlaczego. 

2 Ja oceniam fakty jakie są w serialu, a nie to kto jak wyobraża sobie daną postać. 

3 Jak dotąd oni nie uczynili nic dla nikogo, co nie przynosiło by im zysku, więc  ja nie widzę tu aby oni byli "prawi".

4 wow i tu boli pupcia? Ale jak ktoś da ci plusa za plusa to radości nie ma końca tak :rarity5: Also  jak ja bym dawał minusy za każdy post jaki wydaje mi się głupi i to bez uzasadnienia dlaczego tak uważam,  to mógłbym tak wiele postów zminusować, ale ja opieram się tylko na argumentacji, nie na reputacji.

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się, jakbym do betonu pisał. To już będzie ostatni chyba mój wpis tutaj, bo nie ma sensu marnować sobie dnia.

1. No nie wiem. Patrząc na to, że to jednak Ty zacząłeś odpisywać mi na moje wywody odnośnie serialu (serialu, a nie czyjegoś zdania na ten temat) jestem w stanie stwierdzić, że obchodzi Cię to jednak bardziej, niż Ci się wydaję. Poza tym, gdy ja argumentowałem swoje poglądy, Ty nagle narzuciłeś mi, że atakuję Ciebie i twoją opinie na ten temat i zmuszam Cię do zmiany zdania, co jest jakimś zarzutem z dupy, bo ja jedyne co atakuje to serial za nietrzymanie się kupy.

2. Fakt jest taki, że ten serial mocno podupadł z biegiem czasu, jeśli chodzi o fabułę i tym podobne. Postacie zmieniają swój charakter z odcinka na odcinek, kompletnie zapominając o tym, co robiły wcześniej. Morały i wyciąganie lekcji? Po co to komu, skoro można wałkować ten sam problem wiele razy. Co jest właśnie krytyka względem serialu, do której mam prawo, bo to nie jest rzecz idealna, o której złego słowa nie można powiedzieć. Tak jak Ty masz prawo krytykować mnie, nawet jeśli ów krytyka jakością nie poraża, tak samo ja mam prawo krytykować serial, szczególnie gdy mam do tego jakieś powody. A takie bezmyślne chłypanie wszystkiego, co serial wypluje, bez własnego zastanowienia się, nie jest imo dobrym podejściem.

3. Ty widzisz to jako wadę, ja jako zaletę, która kształtuje tą postać. Po raz enty powiem to, iż robienie z nich postaci neutralnych w odcinku z AJ i FS, a następnie ponownie degradacja ich do postaci złej jest głupie i nielogiczne. To prawie tak samo jakby z Gildy zrobili złą postać, PONOWNIE. Poza tym, czy pomaganie komuś w w taki sposób, aby obie osoby osiągnęły różny, w ich wartości cenny cel jest aż tak złe, nawet jeśli chodzi o pieniądze? Bo chyba za to się do piekła nie idzie.

4. Jeśli naprawdę wierzysz w to, co napisałeś, to muszę Cię sprowadzić na ziemie, bo natychmiastowe minusowanie posta osoby tylko dla tego, że ta osoba z jakiś tam przyczyn dała Ci minusa, nie potwierdza Twoich słów. Szczególnie, gdy taka sytuacja ma miejsce już któryś raz, a losowy post, który zminusowałeś, był już przez Ciebie przeczytany znacznie wcześniej. Amen

Idę zjeść obiad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że  kuleje u ciebie czytanie ze zrozumieniem, albo nie czytasz moich postsów wcale, bo brednie jakie wypisujesz porażają. 

 

16 minut temu, Talar napisał:

Po raz enty powiem to, iż robienie z nich postaci neutralnych w odcinku z AJ i FS, a następnie ponownie degradacja ich do postaci złej jest głupie i nielogiczne.

