Jump to content

Fragin
 Share

Recommended Posts

Droga Applebloom, czy chciałabyś, jak Twoja starsza siostra, pracować na farmie? A może marzy Ci się mieszkanie w wielkim mieście? Sława, pieniądze i wielka kariera (np. w świecie mody? Filmu?) :twilight3:

Link to comment
Share on other sites

Yo AppleBoomBloom,

ważne pytanie... o Twoje relacje z Applejack. Jest Twoja siostrą, ale nie uważasz, że też jakby kimś więcej? Zazwyczaj siostry nie są tak mocno zaprzyjaźnione, nie mówiąc o aspekcie wychowywania :)

PS. Myślisz, że też będziesz miała uroczy znaczek z jabłkami, czy wyłamiesz się z rodzinnej tradycji?

Link to comment
Share on other sites

Hej AB Jak to jest, że potrafisz robić najbardziej urocze, i słodkie minki z całego CMC ? No bo serio, ilekroć strzelisz jakąś minkę, to aż zawału człowiek dostaje z nadmiaru słodkości. Wy Winona to także twój zwierzak, czy tylko AJ pozwala ci się z nią bawić ? Czy Diamond Tiara i Silver Spoon nadal wam dokuczają ? Tylko powiesz słowo, a zrobię im wjazd na chatę...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

siemka Apple Bloom :) czy często odwiedzasz Zecorę ? jakiego kucyka lubisz najbardziej ( oczywiście spoza rodziny ) ? czy dużo czasu spędzasz z koleżankami z ligi ? jak idzie ci nauka , w szkole ?

Link to comment
Share on other sites

Czy jeżeli jabłka są zdrowe, to czy zdarza im się chorować? Jaki jest Twój ulubiony gatunek jabłek? Gdybyś rozbiła się na bezludnej wyspie z jednym kucykiem, jaki to byłby kucyk? Czy jeżeli ktoś zagwarantowałby Ci, że po opuszczeniu CMC i zerwaniu kontaktu ze Scootaloo i SB dostaniesz swój cutie mark, co byś zrobiła? Nie uważasz, ze zrąbaliście sprawę z braćmi Flim Flam? Przecież w tamtej sytuacji to Wy rozdawaliście karty. Wy tylko mogliście iść na współpracę, natomiast oni, jako że nie dysponowali jabłkami a chcieli robić biznes, MUSIELI się z wami dogadać. Mogliście podyktować im dowolne warunki, a w razie czego po prostu się nie zgodzić. Nic byście nie stracili. No, chyba że nie potrzebujecie pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

dzięki , za odpowiedzi Apple Bloom :spin: a myślałaś już może jaką pracę chcesz wykonywać jak dorośniesz ? czy , może jednak wolisz zostać w domu i zbierać jabłka , jak reszta rodziny ?? pozdro

Link to comment
Share on other sites

Czy lubisz chodzić do szkoły , uważasz że w tam nauczą cię czegoś przydatnego na farmie i w ogóle czego uczą małe kucyki ?

Link to comment
Share on other sites

Apple Bloom :) zadałem pytanie Zecorze , kogo widziała by u siebie jako swego ucznia i wskazała między innym ciebie . czy byłabyś zainteresowana , przejęciem jej wiedzy i wybraniu się do niej na nauki o zielarstwie ?

Link to comment
Share on other sites

ok dzięki Apple Bloom :)

czy lubisz czytać i co jeśli tak ? moje ulubione książki to seria " Metro " i " Wróg " :)

ps dla adminów ..... wiem wiem , specjalnie nie użyłem " opcji edytuj " , aby nie mieszać pytań i proszę o nie kasowanie tego posta :)

z góry dzięki pozdro ;)

Jasne, rozumiemy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj Apple Bloom :) 1 Jak tam produkcja soku ? 2 Wystąpisz razem , ze swoją siostrą w siostrzanych zawodach znowu ? 3 Czy zawsze się dogadujesz z AJ ? 4 Czy spotykasz się , też z innymi kucykami , nie należącymi do Ligi ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witaj Apple Bloom :) 1 Czy podobała Ci się ta wyprawa do lasu? 2 Często na takie wyprawy się wybierasz? 3 Czy naprawdę się bałaś opowieści RD? 4 Dlaczego nie poszedł z Wami Big Mac? 5 Czy dogadujesz się też ze swoim bratem jak z siostrą? 6 Czy spędzasz z nim też tak dużo czasu jak z AJ? 7 Co sądzisz o Trixie? 8 Czy lubisz czary? 9 Czego się najbardziej boisz? 10 Czy wiedziałaś, o zdolnościach iluzjonistycznych Zecory? 11 Czy kontaktujesz się ze swoją kuzynką? 12 Czy masz zamiar Ją odwiedzić? 13 Czy gdybyś miała takową możliwość zmiany rasy, to na jaką zamieniłabyś się: pegaz, jednorożec, alicorn? 14 Czy myślisz, że RD ukończy szkolenie do Wonderbolts? 15 Czy podobają Ci się czary TS i Sweetie Belle?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Apple Bloom :) Mam kolejną serię pytań do Ciebie xD 1. Jak idą przygotowania do świąt u Ciebie? 2. Co byś Chciała pod choinkę? 3. Lubisz zimę i wszystkie zabawy i sporty zimowe? 4. Cieszysz się na ferie zimowe? 5. Wierzysz w Św. Mikołaja, czy Gwiazdora? 6. Lubisz święta? 7. Spędzisz święta w domu, czy gdzieś po za nim? 8. Masz już ubraną choinkę? 9. Co lubisz w świętach najbardziej? 10. Czy śpiewasz kolędy? 11. Jakie są u Ciebie świąteczne potrawy? 12. Jak obchodzisz święta? 13. Czy dzielisz się opłatkiem? Dziękuję i pozdrawiam BiP i Wesołych świąt xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...