Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Delfinek Keola

Rozmówki damsko-męsko-drzewne

Recommended Posts

Na co im ten /sb? Tam się oni tylko obrzucają, wyzywają, obrażają, heheszkują i arłukpaukują, żeby tutaj nie wspominać o benisach jak matka przyłapująca syna na zakazanej praktyce...

Niekoniecznie. Od jakiegoś czasu zdarza mi się zaglądać na /sb/ i zazwyczaj trafiałam na całkiem przyzwoite dyskusje. Także nie zawsze rzucają benisami i się wyzywają. 

Na co im ten /sb? Tam się oni tylko obrzucają, wyzywają, obrażają, heheszkują i arłukpaukują, żeby tutaj nie wspominać o benisach jak matka przyłapująca syna na zakazanej praktyce...

Sam sobie odpowiedziałeś...

Niekoniecznie. Od jakiegoś czasu zdarza mi się zaglądać na /sb/ i zazwyczaj trafiałam na całkiem przyzwoite dyskusje. Także nie zawsze rzucają benisami i się wyzywają. 

Fakt, szkoda tylko, że tak mało jest tych przerw...

A raczej Ty masz pecha, ziom.

Bo ciągle na te "dysputy" trafiam :dunno:

Przywykłem już dawno :v

Edited by BRONIESiPEGASIS

Tylko, że zazwyczaj jak zdarzy mi się wejść, nie ma kulturalnych dyskusji, kiedyś mnie zjechano za awatar z celką w łańcuchach, ostatnio tez nie zauważyłem czegoś takiego co piszesz. Ja nie siedzę tam... szkoda mojej cierpliwości, liczyłem na to, że Siper coś z tym zrobi, nie wiem. 

SB jest zazwyczaj oblężone przez te same osoby, te same.

Edited by Dayan

kiedyś mnie zjechano za awatar z celką w łańcuchach

Pamiętam to :v

Guest ChrisEggII

Bo wyobraź sobie, że są tam ludzie, z którymi da się dogadać. Sa to ludzie, których znam i lubię, z którymi dzielę wspólne zainteresowania i z którymi potrafię toczyć ciekawe dyskusje. Jaką TY proponujesz alternatywę?

Fakt, szkoda tylko, że tak mało jest tych przerw...

"To nic, że inni lubią to miejsce. Ja nie, więc powinno się im je częściej zamykać." 
Doprawdy, stalowa logika.

"To nic, że inni lubią to miejsce. Ja nie, więc powinno się im je częściej zamykać." Doprawdy, stalowa logika.

Nom, teraz jeszcze pokaż gdzie ja tak pisałem, chyba że sam dopiszesz reszte sobie :v ??

Doprawdy wyszukiwanie dram...

Guest ChrisEggII

Nom, teraz jeszcze pokaż gdzie ja tak pisałem, chyba że sam dopiszesz reszte sobie :v ??

Doprawdy wyszukiwanie dram...

Cytat podałem.

"To nic, że inni lubią to miejsce. Ja nie, więc powinno się im je częściej zamykać." Doprawdy, stalowa logika.

BiP'owi raczej chodziło o przerwy w heheszkowaniu, czytaj: Poważne rozmowy :v

• Upvote 1

Jaką TY proponujesz alternatywę?

Mnie to po prostu nie interesuje, unikam go. :nipples:

i jak zwykle to samo jak się porusza temat sb, jedna osoba skrytykuje, a dziesięć już bierze w łapy kamienie i pojemniki z kwasem. Dręczycie mnie takim hejtem, bawi was to?

BiP'owi raczej chodziło o przerwy w heheszkowaniu, czytaj: Poważne rozmowy :v

Noi ktoś czytający ze zrozumieniem :hug2:

• Upvote 1

Guest ChrisEggII

i jak zwykle to samo jak się porusza temat sb, jedna osoba skrytykuje, a dziesięć już bierze w łapy kamienie i pojemniki z kwasem. Dręczycie mnie takim hejtem, bawi was to?