Ja tam widzę tylko 2 cwaniaków, którzy wykorzystali okazję do łatwego przejęcia kasyna, a obecny odcinek jest tylko jego kontynuacją i jak no moje oko jest wpełono uzasadniony. Ile razy mam to samo jeszcze pisać? ??

 

16 minut temu, Talar napisał:

Patrząc na to, że to jednak Ty zacząłeś odpisywać mi na moje wywody odnośnie serialu (serialu, a nie czyjegoś zdania na ten temat) jestem w stanie stwierdzić, że obchodzi Cię to jednak bardziej, niż Ci się wydaję

Ale zdajesz sobie, że jest to forum do dyskusji? I mam prawo do komentowania postów? 

 

16 minut temu, Talar napisał:

Jeśli naprawdę wierzysz w to, co napisałeś, to muszę Cię sprowadzić na ziemie, bo natychmiastowe minusowanie posta osoby tylko dla tego, że ta osoba z jakiś tam przyczyn dała Ci minusa, nie potwierdza Twoich słów. Szczególnie, gdy taka sytuacja ma miejsce już któryś raz, a losowy post, który zminusowałeś, był już przez Ciebie przeczytany znacznie wcześniej.

Minusowanie z pupy, gdy kończą się argumenty, nie świadczy o dorosłości czy powadze, a zupełnie o czym innym ;)

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Owszem, zachowanie Twilight było uzasadnione, ale teraz jest księżniczką przyjaźni, a nie przeciętnym jednorożcem. Powinna pokazać klasę, schować uprzedzenia do kieszeni i nie zachowywać się jak Seba, który dowiedział się, że jego Dżesika przytuliła innego faceta (mniejsza o to, że to brat cioteczny). Powinna przyjechać tam jako księżniczka i dyrektorka, a nie zazdrosna - za przeproszeniem - gówniara. Powinna wziąć pod uwagę, że mogli się jednak zmienić na lepsze. Bo czy nie tego właśnie próbuje uczyć ten serial? :nipples:

  • +1 3
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2018 o 21:26, FILIP napisał:

nwm czm ale bardzo mnie wkurzają odcinki z flimem i flamem. A głównie to że nikt nie dostrzega, że ich interesy to scam. trochę mnie to irytuje.

 

Są mistrzami socjotechniki - ich charyzma sprawia, że łatwo potrafią nabrać innych xd

 

***

 

Potwierdzenie, że KEK jest skorumpowane:

 

Spoiler

DkhPiBVW4AEnUar.jpg:large

 

  • +1 4
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Rety, jak przeczytałem komentarze na temat odcinka i zażartą dyskusję, to czuję się jak odmieniec, bo mi się seans bardzo podobał. Była nowa tożsamość Rarity, najlepsza rzecz w tym odcinku:rwink:, powrót bliźniaków, dużo Twilight, którą bardzo lubię, był nawet Brodaty, motyw ze szkołą ciekawy. Ech, mi nie wiele trzeba, by odcinek się podobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był bardzo fajny... na samym początku myślałem, że otwarcie uczelni wyższej to plan tego wrednego przepisowego kuca z Towarzystwa Edukacji, ale potem widząc, że chodzi o tych dwóch braci to już wietrzyłem jakiś przekręt. Obecność brodatego u nich mnie zdziwiła, ale za to żadnym zaskoczeniem nie była wizyta zadowolonego urzędnika. :madtwilight:
Dobrze, że Rarity nie zwątpiła w intuicję Twili i namówiła ją do dalszych poszukiwań i mimochodem podsunęła trop prowadzący do rozwiązania sprawy. :twilight2:

Fajnie też postąpiła Twilight poświęcając swoją reputację i szkołę byle tylko oddano pieniądze uczniom. Na szczęście Rarity była bardziej przewidująca i ściągnęła tam brodatego.  czym uratowała wszystko :NjdaT:

Czego mi tylko na końcu brakowało? To miny tego urzędnika na wieść, że to jednak był przekręt. :MJTQO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...