Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Niklas

Spoilery o Generacji 5

Recommended Posts

Dnia 23.06.2021 o 12:01, Fanuś napisał:

"Czasem odnoszę wrażenie, że fani są w stanie zrobić dużo lepsze zabawki, niż sama firma. :)"

Bo fani nie robią zabawek, tylko gadżety kolekcjonerskie. Zabawki mają być tanie, produkowane masowo i nie zabić pięciolatki, która się będzie nimi bawić.

Fanowska twórczość jest zdecydowanie za droga.

Ale są i oficjalne gadżety bardziej robione pod bronies, tylko ceny też mają na ogół wyższe.

• Like 1
  • Thanks 1

Masz na myśli gadżety robione/projektowane (nie za bardzo wiem, którego słowa użyć) m.in. przez Kotobukiya? Bo te, podobają mi się i to bardzo. Cena, już zdecydowanie mniej :derp4: 

6 godzin temu, Fanuś napisał:

Masz na myśli gadżety robione/projektowane (nie za bardzo wiem, którego słowa użyć) m.in. przez Kotobukiya? Bo te, podobają mi się i to bardzo. Cena, już zdecydowanie mniej 

Koto to już zupełnie limitowana drożyzna.

Ale różne serie funko są dużo przystępniejsze - polecam obczaić, bo funko to nie tylko te popy. Tak samo Guardians of Harmony i Fan Series.

• Upvote 1

Się chyba pojawiła jakaś gazetka MLP czy coś podobnego, ale najważniejsze, że mamy nieco więcej kadrów z filmu i krótką opowieść, dlaczego Sunny tak bardzo się jara mane6:

Edited by Niklas
  • Upvote 2
  • Like 2

22 godziny temu, Fanuś napisał:

Masz na myśli gadżety robione/projektowane (nie za bardzo wiem, którego słowa użyć) m.in. przez Kotobukiya? Bo te, podobają mi się i to bardzo. Cena, już zdecydowanie mniej :derp4: 

Coś za coś. Albo masz wysoką jakość, albo niską cenę. Podam ci prosty przykład - Amiibo od Nintendo. Cena jest dość wysoka (ok. 80zł za Inkling Girl), ale jakość wykonania robi ogromne wrażenie. W przypadku zabawek MLP jest odwrotnie. 

• Upvote 2

Widziałem to wczoraj na FB. Pozostaje czekać na pełnoprawny zwiastun i premierę :) Jestem dobrej myśli ponieważ moje oczekiwania są praktycznie zerowe. Śmieszą mnie obłąkani fanboye 4 generacji, którzy mają ból dupska o to, że to już nie to samo.

• Thanks 1

7 minut temu, Cipher 618 napisał:

Widziałem to wczoraj na FB. Pozostaje czekać na pełnoprawny zwiastun i premierę :) Jestem dobrej myśli ponieważ moje oczekiwania są praktycznie zerowe. Śmieszą mnie obłąkani fanboye 4 generacji, którzy mają ból dupska o to, że to już nie to samo.

Potwierdzam, ja już przeżyłem kilka generacji i wiem, że świat i życie nadal istnieje po zakończeniu danej generacji.

• Upvote 1

Jest też książka My Little Pony Opowieść filmowa: https://egmont.pl/My-Little-Pony.-Opowiesc-filmowa,57061381,p.html (nawet jest opis który po tłumaczeniu na angielki pojawił się na equestriadaily a na FGE nic nie było)

i dwie kolorowanki: https://egmont.pl/My-Little-Pony.-Wodne-kolorowanie.-Wydanie-filmowe,56424486,p.html

https://egmont.pl/My-Little-Pony.-Koloruj-i-naklejaj.-Wydanie-filmowe,56424490,p.html

• Like 1
  • Thanks 1

Ależ to się dobrze zapowiada! Scena ze smutnymi jednorożcami to czyste złoto :fsscream:Myślałem, że MLP już nigdy nie wzbudzi we mnie ekscytacji, ale się myliłem. 

• Upvote 1
  • Like 1

3 godziny temu, Harbinger napisał:

Polska wersja:

Ukryj treść

Wygląda świetnie ta nowa generacja 

• Upvote 1
  • Thanks 2

Obejrzałam z ciekawości również polski zwiastun o wooooow. Ten dubbing jest naprawdę dobry. Nie spodziewałam się, bo G4 imo było w polskiej wersji tragiczne.

• Like 1

2 minuty temu, MarianWisniewski napisał:

Mi też się zwiastun podobał, tylko jedną scenę uważam za nielogiczną: wszyscy mieszkańcy miasta kucyków panikują, bo pojawił się u nich jednorożec.

Reakcja ziemniaków na widok jednorożca jest przerysowana, żeby rozbawić widza. Nie ma być sensowna, ma być śmieszna - i jest :) 

• Upvote 2