Hola, hola! Sam od "hejtu" zacząłeś. Nie spodziewaj się głaskania po główce, atakując kogoś.

Dafuq? Pytasz to Ci odpowiadamy.
To wy robicie z tego sb najgorsze zło na świecie i nie wiem... dzielicie niepotrzebnie forum na "esbe" i "nie-esbe", dlaczego tak mało jest osób, które mają wywalone i siedzą i na tym i na tym i i tu i tu potrafią dyskutować i normalnie się zachowywać?

Poza tym BiP, jak zauważyłam to pojawiasz się na SB na parę sekund, często znikając kiedy ludzie dyskutują na normalne tematy, więc...

• Upvote 1

Poza tym BiP, jak zauważyłam to pojawiasz się na SB na parę sekund, często znikając kiedy ludzie dyskutują na normalne tematy, więc...

Znikam, bo na SB są głównie heheszki z benisów, albo jojczenie niektórych userów i takie tam, więc o czym mam pisać? Nie interesują mnie użalające się osoby nad swoim życiem, ani gimbo heheszki, to znikam, najczęściej siedzę w nocy, gdy wiele młodzieży śpi już dawno....

Znikam, bo na SB są głównie heheszki z benisów, albo jojczenie niektórych userów i takie tam, więc o czym mam pisać? Nie interesują mnie użalające się osoby nad swoim życiem, ani gimbo heheszki, to znikam, najczęściej siedzę w nocy, gdy wiele młodzieży śpi już dawno....

Za przeproszeniem, BiP, weź nie pie*dol. Siedzę na sb bardzo często i długo i widzę kiedy Ty wbijasz. O benizach ostatnio w ogóle nie było, więc nie mam pojęcia o czym mówisz. A "gdy młodzieży śpi już dawno" to właśnie najlepsze wtedy jest sb...Chyba, że mówisz o 6-7 rano, to wtedy nie wiem jak jest.

Siedzę na sb bardzo często i długo i widzę kiedy 

Też siedzę bardzo często, tylko jak nie mam z kim pisać, to nie piszę :v

. A "gdy młodzieży śpi już dawno" to właśnie najlepsze wtedy jest sb...

To właśnie napisałem wcześniej i właśnie dlatego głównie po nocach coś piszę na SB....

Dlaczego mi się wydaje że ta cała zmiana forum wywołał u wszystkich w jakimś stopniu złość i agresję? Tu narzekają że wszystko do dupy, drudzy się kłócą o to że ktoś wchodzi na sb albo nie. Po co te nerwy? 

Dlaczego mi się wydaje że ta cała zmiana forum wywołał u wszystkich w jakimś stopniu złość i agresję? Tu narzekają że wszystko do dupy, drudzy się kłócą o to że ktoś wchodzi na sb albo nie. Po co te nerwy? 

To zwykła rozmowa jest, nikt nie wali nikogo mięsem, ani nic z tych rzeczy...

Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku, że BiP może uważać tematy dla mnie i dla Perv zwyczajne za heheszki. Bo co jak co, ale żarty są tam zawsze. Co prawda w większości widzę żarty zwyczajne i moim zdaniem dalekie heheszkom, ale różni ludzie, różne gusta. 

• Upvote 1

Nie mam pojęcia. Po aktualizacji silnika wszyscy nagle wybuchli, zamiast przetestować funkcje forum, ludzie zaczęli marudzić.

Hola, hola! Sam od "hejtu" zacząłeś. Nie spodziewaj się głaskania po główce, atakując kogoś.

http://sjp.pwn.pl/ciekawostki/haslo/hejt;5580544.html

Hejt - obraźliwy lub agresywny komentarz zamieszczony w Internecie.

Ja jeszcze wiem co to jest hejt.

Ale dla was hejt to komentarz, z którym się nie zgadzacie lub jest niezgodny z waszym zdaniem.

Ja nie jestem hejterem, nie lubię się kłócić z kimś kogo nawet nie widziałem na oczy, a was znam tylko z ekranu.

Dobranoc.

Edited by Dayan
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...