Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Dla mnie -owszem

dziwne, myślałam, że tylko chłopców z podstawówki brzydzą dziewczynki :rainderp:

 

 

Czuję się dziwnie czasem z faktem, że nigdy w życiu nie zajrzałem na sb. I nadal mam dziwne opory przed tym, haha.

Jeszcze trafię na nieodpowiednią dyskusję i tylko gównoburza będzie jakaś, czy coś [*] 

Da się tak trafić, ale to jest... raczej rzadko, przynajmniej ja tak trafiam :v Jak widzę "nieodpowiedni" temat lub ludzi to po prostu wychodzę. Najfajniej siedzi się na sb tak ok 1-4 w nocy

Link do komentarza

Czuję się dziwnie czasem z faktem, że nigdy w życiu nie zajrzałem na sb. I nadal mam dziwne opory przed tym, haha.

Jeszcze trafię na nieodpowiednią dyskusję i tylko gównoburza będzie jakaś, czy coś [*] 

 

Też bardzo długo omijałam wszelkie sb szerokim łukiem, ale ostatnimi czasy zdarza mi się tam wejść i trochę posiedzieć. Czasem trafiam na tak intensywne rozmowy, że nawet nie potrafię się w nie włączyć, ale w nocy rzeczywiście jest spokojniej i fajniej. 

Link do komentarza

Na co im ten /sb? Tam się oni tylko obrzucają, wyzywają, obrażają, heheszkują i arłukpaukują, żeby tutaj nie wspominać o benisach jak matka przyłapująca syna na zakazanej praktyce...

Sam sobie odpowiedziałeś...

Niekoniecznie. Od jakiegoś czasu zdarza mi się zaglądać na /sb/ i zazwyczaj trafiałam na całkiem przyzwoite dyskusje. Także nie zawsze rzucają benisami i się wyzywają. 

Fakt, szkoda tylko, że tak mało jest tych przerw...

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Na co im ten /sb? Tam się oni tylko obrzucają, wyzywają, obrażają, heheszkują i arłukpaukują, żeby tutaj nie wspominać o benisach jak matka przyłapująca syna na zakazanej praktyce...

Bo wyobraź sobie, że są tam ludzie, z którymi da się dogadać. Sa to ludzie, których znam i lubię, z którymi dzielę wspólne zainteresowania i z którymi potrafię toczyć ciekawe dyskusje. Jaką TY proponujesz alternatywę?

Fakt, szkoda tylko, że tak mało jest tych przerw...

"To nic, że inni lubią to miejsce. Ja nie, więc powinno się im je częściej zamykać." 
Doprawdy, stalowa logika.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Mnie to po prostu nie interesuje, unikam go. :nipples:

i jak zwykle to samo jak się porusza temat sb, jedna osoba skrytykuje, a dziesięć już bierze w łapy kamienie i pojemniki z kwasem. Dręczycie mnie takim hejtem, bawi was to?

Hola, hola! Sam od "hejtu" zacząłeś. Nie spodziewaj się głaskania po główce, atakując kogoś.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...