Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Silnik forum] Problem z przegladaniem forum


Shadow Mind

Recommended Posts

Mam podobnie.  Problem ten pojawia się po zalogowaniu, lub po kliknięciu na temat dyskusji z tą różnicą. że sporadycznie normalnie jest jeżeli chodzi o jeden temat na jaki się wchodzi. Musze się cofać niekiedy, aby temat na jaki zaglądam mógł się wyświetlać normalnie. zaznaczam, że to samo pojawia się po oczyszczeniu przeglądarki z ciasteczek. Pojawia się niekiedy taki komunikat:

 

Ta strona nie działa

Strona mlppolska.pl spowodowała zbyt wiele przekierowań.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
Edytowano przez Król Etirenus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zwróciłem uwagę na pewien błąd w filmie My Little Pony: Nowe Pokolenie. Chciałem go przedstawić tam, gdzie trzeba... I wyskakuje mi treść:

Ta strona nie działa

Strona mlppolska.pl spowodowała zbyt wiele przekierowań.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Proszę was, zróbcie coś z tym, bo jeszcze zwariuję! :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien patent wejścia do tych działów, a przynajmniej u mnie działa. Wyświetlam aktywność swojego profilu i wchodzę w pierwszy lepszy post, który napisałem x czasu temu w danym temacie i wtedy mogę wejść do działu, do którego normalnie nie mogłem się dostać od czasu tej awarii. Nie wiem czy wszędzie to działa, ale u mnie skutkuje.

  • +1 1
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Fakt, że co na który temat nie wejdę, to się pojawia komunikat, że nie strona jest niedostępna. I widzę, że przez to wiele tematów umarło, a przynajmniej przygasło. Nie wygląda to zbyt fajnie tym bardziej, że mam sporo do napisania w niektórych tematach.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...