Recommended Posts

Klacz weszła na niewielkie podium i położywszy przed sobą stosik karteczek, zaczęła przemawiać.

– Słuchajcie moi drodzy… Razem z Merry udało nam się opracować nową zabawę dla was. Powstała ona również dzięki rozmowie z Cheerfulem więc i on ma tutaj swój mały wkład.

– Zabawa jest podobna do “Zgadnij Miejsce”, lecz obrazek jest od razu cały, a waszym zadaniem jest podać tytuł… Merry jak to było?

– Screen z gry – Młoda klacz postukała kopytkiem o drewnianą podłogę i dodała cicho sama do siebie – Cokolwiek to znaczy…

– Właśnie… waszym zadaniem jest odgadnąć, z jakiej gry pochodzi dany screen. Osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi, wstawia własny screen i zabawa leci dalej. Pozwolicie, że zacznę i wstawię to coś…

Spoiler

evil125-screenshots.png

Edited by Starlight Sparkle
  • Upvote 1
  • Like 1

- Chyba wiem co to za gra - pomyślał misterspauls - może warcaft I?

Spojrzał na klacze.

- I jak dobra odpowiedź? - zapytał.

Usiadł na krześle i zaczekał grzeczne na odpowiedź.

Pierwsze słyszę, ale szybkim researchem wydedukowałem iż tytuł gry to "Evil". Nie powiem jak, ale mam pewność że to właściwa odpowiedź ;)
Cosik ode mnie.

Spoiler

wB39Tjs.jpg

• Upvote 1

@Lemi Owszem... Evil gra z czasów Amigi i chyba nigdy niedokończona. Przynajmniej sam mam tylko wersje nieco bardziej ulepszoną... W której wampir może wysysać życie i przemieniać innych.

@misterspauls Warcraft wyglądał tak 

Spoiler

maxresdefault.jpg

Co do kolejnego screenu to sam nie wiem... dałeś niezłą zagwozdkę. :boredstarlight: Ale czy to nie Dead State? 

Edited by Starlight Sparkle
  • Upvote 1
  • Like 1

Na razie za wcześnie na podpowiedzi :D Jutro albo pojutrze dam jak nikt nie da rady. Chyba gatunek widać w sumie mniej więcej jaki to jest. Lata można się domyślić :> 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.